>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Buk dla mnie

R 7

raczek

Użytkownik
Zastanawiam sie nad wyborem 3 bukow:
-Expekt
-BAH
-Gamebookers

Potrzebuje:
-Niska minimalna kwota wyplaty,
-Brak komplikacji przy wyplacie,
-Wmiare dobre kursy
-Tania wplata przelewem bankowym na konto buka (np. place 2.5 zl a nie 7 zl bo to jakis bank zagraniczny)

Doradzcie prosze.
Z gory dziekuje
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Jak juz zostało powiedziane Gamebookers bedzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Przyjemna szata, strona łatwa i przyjemna w obsłudze, wysokie kursy i bezproblemowe wpłaty praz wypłaty.
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
A co powiecie o Bwin? Tez szukam jakiegos ciekawego buka... interesuje mnie przede wszystkim jakas promocja przy zlozeniu depozytu i latwe i szybkie wyplaty najlepiej na MB albo bezposrednio na konto. No i oczywiscie kursy :mrgreen: Co polecacie?
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Bwin mają moim zdaniem jedną z lepszych, szczegółowych ofert. Do tego warto jeszcze dodać sporą ilość zakładów live. Z wpłatami i wypłatami raczej nie ma problemu, z tego co ja pamiętam po 3 dniach od przelewu kasa była na koncie. Niestety czasem robią rózne kabarety jak np błędne rozliczanie kuponow czy blokowanie kont dlatego ich reptuacja u niektorych graczy jest niska :mrgreen: Jesli chodzi o promocje to mysle ze warty polecenia jest aktualnie Expekt i GB oraz Sportingbet jesli grasz za wieksze stawki.
Sporo tego było, warto poszukac by znaleźć coś odpowiedniego dla siebie ;-)
 
Do góry Bottom