>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherzy zagraniczni

A 0

azazaz

Użytkownik
zagraniczne buki
Witam
Czy mozecie wyrazic swoja opinie na temat zagranicznych serwisow ? Jakie sa najlepsze ?
Glownie chodzi ci o bet365 oraz Pnnacle.
Czy sa tu jakies ciekawe promocje ?
No i jak to jest z wplatami przez moneybookers jesli tam mam euro a na moneybookers operuje w PLN ?
dzieki za pmoc
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Z ktorych zagranicznych serwisow bukmacherskich korzystaliscie? I czy nie bylo problemu z wyplatami itp Bo zastanawiam sie nad 10bet i Betfred narazie ale czekam na opinie na temat innych ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja tylko z tych co sa promocje ???? polecam Germanbet i Starbet. ale po co wogole chcesz zagraniczne?

zreszta bwin to chyba tez Austria ale jest po Polsku strona.
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
Siemka mam mały kłopot mam na starbecie ponad 60 euro...i nie wiem jak sie wypłaca...;/ :zy3ou:
A chciałbym e kase wypłacic i przelac sobie na jakas polska stronke :mrgreen:
:spokodfhgfh: jak cos to na gg...3589423
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Bosh, bys poszukal na forum a nie smiecisz, IBAN to Twoj nr konta plus PL na poczatku czyli np PL02329231035142091 a swift swojego banku to sobie znajdz na googlach musisz wpisac &quot;nazwa Twojego banku&quot; +swift i na pewno Ci znajdzie..
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
https://www.exbinog.com/#/
Szczerze polecam,bardzo duża ilośćn bonusów bez depozytu,.,jak i od depozytu,duża ilość zdarzeń sportowych do wyboru,rzadkie zdarzenia do typowania,przejrzysta strona łatwa w ogarnięciu,nic tylko się rejestrować
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
https://www.exbinog.com/#/
Szczerze polecam,bardzo duża ilośćn bonusów bez depozytu,.,jak i od depozytu,duża ilość zdarzeń sportowych do wyboru,rzadkie zdarzenia do typowania,przejrzysta strona łatwa w ogarnięciu,nic tylko się rejestrować
Post napisany ze względu na wysyłane e-maile przez exbinog oferujące bonus 20€ za wystawienie dobrej opinii.
Oczywiście osoby, które tak zachęcają do gry w tym buku nie zdają sobie sprawy, że pieniędzy z tego bonusu nie otrzymają (jeżeli uda im się obrócić).

Popieram poprzednie osoby i za takie rzeczy powinno być ostrzeżenie albo ban na kilka dni.

EXBINOG = KRZAK
 
Do góry Bottom