>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherzy o tenisie: 138 meczów ustawionych- co o tym sądzicie?

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Heh chciałem poruszyć ten temat bo 5 minut temu przeczytałem o tym w gazecie, ale widze, że już takowy temat jest ???? Korupcja w tenisie niestety była, jest i będzie bo dla wielu &quot;gangasterów&quot; jest to dobry sposób na pranie brudnych pieniędzy - przynajmniej ja mam takie odczucie, i nie tylko do tych celów.
 
P 15

panasik

Użytkownik
nie wiesz czy ktos pamieta ostatni mecz dawydenki z mario cilicem, tez bardzo podejrzany.. jezeli chodzi o krecze.. wystarczy grac u buka ktory przy kreczu liczy za 1.0 co jest rownoznaczne ze zwrotem kasy przy singlu.. uwazam, ze wszystkei buki powinny miec taka polityke.. ale jezeli przed meczem i w trakcie nawet jak dawydenko wygrywal wplywa ok 7ml dolcow, to musi to smierdziec strasznie.. napewne mecz zostal kupiony tylko przedstaw odpowidni material dowodowy.. powinni utwarozyc jakeis CBA ????
 
M 0

mackal

Użytkownik
No niestety mafia musi na czymś zarabiać.
Gdy już wiedzą o ,,wałku&#39;&#39; to obstawiają wyniki w kilkuset bukach i tak trzepią kasę(i buki)????
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
nie wiesz czy ktos pamieta ostatni mecz dawydenki z mario cilicem, tez bardzo podejrzany.. jezeli chodzi o krecze.. wystarczy grac u buka ktory przy kreczu liczy za 1.0 co jest rownoznaczne ze zwrotem kasy przy singlu.. uwazam, ze wszystkei buki powinny miec taka polityke.. ale jezeli przed meczem i w trakcie nawet jak dawydenko wygrywal wplywa ok 7ml dolcow, to musi to smierdziec strasznie.. napewne mecz zostal kupiony tylko przedstaw odpowidni material dowodowy.. powinni utwarozyc jakeis CBA ????
nie wystarczy grać u buka który rozlicz kręcz po 1,00 bo buki takie tak rozliczją kręcze:
-jeśli kręcz nastąpi przed wyjściem na kort wtedy kurs wynosi 1,00
- jeśli zostanie rozegrany chociaż jeden gem wtedy liczone jest jakby się odbył cały pojedynek i osoba która zrobi kręcz przegrywa.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
No i w tym momencie grubo się mylisz, chyba krótko grasz u buków.
W pinnacle na przykład zwracają Ci kasę, jeśli krecz będzie np.przy wyniku 6-2, 5-0.
Jest też kilka buków, które mają wymóg, że by mecz był zaliczony musi się zakończyć jeden set, inne, że dwa sety. A przed wyjściem na kort nie ma krecza, tylko walkower.
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
właśnie wspomniałem o tym w dziale z typami- ciekawa sprawa, nie ma pewności że mecz był ustawiony ale taki wybryk w wykonaniu własnie Dawidienki daje duzo do myslenia...
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
Ciekawa sprawa ???? Jestem pewien, że nieraz były przypadki właśnie korupcji w tenisie, ale co sie dziwić każdy chce zarobić. Czasami wyniki meczy były takie, że zalatywało sprzedaniami... A jeśli ktoś może dostać 100 tys. oiro za wygranie turnieju, a szanse ma małe, a może dostać od kogoś 20 tys. orio za sprzedanie meczu to czemu miałby nie skorzystać ? (nic co ludzkie nie jest nam obce ????)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom