>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherka Sposobem Na Życie ?

chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Co na dzisiaj proponujesz? ????
dzisiaj również odpuściłem, niestety brak tej &quot; wewnętrznej pewności &quot; co do typów, więc wolę pominąć kilka meczów,

Pamiętajcie, wtopić sianko jest bardzo łatwo ???? o wiele trudniej jest wygrać, i utrzymać wygrana na koncie. Polecam wszystkim sie stosować do tej wskazówki. Niejednokrotnie przekonałem się o tym na własnej skórze. Sęk w tym, że ja już to zrozumiałem i teraz toczę bój z samym sobą, by nie ulec pokusie, jaką bez wątpienia jest &quot;możliwa wygrana&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Witam po raz kolejny. Miałem prowadzić temat systematycznie, jednak pewne sprawy w życiu prywatnym spowodowały przymusową przerwę w śledzeniu rozgrywek i typowaniu, co za tym idzie w aktywnym prowadzeniu tego tematu na forum.

Dzisiaj jest dzień w którym stwierdziłem, iż jestem gotowy do powrotu do bukmacherki, i kontynuowania swojego &quot;testu&quot;.

Dzisiaj pierwszy dubel, niestety nie byłem w stanie nadrobić wszystkich braków, oraz przyswoić wiedzy ze świata piłki nożnej, jednak starałem się pograć typy z &quot;ChłodnymUmysłem&quot; :p


1.
Premiership

West Ham - Watford @ Wygrane w jednej z połów : West Ham ( 1.25 )

La Liga

Athletic Bilbao - Atletico Madryt @ Wygrane w jednej z połów : Atletico Madryt ( 1.58 )

AKO: 1.98 50.00 zł
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Październik.
✅ Nr. Kuponu I ✅
Spotkanie/a:


EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Polska - Armenia @ Polska i Pow. 2.5 w meczu ( 1.55 )

EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Norwegia - San Marino @ Pow. 2.5 w meczu ( 1.10 )

AKO : 1.705​
6/10j

✅4.2j✅
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Październik.
⛔ Nr. Kuponu III ⛔
Spotkanie/a:

Crystal Palace - West Ham United @ OVER 1.5 ( 1.22 )
Stoke City - FC Sunderland @ 12 ( 1.25 )
Borussia M&#39;gladbach - Hamburger SV @ Wygr. w jednej z połów Borussia ( 1.35 )

AKO : 2.05​
3.5/10j
⛔ 3.5j ⛔

Borussia ..... Ja wszystko rozumiem, nie wykorzystać karnego w meczu, zdarza się, ale żeby nie wykorzystać DRUGIEGO ! to już coś mi nie pasuje, do tego od 25 min w przewadze .... tak się zastanawiam czy czasem ktoś tu nie chciał, aby Gospodarze odnieśli dzisiaj zwycięstwo
 
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Październik.
Nr. Kuponu V
Spotkanie/a:

Fiorentina - Atalanta @ Fiorentina ( 1.67 )

AKO : 1.67​
6/10j​
Troche zapóźniłem, grane na Live 7min. typ wstawiam tu na forum, aby statystyki nie były oszukane ????
 
Do góry Bottom