>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher bez weryfikacji

D 7

dzonero

Użytkownik
Na wstępie - tak, wiem, tematów tego typu było mnóstwo, ale są one po prostu stare. Po pierwsze - mam 18 lat, ale ze swoich względów nie mam ochoty wysyłania swoich danych, dodatkowo nie mam żadnych rachunków na siebie itd. Chciałbym, żeby ktoś mi podał bukmachera, na którym grał i nie życzy on sobie przy wypłacie weryfikacji. Nie planuję grać stawkami większymi niż 50, więc wypłaty ogromne by też nie były. Słyszałem o marathonbet , mieliście z nim jakąś styczność? Macie coś innego?
Pozdrawiam serdecznie i niewątpliwie będę częściej gościł na forum :]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Każdy bukmacher przy wypłacie może zażądać weryfikacji , nie ma takiego który na pewno tego nie zrobi.
Bez okazywania swych danych możesz grać w naziemnych firmach jak STS czy Fortuna.
 
D 7

dzonero

Użytkownik
Rozumiem, ale mimo wszystko chyba są jeszcze tacy, którzy przez długi czas nie żądają weryfikacji, myślę, że warto by było spróbować zwłaszcza dlatego, że za kokosy nie gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Podbijam temat ;-)
Naprawdę nikt nie wie? Poproszę na priv ewentualne info jeżeli nikt nie chce się podzielić na forum.
Pozdrawiam!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
To nie chodzi o to, że nie chcemy się podzielić.

@Ted już napisał co trzeba i każdy może to potwierdzić. Nikt nie da Wam gwarancji. Dodatkowo warto pamiętać, że bukmacher niekoniecznie musi zażądać dokumentów przy pierwszej wypłacie. Może to zrobić w dowolnym momencie.

Możemy jedynie dać wskazówki, które firmy mają stosunkową lżejszą weryfikacje, a które bardzo rygorystycznie do tego podchodzą (np Rivalo, Betano, OtoBet).
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Tak jak pisał Ted i Kuchcik. Nie ma reguły. Z własnego doświadczenia powiem tylko,
że baaaaardzo długo nie chciano ode mnie dokumentów w BAH-u, Betgun, Betsafe.
Tam raczej pograsz dłużej i spokojniej, ale nigdy nie wiadomo.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Możesz też spróbować bukmacherów bitcoinowych, ale po pierwsze - musisz dysponować kryptowalutą, po drugie - ryzyko niewypłacalności buka jest większe.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Każdy bukmacher przy wypłacie może zażądać weryfikacji , nie ma takiego który na pewno tego nie zrobi.
Bez okazywania swych danych możesz grać w naziemnych firmach jak STS czy Fortuna.
Nie wiem jak w Fortunie, ale w STS wypraszaja z lokalu jak nie masz 18. Bylem swiadkiem jak ojciec przyszedl na oko z 4-5 letnim synem i ekspedientka kazala synowi wyjsc.
e/ nie doczytalem ze autor ma 18 lat, moj blad.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
mi po pierwszej wypłacie po połączeni z betsafe od razu kazali załączyć id, jak masz weryfikacje w jednym naturalnie nie wymagają w drugim
 
D 7

dzonero

Użytkownik
wypowie się ktoś jeszcze? bo temat nie jest wyczerpany chyba, przede wszystkim chodzi mi o takich buków, którzy dają dłuuuugo grać przed weryfikacją, takie sprecyzowanie, wiadomo, że każdy w końcu poprosi
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
temat nie jest wyczerpany
no jest wyczerpany bo żadnej reguły tutaj nie ma.To że ktoś grał przez kilka miesięcy bez weryfikacji to w żaden sposób nie świadczy że Ciebie nie poproszą o skany przy pierwszej wypłacie.Jak nie chcesz z jakichś tam powodów wysyłać screenów swoich dokumentów to graj u ziemniaków.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czasy E-Promocji w Totolotku dawno minęły, bo tam można było grać w necie rejestrując się tylko na nick i numer komórki ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A czy nie jest to niebezpieczne przesylanie komus swoich dokumentow?
Każdy bukmacher jest zobowiązany do ochrony danych klientów, z reguły mają odpowiedni dział, archiwa itp. Gdyby komuś udało się zdobyć wszystkie scany dokumentów bukmacher byłby skończony.....
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Sprawa jest prosta, wypłacasz dużo to się przygotuj na natychmiastową weryfikację WSZĘDZIE.Wyłapią jakieś inne powiązanie z twoim kontem w tych bardziej tolerancyjnych bukach TAK SAMO nawet przy niższych wypłatach i czystym sumieniu, więc nikt ci na da gwarancji na żadną firmę.
Są buki gdzie nie wołają od razu o żadne papiery, beticty mam parę miechów kilka razy wypłacałem po parę setek i nic nie wołali, 24hbet tyle że tam mam konto trochę dłużej i nie wiem jak reagują teraz na nowe.
Jak nie masz zamiaru niczego kombinować spróbuj betcity, mają tam całkiem fajne rynki.Jak dobrze pamiętam transakcje są tylko skrillem korzystne.
 
mats 9

mats

Użytkownik
Kiedyś wypłacałem z Unibet to nie chcieli żadnych dokumentów, to samo na Marathonbet, ale gwarancji nie ma. Szczególnie u tych drugich, bo mają kaprysy żeby blokować konto na dłuższy okres pomimo wysłania dokumentów.
 
L 0

lucja

Użytkownik
W Pinnacle Sports dopiero po kilku wypłatach po 4000-5000 żądają dokumentów, także za małe stawki myślę, że śmiało można zakładać, że bez dokumentów. W razie czego wyślesz. W Pinnacle także kursy są na prawdę świetne, jednak głównie jest to buk do singli i prostych wydarzeń typu 1X2 oraz handicapy.
 
Do góry Bottom