>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Buk z rozbudowanym programem bonusowym

O 3

odkrywca

Użytkownik
Witam
OStatnimi czasy miałem narpawdę mega obrót 120 000zl było to w bet 365 jako wynagrodzenie dostałem zawrotne 0.05% od tej kwoty tj 50zł
Po przeliczeniu w bwinie za taką sume zakładów i przy moim sposobie grania otrzymał bym jakieś 700 000 pkt b&quot;inside co w przeliczeniu daje ok 6pakietów 50euro tj ok 1200
Ponad 20x większa kwota jest to naprawde zatrważające zwłaszcza jak się już wszystko przegra :p

Jakiego znacie najlepszego bukmachera procz ow 2ch z rozbudowanym systemem lojalnosciowym?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Szczerze nie ma lepszego niż b&#39;inside na Bwin.
Od b365 będziesz stale dostawał 50 PLN, z tego co wiem BetClic też posiada w miarę godne lojalnościowe, ale to nie to samo.
Wg. mnie Bwin zrobił to najbardziej pomysłowo, można to wymienić na co się chce a i bony właśnie o wartościach 50E nie są tak strasznie wygenerowane punktowo.
Suma sumarum, powiem z własnego doświadczenia - grasz grubiej, zbieraj punkty b&#39;inside i wymieniaj na sporą kasę, bo inni oferują tylko stałe parę dyszek i to wszystko.
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
Niestety w bwin mam droge zamkniętą ;&gt;
Pracują tam chyba same ,,,,,,,,,, założyłem tam konto przed przeprowadzką a pozniej prosiłem o aktualizacje moich danych zgodnie znowym dowodem os i coo konto zostało bezpowrotnie zabokowane powód dane na dowodzie inne niż przy zakładaniu konta . Poprostu brak słów ;/
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Normalna sprawa. Jakbyś zamiast wypłacać tylko wpłacał to uaktualniliby Ci z całą przyjemnością, nawet jakbyś się zadomowił na Antarktydzie :?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W Tobet była fajna promocja &quot;jest orót - są nagrody&quot;. Nagrody nawet fajne.
Promocja obrotowa miała być też dla naszych użytkowników. Temat został zawieszony, ale na dniach do niego wrócimy.
 
Do góry Bottom