>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherka vs Sport Trading

D 0

damianos500

Użytkownik
Witam,temat zakładam żeby ciekawie porozmawiać. Co jest waszym zdaniem lepsze,bezpieczniejsze i gdzie można więcej zarobić na bukmacherce czy sport tradingu?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
trading.

najwiekszy minus to brak plynnosci na rynkach niszowych dyscyplin co uniemozliwia gre.
No cyzli bukmacherka, no chyba że potrafisz zarabiać na LM w nogę, albo na Premier League, czy NBA, bo na innych rzeczach to cudu trzeba żeby tradować z dużym zyskiem (a nie z zyskiem 100 czy 200 zł)

dla mnie bukmacherka zdecydowanie, również z tego względu że gram głównie na siatkę
 
D 0

damianos500

Użytkownik
a może w tym tradingu się to zmieni jeszcze czy nie ma szans? (nie grałem tam nigdy),bo jeżeli można zarabiać tylko na popularnych zdarzeniach to rzeczywiście bez szału. zachęcam oczywiście wszystkich do dalszej dyskusji
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
zrob sobie kont na betfair i popatrz ile kasy lezy na rynkach (w sumie to chyba ilosc kasy mozna zobaczyc nawet ebdac niezalogowanym ale baardzo dawno tam nie siedzialem).
ogolnie nozna/tenis/sporty amerykanskie (nba,hokej) sa jak najabrdziej grywalne, mnie interesowala taka siatkowka i jest ona kompletnie niegrywalna.
na betfair ludzie zakladaja sie sami ze soba z tego wzgledu na niszowych dyscyplinach automatycznie gra malo osob i rynnki sa nieplynne albo i niegrywalne.
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
wiadomo ze buki duzo latwiejsze, nawet na azji jest latwiej wygrac niz na tradingu. trading sprowadza sie praktycznie do topow w kazdej dyscyplinie, a juz to widze jak tadzin jest w stanie przewidziec ruchu kursow w premier league, wielkich szlemach czy nba.
 
Do góry Bottom