>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher limity

K 16

kkkc2

Użytkownik
Dzień dobry,
Chciałbym zapytać o limity u bukmacherów.
Załóżmy bukmacher nałożył limit indywidualny albo załóżmy że z góry jest ustalony limit 200 € na np. AKO
Chcę zagrać np. za 1000 euro 4 spotkania AKO a limit jest max 200 euro.
Czyli wówczas mogę puścić 5 takich samych kuponów po 200 euro? Jak to z tym jest?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie możesz, masz nałożone 200e to za tyle możesz zagrać całość lub nawet 200x po 1e
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie możesz, masz nałożone 200e to za tyle możesz zagrać całość lub nawet 200x po 1e
Nie jest to pełna a co zatem idzie kompletna i prawidłowa odpowiedź.
Tak jak @Ted pisze jest u większości firm. Ale są też inne opcje.
1. Do danego zdarzenia dodajesz kolejne zdarzenie - np. wygrana Polski jest limit 200€ to grasz jeden zakład na Polskę za 200€, drugi zakład na Polskę + dodajesz jakiś typ i możesz ponownie zagrać kolejny zakład. Tak można zrobić np. w Gamebookers
2. Grasz na Polskę za 200€, z reguły wtedy kurs się zmienia (spada), możesz zagrać kolejne 200€ na Polskę, wtedy pewnie znowu kurs spada i możesz ponownie zagrać Polskę za 200€ i tak w kółko - to przykład z pinnacle.
Na forum jest mnóstwo tematów o limitach. Poszukaj i poczytaj bo znajdziesz tam sporo cennych informacji.
Używaj opcji - Szukaj
Edit:
Czyli wówczas mogę puścić 5 takich samych kuponów po 200 euro? Jak to z tym jest?
Pamiętam początki bukmachera betgun, było to pewnie 6-7 lat temu.
Miałem limit 400 zł. Zagrałem 4 kupony po 400 zł bo tak można było zagrać. Anulowali mi wtedy 3 kupony twierdząc, że łamie regulamin próbując obchodzić limit... kupony były jak można się domyśleć trafne... ;)
 
K 16

kkkc2

Użytkownik
A ciekawi mnie też jak to jest np. w efortunie w grze przez internet?
Tam byłoby to trochę paradoksalne jakby nakładali limity, bo zawsze można pójśc do punktu naziemnego i tam zagrać, rozbijając to na kilka kuponów np. żeby ominąć ekstra podatek i zwiększyć wygraną (bo na jednym kuponie jest limit wygranej)
Co o tym myślicie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W naziemnych mają kobiety za kasą takie karteczki gdzie są napisane limity na każdą dyscyplinę i ligę, co do ekstra podatku domyślam się że masz na myśli wygraną powyżej 2280zł, nie grałem u nich w internecie ale myślę że i tam można to rozbić jak w punkcie. A co do limitów to zawsze można podjechać do innego punktu w mieście lub wysłać drugą osobę
 
K 16

kkkc2

Użytkownik
co do ekstra podatku domyślam się że masz na myśli wygraną powyżej 2280zł
Dokładnie o to mi chodzi, bo np. grając 5 zdarzeń na AKO z kursem 6.46 za 1000 zł mam do wygrania 5 092.56 zł (z tym ekstra podatkiem)
A grając to samo rozbijając to na 5 kuponów po 200 zł mam do wygrania 5 658.40 zł (bez tego ekstra podatku)
Dlatego mówię że jakby w tym internetowym bukmacherze (efortuna) dawali limit byłoby to paradoksalne.
 
Do góry Bottom