>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher z stroną ktora dobrze chodzi na starych komputerach

A 0

arpo

Użytkownik
Poszukuje bukmachera z stroną która dobrze chodzi na starych komputerach. Oczywiście z wyłączonymi przez użytkownika flashowymi dodatkami. Wiec strony oparte w wiekszości na flashu itd odpadają. Wydaje mi się ze Expekt spelnia wymagania, a czy są jakies inne buki, które mają podobna ofertę lub lepszą i dobrze chodzą na starych komputerach?
 
A 0

arpo

Użytkownik
Gram na BAH&#39;u ale jest wg mnie tam za mało możliwości obstawiania takich jak strzeli nie strzeli itd.

Próby grania na betsson z bonusem 5zł zakończyły sie fiaskiem z powodu zbyt ciężko chodzącej strony, BAH chodzi jeszcze przyzwoicie oczywiście z wyłączonym Flashem ale jak już wspominałem możliwości obstawiania dla mnie za małe.

Czy to ze wchodzac na BetGun i nie wzbudza mojego zaufania to normalne?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
pinnaclesports ma bardzo lekką stronę i zupełnie nie koncentrują się na dodawaniu &#39;bajerów&#39;, więc pewnie i na słabszym sprzęcie będzie śmigała bez problemu. Jednak nie masz co liczyć na zbyt wiele opcji zakładów.
 
A 0

arpo

Użytkownik
Chyba jednak wg mnie expekt w miare dobry czy ktoś widział łatwy przewodnik jak wplacić za pośrednictwem Przelewy24 taki krok po kroku itd.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie potrzeba raczej żadnego przewodnika. Na stronie buka wpisujesz kwotę, przenosi Cie na stronę P24 -&gt; jeśli tam wybierzesz wejście przez bankbrowsera, ściągniesz go i zainstalujesz to w nim będziesz miał napisane w punktach co trzeba zrobić.

Wybierz Przelewy24 z opcji wpłaty i przeczytaj wszystko co tam będzie napisane. Nie zamykaj okna ze stroną P24 i pieniądze po max. 15 min. będą u buka. Naprawdę nic trudnego i nie potrzeba do tego instrukcji ;). Pamiętaj tylko, żeby nie zamykać okna z P24, bo wtedy przelew może iść nawet kilkanaście godzin.
 
Do góry Bottom