>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher do dużych stawek

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie dodałem bo nie było to istotne. Ale sądzę, że jeśli koledze wszedłby taki kupon to mam obawy czy mógłby dalej grać z takie stawki. Podejrzewam, że akceptację by miał.
Taki niedawny hit.
Screen mój z mojego konta -&gt;

Limicik 2 złote. Więc przy wpłaci 40 zł mogę zagrać aż 20 dubelków ????
Chciałem zobaczyć czy nadal utrzymuje się limit. Nadal go mam ;)
Sao wygrało a Gollob przegrał z kontuzją.

Ale każdy nowy klient może spokojnie pograć. Dopóki nie doczeka się limitów.
Co do pinnacle.
Też hit - pinnek daje limity indywidualne. 1 ojro.
Screen
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Pinny daje indywidualne tak jak mówisz ale zanim to zrobi musisz wygrać naprawdę poważne sumy na danym rynku. Prawdę mówiąc nie ma na świecie buka który Cię nie zlimituje grając ako za więcej niż równowartość 5000E przez większy czas. Jeżeli chcesz grać single to Sbobet/IBC. Oczywiście oni też mają limity na poszczególne rynki ale można dawać &quot;większe&quot; stawki.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
z tego co wiem to buki gdzie stawiać można jedynie przez zaproszenie
jak się mylę to poprawcie :p
 
G 0

grandzik

Użytkownik
Tak jak koledzy wyżej wspominają nie ma bukmachera który po jakimś czasie i owocnych wygranych nie nałoży na Ciebie limitów. 15k to nie jest mała suma, więc warto by było rozplanować jak ją &#39;obrócić&#39;. Może warto by było skorzystać z oferty kilku bukmacherów rozkładając główną kwotę na kilka części?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nie lepiej dogadać sie z 5 kolesiami (rodzina) niech założą konta u kuka te 15 koła podzielić miedzy 6 osób &quot;to tak dużo nie wychodzi&quot;
Potem kupujemy modem pley na kartę plus 5 kart&quot;starterów&quot; i na każde konto które założył nam znajomy na siebie logujemy sie za pomocą innej karty u nas w domku ,
po wygranej wypłacamy kasę na konta kumpli im odpalamy procent gramy co chcemy jak chcemy i bez ryzyka blokad .
wypłacając kasę bezpiecznie jest wypłacać z IP (kompa) na którym zakładało się konto
ps: Znam to z autopsji
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie lepiej dogadać sie z 5 kolesiami (rodzina) niech założą konta u kuka te 15 koła podzielić miedzy 6 osób &quot;to tak dużo nie wychodzi&quot;
Potem kupujemy modem pley na kartę plus 5 kart&quot;starterów&quot; i na każde konto które założył nam znajomy na siebie logujemy sie za pomocą innej karty u nas w domku ,
po wygranej wypłacamy kasę na konta kumpli im odpalamy procent gramy co chcemy jak chcemy i bez ryzyka blokad .
wypłacając kasę bezpiecznie jest wypłacać z IP (kompa) na którym zakładało się konto
ps: Znam to z autopsji
Bardzo głupi pomysł. W regulaminach jest zakaz obstawiania z woli osoby trzeciej. Jeśli będą takie same zakłady na nowych kontach itd. to zakończy się banem na wszystkie konta.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
ja uważam że jest ok i jak dostane bana to wam powiem ????
Wszystko zależy od taktyki jaką grasz i podejmujesz . ja nie powiedziałem że gram tylko po 1 typie za te same stawki w miedzy czasie gram inne mecze na rożnych kontach by była różnica i o innych godzinach . Oni mniej śledczą konto jak rezygnuje się z bonusów .- tak mi się wydaje
ja jakoś nie mam problemów wypłacam kiedy chce ..
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Dla mnie to i tak bezsensowne. Bezsensowne i ryzykowne. Musisz zadbać o wszystko od strony technicznej. Do tego musisz mieć kilku zaufanych znajomych. Oni muszą &#39;na słowo&#39; użyczyć Ci swoje dokumenty, a Ty &#39;na słowo&#39; musisz dać im pieniądze. Po za tym chcesz odpalać im za to pieniądze ???? . Modem (219zł), startery (5x19zł), opłaty co miesiąc (6x30zł) procent dla kolegów i marża bukmachera... Żyć nie umierać.

Co miesiąc strata pieniędzy, a mimo to, żadnej pewności, że bukmacher nie zablokuje konta. Pierwszy lepszy regulamin expekta:

Wszyscy klienci muszą zagwarantować, że:
- Zarejestrowali się podając własne, poprawne oraz pełne dane osobowe
Rezerwujemy sobie prawo do natychmiatsowego zablokowania konta gracza w przypadku gdy rejestracja zostanie dokonana z nieprawidłowymi danymi.
Gracz może zarejestrować wyłącznie jedno konto w naszym serwisie (jedno konto gracza na jedno domostwo) -wielokrotna rejestracja nie jest dozwolona. Jeżeli będziemy mieli jakiekolwiek podejrzenia wielokrotnej rejestracji przez tego samego użytkownika - konto jego zostanie automatycznie zablokowane. W takich przypadkach środki znajdujące się na koncie gracza moga zostać zamrożone bądź tez skonfiskowane. Pierwotny depozyt nie zostanie także zrefundowany. Gracz poniesie również odpowiedzialność za wszelkie koszty związane z dokonanym naruszeniem przepisów Mangas Gaming Malta Limited.
Wszyscy klienci muszą zagwarantować iż nie będą:
- Działać z czyjegoś polecenia
Jeśli kombinujesz w ten sposób to sam dajesz im pretekst. Już lepiej dostać limity, zamknąć konto i zmienić bukmachera (ewentualnie wtedy zakładać konto na znajomego w chwili gdy nie mamy już swojego konta, bo wtedy o wiele łatwiej będzie odzyskać pieniądze).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Brawo za regulamin i co z tego ??
Podajesz mi dane za modem ok tylko z ceną przesadziłeś
opłaty to 100zł miesięcznie &quot;dla jednych majątek innych to koszta wliczone&quot;.
co do zaufania kolegów współczuje ci człowieku , ja mam zaufanych przyjaciół którym bym dom powierzył znamy sie całe życie nie mówie o znajomych z klasy czy jakiś takich.
przy kapitale 15tysiaków(&#39;ja tyle nie mam&#39;) opłata 100zł + 250 co jakiś czas dla znajomych miesiąc może dwa wydaje mi sie śmiesznie mała . może dla ciebie to dużo spox .
podałeś wycinki regulaminu teraz powiedz mi jak mają mi co kol wiek udowodnić . dzieki . nie bedę wypowiadał sie już w tym temacie ty wiesz lepiej i tak Cześć
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
B_R_U_T_U_S powiedz dlaczego nigdy nie chcesz przyjąć argumentacji innych? Zwłaszcza tych co mają rację? Czytam Twoje posty i widzę, że ciągle próbujesz pokazać, że to Ty masz rację a nie ktoś inny.
bludek napisał Ci merytorycznie i pokazał, że właściwie nie wiesz o czym piszesz.
Nie lepiej dogadać sie z 5 kolesiami (rodzina) niech założą konta u kuka te 15 koła podzielić miedzy 6 osób &quot;to tak dużo nie wychodzi&quot;
Potem kupujemy modem pley na kartę plus 5 kart&quot;starterów&quot; i na każde konto które założył nam znajomy na siebie logujemy sie za pomocą innej karty u nas w domku ,
po wygranej wypłacamy kasę na konta kumpli im odpalamy procent gramy co chcemy jak chcemy i bez ryzyka blokad .
wypłacając kasę bezpiecznie jest wypłacać z IP (kompa) na którym zakładało się konto
ps: Znam to z autopsji
Wiesz co? Autor tematu chciał się dowiedzieć w jakim buku można zagrać za 15 tyś. PLN. Taki buk gdzie wpłaci, zagra i przy założeniu, że wygra wypłaci bez żadnego problemu i kombinowania.
Zakładanie multikont grozi tym, że możesz stracić całe 15 tyś. Dla niego to nie był kapitał na grę a raczej &quot;jeden strzał&quot;. Z tego co pisał. Nie wnikam czy była to prawda czy nie.
Więc Twoja porada z kombinowaniem człowiekowi, który nie ma styczności z zakładami mogła się skończyć dla niego sporymi problemami z odzyskaniem kasy.
z tego co wiem to buki gdzie stawiać można jedynie przez zaproszenie
jak się mylę to poprawcie :razz:
Prawie dobrze Tedzik.
Sbobet to w miarę ogólnodostępny buk. Wchodzisz na stronę, zakładasz konto, wpłacasz i grasz.
Z kolei IBC to właściwie ta sama firma co Sbobet (prawie to samo). Tyle, że w IBC nie można wejść na stronę i założyć konta. Korzysta się z usług pośredników (agentów). Różnicą jest także możliwość gry za wysokie stawki. Limity rynkowe w Sbobet istnieją ale są duże. Z kolegi w IBC są to ogromnie duże limity (kilkukrotnie większe od Sbobet - waluta oczywiście nie PLN ;) )
Kursy/marża jest prawie taka sama jak w IBC i Sbobet. Tyle, że kursy na dogi w IBC są mniejsze. Innymi słowy zaniżane są dogi.
No i trzeba uważać na oszustów w postaci agentów IBC. Wiadomo, że dziś w necie dla 20 złotych człowiek potrafi oszukać a co dopiero dla sporej kasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ja odpowiedziałem tylko na komentarz użytkownika bludek.
wiec chyba wiem o czym pisze . jak czegoś nie wiem to nie wdaje się w bezsensowną rozmowę .
Ale skoro moje posty są nic niewnoszące to ok nie będę komentował i udzielał sie więcej
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja odpowiedziałem tylko na komentarz użytkownika bludek.
wiec chyba wiem o czym pisze . jak czegoś nie wiem to nie wdaje się w bezsensowną rozmowę .
Ale skoro moje posty są nic niewnoszące to ok nie będę komentował i udzielał sie więcej
To już kolejny post jaki czytam gdzie jesteś z czegoś niezadowolony, mam wrażenie, że jesteś malkontentem.
Podejmujesz polemikę z Bludkiem, który kilka miesięcy temu tłumaczył Tobie co to jest azjatycka suma goli... http://forum.bukmacherskie.com/f57/azjatycka-suma-goli-azjatycki-handicap-47736.html
Tak przy okazji konto niesmak_1984 już Ci się znudziło?
Oszczędź także komentarzy, że to konto brata, siostry, babci, dziadka itp.
bludek wiele razy wypowiadał się na tematy bukmacherskie - rzeczowo i konkretnie na forum. Choćby przykład tłumaczenia rzeczy trywialnej Tobie co to jest azjatycka suma goli.
Rozumiem, że można takich rzeczy nie wiedzieć - zwłaszcza jak jest się początkującym. Ale jeśli jest się samemu początkującym - a przynajmniej mało doświadczonym - to mało ciekawe jest radzenie komuś kompletnie zielonemu kombinowanie.
Ale skoro moje posty są nic niewnoszące to ok nie będę komentował i udzielał sie więcej
To zdanie to zachowanie w stylu dziecka z podstawówki. Pani mówi nie pisz błędnie w zeszycie. To dziecko mówi: &quot;nie będę pisał wcale&quot;. Foch i tyle.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
SBO to w miarę ogólnodostępny buk. Wchodzisz na stronę, zakładasz konto, wpłacasz i grasz.
Z kolei IBC to właściwie ta sama firma co Sbobet (prawie to samo). Tyle, że w IBC nie można wejść na stronę i założyć konta. Korzysta się z usług pośredników (agentów). Różnicą jest także możliwość gry za wysokie stawki. Limity rynkowe w Sbobet istnieją ale są duże. Z kolegi w IBC są to ogromnie duże limity (kilkukrotnie większe od Sbobet - waluta oczywiście nie PLN ;) )
Kursy/marża jest prawie taka sama jak w IBC i Sbobet. Tyle, że kursy na dogi w IBC są mniejsze. Innymi słowy zaniżane są dogi.
No i trzeba uważać na oszustów w postaci agentów IBC. Wiadomo, że dziś w necie dla 20 złotych człowiek potrafi oszukać a co dopiero dla sporej kasy.
A ci agenci to m.in. Asian connect?
FAQ z ich strony:
Upon understanding your requirements, we will recommend you the most suitable account. Though we have many different bookmakers that we can provide, we usually provide account that are not publicly available.
The most popular ones are ibcbet and Sbobet.
Nie wiesz czy mają dostęp do europejskich buków, czy może działają tylko u azjatów :razz:?
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Z kolei IBC to właściwie ta sama firma co Sbobet (prawie to samo).
Zonk. Oczywiście to są bukmacherzy azjatyccy, ale to są dwie zupełnie inne firmy.
IBC oczywiście wymaga &quot;zaproszenia&quot;, jeżeli nigdy nie słyszałeś o takich formach grania, to w sumie nie masz co szukać. Oczywiście można grać przez agenta, ale ryzyko jest baaaaaardzo duże i lepiej pograć u normalnych bukmacherów. Ogólnodostępną wersją IBC jest 12bet. Oczywiście są między różnice, ale raczej ich nie zauważysz.
Podsumowując, jeżeli jakimś cudem dostaniesz limit w Pinnacle, a nadal chcesz grać wysokimi stawkami azjany, to polecam 12bet, Sbobet oraz 188bet .
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
lukaszpaw masz rację. IBC to ogólnodostępna wersja 12bet. Nie wiem nawet czemu to pomyliłem.
Reszta co napisałem się zgadza.
Nie grałem w IBC stąd też nie jest mi to do niczego potrzebne i stąd pewnie pomyliłem Sbobet z 12bet.
Nie interesowałem się wspomnianą &quot;firmą&quot; pośrednictwa (nie będziemy tutaj ich reklamować). Swego czasu znajomy (nawet ma konto na FB) był agentem IBC/12bet . Niestety popadł w jakieś problemy i już nie pracuje dla nich.
Generalnie sam mówił mi, że jest sporo naciągaczy. A później okazało się, że inni mieli do niego zastrzeżenia.
Tak jeszcze mi się przypomniało. 12bet jakiś czas nie dawał limitów indywidualnych. Można było grać spokojnie (w zależności od ligi/dyscypliny) po 2-3 tyś € bez akceptacji. Później zaczęli limitować do 250€ i to tylko razy 2.
Teraz dają limity rzędu 50€.
Więc tym samym jeśli ktoś zaczyna z 12bet to po pewnym czasie będzie chciał grać w IBC.
bukzaplac &quot;oni&quot; zajmują się bukami z Azji. Chociaż te buki i tak mają licencje w Europie. Ale prawie wszystko jest w Azji. Tutaj w Europie załatwiają sobie licencje aby wzbudzić zaufanie ludzi.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
IBC to ogólnodostępna wersja 12bet .
Odwrotnie ;)
12bet daje dosyć szybko śmieszne limity, dlatego jak już ktoś się wybiera do Azji to najczęściej jest to Sbobet i 188bet .
Reklamy nie mamy co robić bo i tak z tego forum może 1% użytkowników będzie wiedziało co tam jest napisane, a 0,01% będzie wiedziało jak jej używać, więc jako &quot;ciekawostkę&quot; chyba możesz zostawić.
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No chyba dzisiejsze święto mi się udzieliło bo kolejna pomyłka ????
Wiadomo, że na 12bet można spokojnie wejść - czyli jest ogólnodostępny.
Od momentu jak zaczęli sponsorować Sevillę to zaczęli limitować (czyli ok. rok temu jakoś).
Tak jak pisałem. Kiedyś &quot;łykali&quot; stawki po kilka tyś. € na nawet mało popularne ligi. Dziś czasy się zmieniły. Ale może właśnie dlatego żeby &quot;grubszych&quot; graczy przejmować w IBC?
Tak jeszcze nawiasem pisząc... 188bet mocno też zwiększył marżę. Widać, że Azja też koryguje swoją politykę.
Co do reklamy. Bez znaczenia ile osób z tego forum się tym zainteresuje. Nie ma co reklamować. Poza tym mylisz się nie doceniając userów forum. Przecież ludzie muszą czerpać informacje z różnych źródeł. FB jest takim samym źródłem informacji jak inne fora nawet zagraniczne.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Ja osobiście w 188bet gram od niedawna i faktycznie czasami linie/kursy są ustawiane zupełnie inaczej niż u innych. Czasami faktycznie tak że nie ma sensu u nich grać, ale czasami warto wykorzystać ich buble.
Co do reszty to już rozmowa na inny temat.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli mogę się wtrącić do modemów przenośnych i kart z playa to tam za każdym połączeniem jeśli się nie mylę jest inne IP...Po co zatem kupować 5 kart ??
 
Do góry Bottom