>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

juanhijuan 10

juanhijuan

Użytkownik
Mam już konto na Bet365, jednak ich oferta często jest dla mnie niewystarczająca + stawki jedne chyba z najniższych. Chciałbym dołożyć jeszcze jednego bukmachera.

Interesuje mnie głównie bogata oferta:
- tenisa
- koszykówki (typy na zawodnika)
- żużel

Oczywiście zależy mi również na ciekawych stawkach.

Będzie to moje pierwsze konto na innym portalu, więc mile widziany jakiś binus powitalny. Czy ktoś mógłby mi z doświadczenia coś polecić ??
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
O wysokości stawki decyduje (prawie)* zawsze gracz , natomiast masz chyba na myśli kursy zdarzeń.

* nałożony limit jest tym wykluczeniem
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Witam, szukam odpowiedniego dla siebie bukmachera. Moim głównym wymogiem jest to aby można było wpłacać/wypłacać pieniądze z konta bankowego, którego dane będą inne niż na buku. Chodzi o to, że nie posiadam żadnego konta i w najbliższym czasie nie zamierzam posiadać. Ma go natomiast brat. Zawsze z niego korzystam jak robię jakieś zakupy przez internet. Mam konto na MB - ale nie wiem czy da radę wypłacić z MB na konto z innymi danymi. Dodam, że kilka razy już z tego konta brata wpłacałem na MB. No chyba, że jest jakiś inny serwis typu MB za pomocą, którego mogłoby się to odbywać.
Najlepiej jakby była tam też szybka i &#39;&#39;wygodna&#39;&#39; weryfikacja - np. poprzez przesłanie skanu dowodu czy coś takiego, bo nie mam zamiaru nigdzie jeździć.
Bardzo prosiłbym aby ktoś mi doradził. Z góry dziękuję.
 
J 0

jj200

Użytkownik
Buk pod ściśle określone wymagania
Witam!
Chciałbym założyć konto w jakimś buku, który spełniał by poniższe wymagania bądź większość z nich:
- brak konieczność zakładania MB, tylko bezpośredni przelew z banku internetowego(najlepiej z całkiem szybkim księgowaniem kasy),
- brak jakichkolwiek przewalutowań, czyli gram na zł i wypłacam w zł,
- brak konieczności obrotu wpłaconej kasy, lub minimalna wartość tego obrotu,
- niski próg wpłaty i wypłaty,
- spory plusem będzie jakąś fajna promocja dla nowych użytkowników, najlepiej taka nie wiążąca się z iluś krotnym obrotem bonusu.
To są praktycznie wszystkie moje wymagania, jestem świadom, że może nie być takiego buka, które by je spełniał dlatego proszę podawać także takie które w większości lub połowie spełniają powyższe wymagania.
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
- spory plusem będzie jakąś fajna promocja dla nowych użytkowników, najlepiej taka nie wiążąca się z iluś krotnym obrotem bonusu.
Myślę, że ciężko będzie spełnić ten punkt. Jakby buk miał każdemu od &quot;tak sobie&quot; rozdawać na starcie pieniądze to by zbankrutował.
Jak się domyślam niedawno zacząłeś swoją przygodę z zakładami internetowymi, więc na początek polecił bym ci Bet At Home - spełnia powyższe punkty ( bonus też jest, ale trzeba go obracać ). Jednak na BAH&#39;u jest skromna oferta ( mnie nie zadowalała ) i jeśli chcesz buka z lepszymi kursami oraz większym wyborem zdarzeń to polecam Bet365 lub Betsson.
 
J 0

jj200

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź!
Jeszcze muszę was dopytać o kilka szczegółów dotyczących bah,bet365, betsson i betclic.
1. Czy wszystkie z nich umożliwiają szybką wpłatę przez konto internetowe, np za pomocą przelewy24 ? Bo chodzi mi o szybkie zaksięgowanie kasy na koncie buka. Bo z tego, co mi się kojarzy to chyba tutaj na forum gdzieś czytałem, że bah księguje kilka dni, a w bet365 to wpłaty-wypłaty za pomocą MB
2. Jak jest z obrotem gotówki w powyższych bukach(poza betclickiem w którym nie trzeba) ?
3. Rozumiem,że największa oferta z wyżej wymienionych jest bet365, a dalszej kolejności betsson? bah? Pytam, bo jeśli do bet365 konieczne jest MB, to chcialbym wybrac coś optymalnego pod tym kątem.
Dzięki i pozdrawiam!
 
M 0

majkelos87

Użytkownik
pytanie o bukmachera
który bukmacher pozwala grać za stawki 1,20 - 1,30
za kwoty powyżej 200 euro ? tzn do ilu są limity gdzie to moge znaleźć ? dzięki za odpowiedzi
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Jako, że zamknęli mi Tobeta, szukam innego buka, który musi spełniać tylko 2 cechy: dużo zakładów bez ryzyka oraz bogata oferta zakładów LIVE. Jakieś propozycje?
 
K 0

koko15

Użytkownik
jaki bukmacher?
prosze o pomoc w wyborze buka internetowego - zalezy mi, aby mial latwy interface, duzo oferte kursowa i szybka mozliwosc wyplaty. prosze podawac linki i opinie.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zdecydowanie Pinnacle ;) Najwyższe kursy, żadnych problemów. Wypłaty na MB błyskawiczne. Stronka może do najładniejszych nie należy ale szybko ogarniesz co i jak. Oprócz tego Bet365 i Marathonbet.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Co wybrać
Witam,
Mam pytanko. Mam wiele kont u buków (z tego co pamiętam betclick, expekt, bah, bet365, williamhill) i dawno już nie grałem. Szukam miejsca gdzie mogę założyć konto i dostać jakiś fajny bonus. Fajny bonus mam na myśli bonus, gdzie powiedzmy obracam otrzymany bonus razy 3 (a najlepiej jakby wraz z obstawianymi kuponami uwalniała się stopniowo jakaś kasa do wypłaty), bo z tego co teraz przeglądałem to strasznie duże obroty wymagają bukmacherzy (zazwyczaj bonus+depozyt razy 5 i więcej razy). Ewentualnie jakiś darmowy zakład , ale chyba tam gdzie to było już mam konta, a tam gdzie nie jestem to wymagane też są jakieś duże obroty). Możecie mi coś doradzić jakiegoś buka.
 
njimok 0

njimok

Użytkownik
Jaki bukmacher?
Nie wiem jakiego bukmachera wybrać. Przeszukałem tematy na tym forum, ale widze, że ostatnio każdego buka odradzaja. Mamjuż konto na pinnaclesports i jestem z niego zadowolony.
Najlepiej jakby była możliwość wpłaty przez neteller.
Tak jak napisałem pinnaclesports mi pasuje więc szukam czegoś podobnego.
Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry Bottom