>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherka to pomysł na dobry zarobek?

Status
Zamknięty.
E 0

enduro

Użytkownik
1% gosciu oznacza, ze taki procent ludzi ma dodatni statement czyli dla ciebie mowiac prosciej jest na plusie. Jak pracujesz u buka mozesz sprawdzic kazdego kto ma konto online.
Nikt kto powaznie zajmuje sie bukmacherka nie ogranicza sie do jednej dyscypliny. Jestes niedzielnym graczem a my mowiny o zarabianiu.
Kazdy ma prawo do wlasnej oceny, a kłamstwo i marzenia mnie nie interesują.
Nikt poważny nie analizuje 200 spotkań dziennie i wszystkich dyscyplin, chyba że Ci co nie maja prądu w domu
Oczywiste jest to, ze nie wiesz o czym piszesz
Niedzielny gracz? Masz pojęcie ale na temat wpisania adresu www w przegladarke.
Wiem to że najlepsi gracze swiata graja przede wszystkim jedną dyscyplinę, czy lige grając po jednym meczu i to nie podlega dyskusji
Zadnym analitykiem sts nie byles bo nawet myslec nie potrafisz, a to jest najważniejsza umiejętność.
Piszesz brednie, a po za tym nawet tych bredni bys nie zdradzał, bo pracując w tej firmie podpisuje się tkzw lojalke o poufnosci, nawet po zakończeniu pracy.
Cześć i powodzenia na chmurce
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Kazdy ma prawo do wlasnej oceny, a kłamstwo i marzenia mnie nie interesują.
Nikt poważny nie analizuje 200 spotkań dziennie i wszystkich dyscyplin, chyba że Ci co nie maja prądu w domu
Oczywiste jest to, ze nie wiesz o czym piszesz
Niedzielny gracz? Masz pojęcie ale na temat wpisania adresu www w przegladarke.
Wiem to że najlepsi gracze swiata graja przede wszystkim jedną dyscyplinę, czy lige grając po jednym meczu i to nie podlega dyskusji
Zadnym analitykiem sts nie byles bo nawet myslec nie potrafisz, a to jest najważniejsza umiejętność.
Piszesz brednie, a po za tym nawet tych bredni bys nie zdradzał, bo pracując w tej firmie podpisuje się tkzw lojalke o poufnosci, nawet po zakończeniu pracy.
Cześć i powodzenia na chmurce
Nie mam pojecia gosciu o czym ty do mnie mowisz.
Kazdy ma prawo do wlasnej oceny, a kłamstwo i marzenia mnie nie interesują.
Nikt poważny nie analizuje 200 spotkań dziennie i wszystkich dyscyplin, chyba że Ci co nie maja prądu w domu
Oczywiste jest to, ze nie wiesz o czym piszesz
Niedzielny gracz? Masz pojęcie ale na temat wpisania adresu www w przegladarke.
Wiem to że najlepsi gracze swiata graja przede wszystkim jedną dyscyplinę, czy lige grając po jednym meczu i to nie podlega dyskusji
Zadnym analitykiem sts nie byles bo nawet myslec nie potrafisz, a to jest najważniejsza umiejętność.
Piszesz brednie, a po za tym nawet tych bredni bys nie zdradzał, bo pracując w tej firmie podpisuje się tkzw lojalke o poufnosci, nawet po zakończeniu pracy.
Cześć i powodzenia na chmurce
Powiedzial koles co napisal 9 postow bez ani jednej analizy w jakimkolwiek temacie. Wszyscy ci wierzymy ze zarabiasz arbuzy co tydzien analizujac 10 meczy. Tak robia zawodowcy.
I oczywiscie, ze sie podpisuje lojalke o tym jaki procent zarabia no to przeciez wiedza poufna.
Pozdro
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panowie, proponuję wrócić do głównego wątku tego tematu. Dalsze wycieczki personalne beda karane, podobnie jak brak kultury wypowiedzi. Chcecie sobie coś udowadniać kto umie typować to się dogadajcie na PW, ten temat jak rozumiem nie miał służyć do tego.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Idz sobie do punktu na miescie i porywalizuj tam z kims na typy. Powiedzialem co mysle na ten temat i koniec. Nie zamierzam nikogo zmuszac do mojego puntu widzenia. Nikt mi nie musi wierzyc za wszelka cene. Nie musze leczyc swoich kompleksow ja ty twierdzac ze tylko twoj punkt widzenia jest najlepszy i ze oczywiscie ja nie mam racji.
 
E 0

enduro

Użytkownik
Idz sobie do punktu na miescie i porywalizuj tam z kims na typy. Powiedzialem co mysle na ten temat i koniec. Nie zamierzam nikogo zmuszac do mojego puntu widzenia. Nikt mi nie musi wierzyc za wszelka cene. Nie musze leczyc swoich kompleksow ja ty twierdzac ze tylko twoj punkt widzenia jest najlepszy i ze oczywiscie ja nie mam racji.
Ja nic do Ciebie nie mam
Ale mogles napisac swój punkt widzenia, a nie kłamać &quot;w zywe oczy&quot;
PS dostalem masę cennych podpowiedzi i odpowiedzi na priv i tutaj i za wszystko dziekuje. Mam jeszcze zapewne kilka konkretnych zapytan ale to w krótce.
Zachęcam do dalszego dialogu!
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Przedstawianie własnego punktu widzenia jest kłamstwem czy moze ten 1 procent wygranych to zawyzony albo zanizony wynik?
To juz jest szczyt narcyzmu inna opinie nazywac klamstwem.
 
E 0

enduro

Użytkownik
Przedstawianie własnego punktu widzenia jest kłamstwem czy moze ten 1 procent wygranych to zawyzony albo zanizony wynik?
To juz jest szczyt narcyzmu inna opinie nazywac klamstwem.
Napisałes fakty , swoje fakty nazwales 100% prawdą, a nie punkt widzenia, czyli gdybanie
Ty żadnego 1% wygranych nie widziales i jeżeli on istnieje, to tak nie wygląda. Zresztą wstydu oszczedz juz...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Z każdym Twoim kolejnym postem ENDURO mam wrażenie, że chcesz tu jakichś prowokacji dokonać.
Odpowiadając na Twoje pytanie z pierwszego posta. W polskich bukach może i da się wyjść na plus, ale po co się męczyć. Jako żołnierz chyba już masz dość walki, a jednak chcesz walczyć z 12% podatkiem ????
Możesz się pobawić rozrywkowo i jeśli coś ma z tego być to wtedy będziesz musiał zagłębić się w temat i grać no niestety nielegalnie.
 
E 0

enduro

Użytkownik
Z każdym Twoim kolejnym postem ENDURO mam wrażenie, że chcesz tu jakichś prowokacji dokonać.
Odpowiadając na Twoje pytanie z pierwszego posta. W polskich bukach może i da się wyjść na plus, ale po co się męczyć. Jako żołnierz chyba już masz dość walki, a jednak chcesz walczyć z 12% podatkiem ????
Możesz się pobawić rozrywkowo i jeśli coś ma z tego być to wtedy będziesz musiał zagłębić się w temat i grać no niestety nielegalnie.
Walczylem za Polske, tak mi wmawiano, ale dziś widzę że to nie bylo w interesie Polski.
Mam dość oszustwa i dlatego tak zareagowałem. A prowokacji szuka ten Pan ktory zostal przyłapany, a ciagle mówi ze to nie jego ręka ...
PS od jutra typuje i podam tu szczegóły mojej gry
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
enduro nie podoba mi sie Twoj roszczeniowy punkt widzenia i pisanie jakby sie pozjadalo wszystkie rozumy na tej ziemi. Szybko ewulowales od wczoraj kiedy to zalozyles ten temat i nie wiedziales nawet jakie mamy polskie buki na rynku oraz czym sie rozni granie w bukach naziemnych od grania w zagraniczniaku. Do tego kazdy praktycznie Twoj post nosi znamiona prowokacji. Masz konto od kilku dni i postow na koncie, ktore mozna zliczyc na palcach jednej reki a zachowujesz sie jakbys byl jakims pro typerem. To, ze troche zglebiles temat czytajac cos tam na necie nie znaczy, ze mozesz tutaj innych z duuuuuzo dluzszym stazem dyskredytowac. Troche przyhamuj z gadka i troche wiecej pokory. Na poczatku wlasnie ta pokora przy podejsciu do tematu bukmacherki Ci sie przyda dlatego potraktuj to jako lekcje.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Co tu sie dzieje, to jest jakas psychoza.
Swoja droga to przeciez tak naprawde tylu ludzi zarabia na bukach ze musza dokladac do tego intersu zeby przetrwac. To dlatego taki wysyp nowych firm w Polske w ostatnich latach bo to przeciez taki nedzny interes.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Enduro, juz wiesz co mialem namysli piszac o mundurowych w tych postach ktore zostaly usuniete? Jestes tu 2dni a juz 3/4 osob ktore tu zajrzalo uwarza Cie za awanturnika i pewnie cos gorszego. Typowe zachowanie zolnierza/policjanta. Ochlon troche. Skoro od wczoraj zrobiles sie taki madry to graj sobie co chcesz i nie rob zamieszania.
Co tu sie dzieje, to jest jakas psychoza.
Swoja droga to przeciez tak naprawde tylu ludzi zarabia na bukach ze musza dokladac do tego intersu zeby przetrwac. To dlatego taki wysyp nowych firm w Polske w ostatnich latach bo to przeciez taki nedzny interes.
Dokladnie kolego. Wszyscy tak ogrywaja bukmacherow ze Ci juz prawie padaja. Tylko co chwila otwiera sie jakis nowy.
 
E 0

enduro

Użytkownik
Enduro, juz wiesz co mialem namysli piszac o mundurowych w tych postach ktore zostaly usuniete? Jestes tu 2dni a juz 3/4 osob ktore tu zajrzalo uwarza Cie za awanturnika i pewnie cos gorszego. Typowe zachowanie zolnierza/policjanta. Ochlon troche. Skoro od wczoraj zrobiles sie taki madry to graj sobie co chcesz i nie rob zamieszania.

Dokladnie kolego. Wszyscy tak ogrywaja bukmacherow ze Ci juz prawie padaja. Tylko co chwila otwiera sie jakis nowy.
Mi tylko chodziło o fantazje &quot;analityka sts&quot;, a tak to dalej bede oczekiwał pomocy, jutro przedstawie swój plan i pierwsze gry
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Pamietaj, ze jestesmy tu tylko bezimiennymi nickami. Tak naprawde nie wiadomo z kim sie pisze. Moze Jarni jest rzeczywiscie analitykiem. A moze wyskannikiem od juroszkow? Nie dowiemy sie. Ale skoro ktos pisze ze jest tym i tym to ja to przyjmuje. Jak zolozysz temat z typami to daj linka. Ciekawy jestem ja to bedzie szlo.
 
E 0

enduro

Użytkownik
Pamietaj, ze jestesmy tu tylko bezimiennymi nickami. Tak naprawde nie wiadomo z kim sie pisze. Moze Jarni jest rzeczywiscie analitykiem. A moze wyskannikiem od juroszkow? Nie dowiemy sie. Ale skoro ktos pisze ze jest tym i tym to ja to przyjmuje. Jak zolozysz temat z typami to daj linka. Ciekawy jestem ja to bedzie szlo.
Mnie nie interesuje co on napisał, ale jak to chcial potwierdzić ???? . Przeczytaj co on wypisywal.
PS dziś na papierze weszlo, zobaczymy jak jutro, chce to kontrolować wiec mysle wiele dni do przodu!
 
E 0

enduro

Użytkownik
Narazie doszedlem do jednego, a raczej glownego wniosku, w tym wszystkim najważniejszy jest Intelekt!
Do punktu może wejść każdy i dużo jest w tej branży zapewne mało lepskich ludzi, ktorzy bidolą trzy po trzy, a później wyskakują takie historie jak powyżej &quot;byłem analitykiem sts, ale nie znam 2+2&quot; itp. Ludzie siedzą, patrzą w ten monitor i nic, pustka coraz większa z dnia na dzień...
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
RekreTyper po co ta złośliwość ?
Złośliwość?? Absolutnie :tohand:, nie było w tym ani krzty złośliwości i nie miałem zamiaru Cię urazić. Jeżeli tak to odebrałeś to Przepraszam.
Parę razy pamiętam, że się zgadzaliśmy co do różnych typów. Zawsze Cię szanowałem... Jesteś jedną z nielicznych osób co ogarniają... Nie pamiętasz jak razem podawaliśmy podobne typy... Pozdrawiam
Wiem, wiem i Vice Versa :highhive:.
A teraz wracając do tematu Czy można zarobić na bukmacherze??
TAK/NIE Sam sobie odpowiesz za jakiś czas, bo widzę że zdecydowałeś się zacząć.
Jedni TAK zarabiają jak np Adamo80 a inni NIE jak np RekreTyper ???? i wielu, wielu innych na tym forum i nie tylko. Więc ilu ludzi tyle opinii i nikt nie da Ci odpowiedzi czy można zarobić czy nie. Jeżeli będziesz miał dobre typy i będą one wchodziły to znajdziesz się w tym magicznym 1% ludzi zarabiających, nawet grając z podatkiem jeżeli będą złe to wpadniesz do wora z resztą ludzi przegrywających i będziesz sponsorował wygrane inny.
Każdy kto napisał coś w tym temacie, zapewne napisał to z własnego doświadczenia i wiedzy jaką zdobył. Uszanuj to i przyjmij do wiadomości bo to są cenne wskazówki. Piszesz że lubisz sport, oglądasz mecze, masz wiedzę to jakiś handicap dla Ciebie na start ale bukmacherki nie da się nauczyć w jeden weekend. To jest długotrwały proces z ciągłą nauką.
Enduro, juz wiesz co mialem namysli piszac o mundurowych w tych postach ktore zostaly usuniete? Jestes tu 2dni a juz 3/4 osob ktore tu zajrzalo uwarza Cie za awanturnika i pewnie cos gorszego. Typowe zachowanie zolnierza/policjanta. Ochlon troche. Skoro od wczoraj zrobiles sie taki madry to graj sobie co chcesz i nie rob zamieszania.
Niestety zgadzam się z kolegą i po niektórych twoich postach uważam że powinieneś swoją decyzję przemyśleć jeszcze raz.
 
L 16

lukas85

Użytkownik
Z polskimi podatkami nie da się zarobić na dłuższą mete więc nie wciskajcie kitu. No chyba że jesteście przedstawicielami tych firm to spoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom