>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

H 1

hsbc

Użytkownik
ja też polecam na początek bet365
zresztą jak już tam zagrasz to tam zostaniesz bo to chyba najlepszy bukmacher
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
On chce legalnego bukmachera, wiec najlepiej grac tam gdzie najkorzystniejszy aktualnie kurs na dane zdarzenie
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Właściwie to o co chodzi z tym, że dany bukmacher jest nielegalny a mimo to osoby z tego forum lub innych nie kryją się z tym podobnie jak wy tutaj i gracie u tych buków?
Bukmacher legalny to taki, który jest zarejestrowany w Polsce i odprowadza podatek na rzecz skarbu państwa z kuponów przez Ciebie zagranych.

Bukmacher &quot;nielegalny&quot; jak to określiłeś to taki, który jest zarejestrowany w innym państwie niż Polska (np Malta, Wielka Brytania) przez co nie są odprowadzane podatki co łamie prawo jakie mamy zapisane w ustawie hazardowej.

Od kiedy jesteśmy w Uni Europejskiej to prawo UE stoi nad prawem RP. To Ci powinno wystarczyć, resztę możesz dopowiedzieć sobie sam. ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja bym spróbował Otobet mają fajną promocję od pierwszej wpłaty dodatkowo bonus urodziny jak się uda można mieć fajny początek.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Moim zdaniem dla początkującego nie warto zbyt wiele kombinować bo i tak najważniejsze są trafne typy. Początkującym graczom raczej mnogość rynków i tak nie pomoże w osiągnięciu sukcesu. Inaczej mówiąc najlepiej skupić się na trafnym typowaniu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Panowie a jest jakiś bukmacher co nie wysyła korespondencji listowych? ;)
Ja się nie spotkałem z korespondencją w:
- Betsson
- Unibet
- Sportingbet
- WilliamHill
- ComeOn
- Oddsring
Nie jestem pewny co do:
- Betsafe
- Betclick
A na pewno dostawałem od:
- Bet365
- BAH
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom