>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher z LIVE, ale bez weryfikacji ;)

P 0

pablos150

Użytkownik
Witam ????
Prosze o doradzenie mi bukmachera z ofertą na LIVE, ale takiego który nei wymaga weryfikacji (mam 17 latek) co prawda dysponuję własnym kontem oraz kartą debetową, ale to chyba nie wystarczy do weryfikacji u większosci bukmacherów. Nie mam też zamairu korzystać z bonusów.
Tak więc co doradzacie?
 
P 0

pablos150

Użytkownik
No właśnie myślałem o tym bet365, ale czytałem coś o weryfikacji pprzed wypłatą, że trzeba jednak wysłać skan dowodu? Jeżeli tak nie jest to prosze mnie poprawić ????
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Trzeba wysłać skan dowodu nie zależnie od tego czy korzystasz z bonusu czy nie. Nie wypłacisz bez weryfikacji. Na Chacie tak mowili w regulamienie też tak pisze.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Witam ????
Prosze o doradzenie mi bukmachera z ofertą na LIVE, ale takiego który nei wymaga weryfikacji (mam 17 latek) co prawda dysponuję własnym kontem oraz kartą debetową, ale to chyba nie wystarczy do weryfikacji u większosci bukmacherów. Nie mam też zamairu korzystać z bonusów.
Tak więc co doradzacie?
W każdym buku lepiej nie kombinować, bo każdy może sprawdzić. A wtedy kicha, chyba że ryzykujesz kwotę której ci nie żal.
A tak po za tym podczas rejestracji musiałbyś podać fałszywe dane co do wieku, a przecież takich na karcie debetowej nie masz. Więc najlepiej na kogoś dorosłego założyć konto.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
w betgun nie ma live ;p jesli juz koniecznie chcesz ryzykowac to kilka razy wyplacalem z betway i z unibetu. na moneybookers. w obu nie chceli zadnych skanow. ale najlepiej bedzie jak zalozysz konto na kogos doroslego
 
G 46

ghs

Użytkownik
Trzeba wysłać skan dowodu nie zależnie od tego czy korzystasz z bonusu czy nie. Nie wypłacisz bez weryfikacji. Na Chacie tak mowili w regulamienie też tak pisze.
Bzdura. Grube wypłaty bez żadnych skanów. Przetestowane na różnych kontach. Oczywiście nie znaczy to, że zawsze tak jest.
 
Do góry Bottom