>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bundesliga z jendru

jendru 156

jendru

Użytkownik
Co przemawia za wieśniakami jendru ? Mi się wydaje ze Hertha czysta 1. Ale dla mnie 1,3,6,7 może być 2-3 bramy co myslisz ?

Witam wiem ze Hertha ma najlepszy bilans u siebie 10,1,1 znowu Hoffe tez na wyjazdach nie graja zle 7 remisow ostatnio z kölnem 2-4 troche sie zawiodlem na ich grze dzisaj die w strone gosci jak zagraja taktycznie dobrze to mysle ze cos ugraja dlatego x2 ich strone. Co do tych derbow to wiesz sam jak moze byc BTS wydaje mi sie odpowiedniejszy niz w tym meczu bym 2-3 bo moze byc nawet 2-2 obie druzyny maja kim postraszyc i bedzie na pewno goraco , nastepny mecz co pytasz to Leipzig licze ze wygraja a ile co jak ? Darmstadt kompletnie mnie ostatnio zawiedli na Wolfsburgu kompletnie nic nie grali i mimo ze Leipzig w tej rundzie nie blyszczy ale 3 punkty z nimi to powinny ugrac .I chyba pytasz o Frankfurt widze ze maja problem z zdobywaniem bramek potrzebuja bardzo duzo sytuacji i ostatnio slabo im idzie No teraz mysle ze w przodzie juz teraz z kluczowym ich zawodnikiem Stindlem i Raffaelem cos ugraja w frankurcie x2.pozdro jendru
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam no i wracamy po przerwie reprezentacyjnej na ligowe boiska bundesligii no i postaram sie wedlug uznania wytypowac 26 kolejke ,
1.Hertha -1899 Hoffenheim - typ -x2 wynik 1-3✅:spokodfhgfh:
2.Bayern- FC Augsburg- typ- 1 wynik 6-0 ✅
3Schalke - Dortmund - typ -BTS wynik 1-1 ✅
4.Hamburg- Köln typ - 1 wynik 2-1✅
5.Freiburg- Bremen -typ -BTS wynik 2-5✅
6.Leipzig -Darmstadt - typ -1 wynik 4-0✅
7.Frankfurt-M,gladbach typ - x2 wynik 0-0✅
8.Ingolstadt- Mainz typ-x2 wynik 2-1⛔
9,Leverkusen - Wolfsburg typ- BTS wynik 3-3✅
Pozwolilem sobie na takie krotkie podsumowanie 9 meczy 8 trafnych wtym ze 3 mecze z podporkami .Dzisaj podalem typ z 2 bundesligii bardzo szkoda bo bardzo liczylem ze Drezden wlaczy sie o wyjscie do 1 bundesligi i bylo okey pierwsze 45 minut juz prowadzili 3-0 po 30minutach zla taktyka kompletnie cofneli sie w drugiej polowie i zrobilo sie 3-3 .A tak raczej 4 druzyny powalcza 2 miejsca premiowane plus ta z 3 miejsca w barazach .Juz wtorek lecimy dalej z 1 Bundesliga pozdro.jendru
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam ledwo skonczyla sie 26 kolejka to juz jutro wskakujemy w 27 i robi sie coraz ciekawiej a szczegolnie w tych dolnej czesci tabeli ,dzisiaj tak na sucho postaram sie te 9 meczy krotko popisac co za co przeciw a juz jutro podam jak bede Gral co wydaje mi sie najlepsza opcja meczowa, mamy 4 mecze wtorek i 5 srode
1,Dortmund- Hamburg - goscie robia wszystko zeby nie powtorzyla sie sytuacja z ostanich lat ze grali mecze decydujace o ich utrzymaniu dla od kilku kolejek punktuja ostatni mecz pokazal charakter druzyny i mysle ze stac ich na urwanie Jakis punktow w tym meczu .
2.Bremen -Schalke- Bremen robi na mnie ostantnio duze wrazenie licze ze taka gra co prezentuja sie utrzymaja bardzo dobrze wkomponowal sie pozyskany dunczyk Delaney wyniki ost,robia wrazenie
3.Köln-Frankurt - maja po rowno 37 punktow goscie slaba forma ,problemy z zdobywaniem bramek dobrze ze do barazowego miejsca maja 8 punktow przewagi Köln tez slabo ost,z Hamburgiem
4-Hoffenheim - Bayern - co to opisac goscie na gazie ,Hoffe gra u siebie ciekaw y jestem sam
5.Augsburg- Ingolstadt- dwie slabsze druzyny ja licze ze mimo ze INGO u rwali punkty ostantnio Mainzowi sa na pozycji spadkowej i licze ze raczej sie z taka gra nie utrzymaja problemy z zdobywaniem bramek .niby po ostanim meczu nadzieja jest ale 7 punktow do barazy mysle ze nie odrobia , M ecz taki za 6 punktow gospodarze tez slabo i sa jak dla mnie jedna z druzyn do barazy.
6- Darmstadt-Leverkusen gospodarze juz raczej pogodzeni spadkim na wyjazdach kompletnie slabi . Leverkusen tez slabszy mecz z Wolsburgiem potrzebuja punktow i taki mecz musza wygrac.
7. Mainz -Leipzig . Mainz i z ingols,pogobil punkty i Darmst,oby ich to nie kosztowalo w koncowym rachunku barazy tez 6 punktow, trudny mecz bedzie do typowania.
8-M;Gladbach -Hertha- goscie spuscili z tonu porazka z kölnem 4-2 i teraz 3-1 u siebie z HOFFE Gladbach tez ostantnio slabiej mieli przeblys po pucharowym meczu z FLORA pokazali charakter potem fajnie u siebie z schalke i troche sie zacileli
9. Wolsburg -F reiburg- gospodarze jak dla mnie po objeciu posady trenerskiej przez holendra Jonkela graja lepiej z leverusen byli lepsi GOMEZ R egularnie strzela jak zagraja tak jak ostantnio to wygraja u siebie potrzebuja punktow bo sa blisko barazy, to na tyle mialbym pozdro.jendru
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
27 kolejke Bundesligi typuje tak -

1.Dortmund-Hamburg- typ- BTS@1,75 wynik 3-0⛔
2.Köln-Frankfurt -typ -przedz,bramkowy 2-3@2,0 wynik 1-0⛔
3,Bremen -Schalke .typ - 1 Dnb@2,1 wynik 3-0✅
4 Hoffenheim-Bayern -typ -przedz,br,w meczu 2-3@2,1 wynik 1-0⛔
5.M;Gladbach- Hertha- typ -1@1,85 wynik1-0✅
6.Mainz- Leipzig- typ - BTS@1,75 wynik 2-3✅
7.Wolfsburg- F reiburg- typ- 1 ( typ kolejki)@1,75 wynik0-1⛔
8.Augsburg-Ingolstadt- typ - przd,br, w meczu 2-3@2,05wynik2-3⛔
9.Darmstadt- Leverkusen typ- 2 @1,7wynik 0-2✅


Wszystkie mecze podaje z kwotami jakie gram w TIPCO nie posiadam obcji grania rogow czy kartek ale to co przedstawilem te kwoty sa teraz jak pisze ten post i idzie u mnie taki kuponik w systemie 9 /8 za 10 euro do wygrania przy wszystkich trafionych 1.700, euro : tak ja to widze jeden mecz pogram osobno moj typ kolejki .pozdro jendru


Witam takie krotkie podsumowanie tej kolejki .1 minus dla Hamburga tu nie trafilem liczylem ze cos tu trafia w tej rundzie dobre wyniki a tu klapa.2 Bayern tu liczylem na taki remis 1-1 :3 Wolfsburg chyba malo kto liczyl ze Freiburg wyciagnie po slabym meczu z Bremen tu 3 punkty dla mnie bardzo duza niespodzianka w tym meczu .4 Mecz slabszych druzyn jeszcze kilka kolejek wstecz INGO: problemy z 1 trafieniem a tu 3 bramki z ich strony ten mecz tez klapa liczylem ze ktos tu wygra max 2-1 ale 5 bramek tez niespodzianka ..5 Köln tu tez liczym na jakies 2 gole w meczu franfurt znowu nic nie trafia no to sa te minusowe mecze .Ta kolejka pokazala mi ze im blizej konca ligi tym wieksze niespodzianki no ni c tak w pilce bywa to na razie pozdro jendru
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
28 kolejke typuje bundesligi typuje tak

1. Frankfurt- Bremen- typ- 2 DNB wynik 2-2 zwrot z 0-2 karny uratowal remis
2.Schalke - Wolfsburg- typ -BTS wynik 4-1✅
3. Köln - M,gladbach -typ - 2,5 unter wynik 2-3 ⛔
4.Hamburg- Hoffenhaim-typ -BTS wynik 2-1✅
5.Freiburg- Mainz05 typ -BTS wynik 1-0⛔ troche szczesliwy win
6.Leipzig -Leverkusen -typ - BTS wynik 1-0⛔
7.Bayern - Dortmund- typ - BTS wynik 4-1✅
8 Hertha - Augsburg- typ- przedzial br w meczu 2-3 wynik 2-0✅
9.Ingolstadt- Darmstadt 98 - typ -1 wynik 3-2✅
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
28 kolejke typuje bundesligi typuje tak

1. Frankfurt- Bremen- typ- 2 DNB
2.Schalke - Wolfsburg- typ -BTS
3. Köln - M,gladbach -typ - 2,5 unter
4.Hamburg- Hoffenhaim-typ -BTS
5.Freiburg- Mainz05 typ -BTS
6.Leipzig -Leverkusen -typ - BTS
7.Bayern - Dortmund- typ - BTS
8 Hertha - Augsburg- typ- przedzial br w meczu 2-3
9.Ingolstadt- Darmstadt 98 - typ -1
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam kolejke 29 Bundesligi typuje tak-



1; Dortmund- Frankfurt- typ -2DNBwynik 3-1⛔ liczylem ze wiekszymi rezerwami pograja przed .liga mistrzow
2.Mainz-Hertha Berlin- typ 1wynik 1-0✅
3.Wolfsburg- Ingolstadt- typ- BTS wynik 3-0⛔
4Augsburg-Köln. typ-BTS wynik 2-1✅
5.Hoffenheim-M;Gladbach-typ.1 wynik 5-3✅
6.Leipzig.-Freiburg .typ 1 wynik 4-0✅
7.bayer Leverkusen - Bayern München - typ 1 wynik 0-0⛔
8.Bremen -Hamburg. typ BTS wynik 2-1✅
9.Darmstadt98- Schalke .typ 2 wynik 2-1⛔????
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam i podam jak ma wygladac moja 30 kolejka bundesligi bez piatkowego meczu

1.Bayern -Mainz- typ. 1 wynik 2-2⛔:;/:
2.Hertha- Wolfsburg typ. BTS wynik 1-0⛔:;/:
3.Hamburg- Darmstatdt 98 typ . 1 wynik 1-2⛔:;/:
4.Ingolstadt- Bremen typ .BTS wynik 2-4✅
5. Frankfurt- Augsburg typ .BTSwynik 3-1✅
6. M,gladbach- Dortmund typ - 1xwynik 2-3⛔:;/:
7.Freiburg- Leverkusen typ BTS wynik 2-1✅
8.Schalke -Leipzig typ x2 wynik 1-1✅


Tak typuje 4 druzyny graja w nastepny tydzien 25i 26 puchar NIEMIEC 2 borussie i Bayern i Frankfurt na pewno dzisaj pograja nie optymalnymi skladami ,na dole walka o utrzymanie duzo druzyn zagrozonych spadkim i barazami dlatego coraz ciezej jest trafic z winikiem gram duzo meczy BTS a jak bedzie to zobaczymy
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam zostaly ostatnie 4 kolejki bundesligi robi sie coraz ciekawiej na dole bardzo ciekawa sytuacja bo raczej juz zdegradowany Darmstadt 98 choc do konca walczacy ostatnie 2 mecze niespodzianki z ich strony ,ciekawe kto zalapie sie drugi no i do barazy duzo niewiadomych w zasiegu 6 druzyn z dolnej tabeli no i u gory ciekawie bo druzyny z gornej polowki maja o co walczyc no zobaczymy ja typuje ta kolejke nastepujaco bez piatkowego meczu

1.Mainz05- M;Gladbach typ 1 wynik 1-2⛔ z rezerwami i po pucharze
2.Dortmund- Köln typ - przedzial br w meczu 2-3 wynik 0-0⛔ 23-5 sytuacji bramkowych????
3 Bremen -Hertha typ .1 wynik 2-0✅
4.Darmstadt 98 - Freiburg typ. 2 wynik 3-0⛔:zoltakartka: dla gosci
5.Leipzig- Ingolstadt- typ .1 wynik 0-0⛔
6.Wolfsburg - Bayern- typ BTS wynik 0-6⛔:;/:
7.Augsburg - Hamburg - typ BTS trudny i mysle decydujacy mecz dla 1 z druzyn. 4-0 ⛔
8. Hoffenheim - Frankfurt typ 1 wynik 1-0✅


Z drugiej lige pogram na zwyciestwo Stuttgartu z Nünburgiem widze ze dostali kopa i od kilku meczy graja najlepsza pilke w 2 lidze i tu jak zagraja tak ja ostatnio z Unionem to nie powinni miec problemu z wygraniem tego meczu wynik WYGRANA 3-2 Stuttgartu✅✅:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jendru 156

jendru

Użytkownik
Ostatnia kolejka bundesligi jendru typuje tak
1.Bayern-SC Freiburg typ 1 wynik 4-1✅
2.Dortmund- Bremen- typ BTS wynik4-3✅
3.M;Gladbgach-Darmstaddt 98- typ 1 wynik2-2⛔
4 Hertha - B: Leverkusen typ BTS wynik 2-6✅
5.Köln- Mainz 05- typ 1 wynik2-0✅
6.Hamburg- Wolfsburg typ unter -2,5 wynik 2-1⛔
7.Ingolstadt- Schalke typ przedzial br w meczu 2-3wynik 1-1✅
8Hoffenheim - Augsburg typ 1wynik 0-0⛔
9.Frankfurt-Leipzig typ 2 wynik 2-2⛔
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam wszystkich ktorzy sledza boiska bundesligii ,ja z mojej strony bede znowu probowal wedlug mojego uznania typowac kolejki na niemieckich boiskach .Wiadomo nowy sezon , przetasowania w skladach odejscia ,przyjscia nowe zalozenia ,ustawienia ,nowe cele a wiec zaczynamy bez piatkowego meczu wiadomo wygral 3-1 szybkie 2 bramki w pierwszej polowie no i karny przesadzily o tym wyniku ale druga polowa pokazala ze Leverkusen potrafi grac fajna pilke no i nie wiem jak by nie ten karny jak by sie to potoczylo dla mnie Leverkusen zrobil duze wrazenie , i mysle ze ten mlody zespol ma w sobie potencial i wczoraj pokazali duzo fajnych skladnych akcji no ale zostawmy juz to wiec typuje tak

1.Hoffenheim- Bremen - typ BTS wynik 1-0⛔
2.Hertha - Stuttgart- typ . unter -2,5 wynik 2-0✅
3. Hamburg - Augsburg typ 1 wynik 1-0✅
4. Mainz - Hannover typ x wynik 0-1⛔
5.Wolfsburg - Dortmund typ BTS wynik 0-3⛔
6.Schalke - Leipzig typ BTS wynik 2-0⛔
7. Freiburg - Frankfurt typ 2DNB wynik 0-0 zwrot
8. Mönchgladbach - Köln typ -przedzial br . 2-3 wynik 1-0⛔
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
/Witam znowu ostatnie 2 kolejki poprostu odpuscilem ,2 obserwacja a ta ostania ze wzgledu na gre druzyn w pucharach Champions league i league europy dla mnie duzo niespodzianek przegranych meczy przez niemieckie druzyny .po wczorajszym zwyciestwie Hannoveru 2-0 z Hamburgiem beniaminek na pozycji lidera ???? no zobaczymy co nam przyniesie ta 4 kolejka ja poprubuje ja wytypowac nastepujaco i tak

1.Suttgart- Wolfsburg - typ bts wynik 1-0⛔
2.Frankfurt -Augsburg typ bts wynik 1-2✅
3.Bremen - Schalke typ przedzial br w meczu 2-3 wynik 1-2✅
4Bayern-Mainz typ hend. (0-3) 2 wynik 4-0 ⛔ oj oj Mainz ????
5Lepzig -M;gladbach typ bts wynik 2-2 ✅
6.Hoffenheim -Hertha przedzial br ,2-3 wynik 1-1✅
7.Leverkusen - Freiburg typ 1 wynik 4-0✅
:8.Dortmund- Köln typ hend.(0-2) 2 wynik 5-0⛔ bez komentarza
z 2 ligi pogram 2dnb na fortune Düsseldorf z slabym greuther FÜRT wynik 1-3⛔ no i 3 ligi zwyciestwo Paderbornu z Münsterem wynik 2-1✅
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam wczoraj chcialem podac moje przemyslenia odnosnie 1 kolejki w Niemczech w bundeslidze ale mialem problem tu popisac nie wiem czy wina mojego kompa czy ta strona funkcjonowala graficzne u mnie z problem zaznacze ze malo pisze na kompie itez nie zadobrze sie orientuje w tych rzeczach powiem tak ze udalo mi sie pograc te 9 meczy na 8 trafien prawidlowo po krotce podam jak pogralem chce ten kupon ktory gralem tu wprowadzic ale nie wiem jak to sie ma do tego . no dzisaj juz probowalem to juz popiepszylem ze starymi meczami mecz piatkowy gralem na innym kuponie a te 8 na jednym a wiec tak gralem
1.bayern -1899hoffenheim typ 1 wynik 3-1-✅
2sc Freiburg - e.frankfurt typ 2dnd wynik 0-2✅
3.bremen- hannover96 typ 1 wynik 1-1⛔
4.hertha -fc.nürnberg typ -2,5 bramki w meczu wynik1-0✅
5.wolfsburg-schalke typ obie druzyny trafia wynik2-1✅
6.düsseldorf -fc Augsburg typ obie trafia wynik 1-2✅
7.m,gladbach - Leverkusen typ 1 dnb wynik 2-0 ✅
8.mainz -vfb Stuttgart typ 1dnb wynik 1-0✅
9.dortmund -Leipzig typ 1 wynik 4-1✅
gralem to za 2 euro systymem 8/7 do wygrania bylo 156 euro a tak przez ten blad 19,6 euro ????
gralem to najmniej jak mozna bylo zwyczajnie gram wyzej ale ze 1 kolejka to tak puscilem do sprawdzenia . jak moj znajomy pojawi sie umnie postaram sie ten kupon pokazac tu na tym temacie Bundesliga z jendru . wklejic sam nie wiem jak to sie wprowadza . no to mialbym na tyle sam jestem zaskoczony tymi wynikami ktos powie ze po fakcie bo tak jest szkoda . tego jednego meczu ale jest bardzo trudno 9 meczy trafic napisze ze tylko Bayern byl mala kwota grany 1,23 a te 8 meczy w przedziale 1.70-2,10 wszystkie.pozdro jendru
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Status
Datum
Ereignis
Tipp
Quote
Ergebnis
4545701
25.08.2018 12:13
7er Kombis aus 8 = 8
Einsatz 0,25 € x 8 = 2,00 €

Gewonnen
20,63 €
25.08. 15:30
SC Freiburg - Eintracht Frankfurt

Head-To-Head 2
2,10
0:2 (0:1)
25.08. 15:30
Werder Bremen - Hannover 96

Tipp 1
1,75
1:1 (0:0)
25.08. 15:30
Hertha BSC - 1. FC Nürnberg

Über/Unter (2,5) -
1,75
1:0 (1:0)
25.08. 15:31
VfL Wolfsburg - Schalke 04

Schießen beide Teams ein Tor? J
1,85
2:1 (1:0)
25.08. 15:31
Fortuna Düsseldorf - FC Augsburg

Schießen beide Teams ein Tor? J
1,70
1:2 (1:0)
25.08. 18:31
Borussia M&#39;gladbach - Bayer Leverkusen

Head-To-Head 1
2,00
2:0 (0:0)
Gestern 15:31
FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart

Head-To-Head 1
2,00
1:0 (0:0)
Gestern 18:00
Borussia Dortmund - RB Leipzig

Tipp 1
1,70
4:1 (3:1)

Anzahl Wetten:
8
Einsatz:
8 x 0,25 € = 2,00 €
Wettgebühr (5%):
0,10 €
Bonusrelevanter Betrag:
0,00 €
Max. Gesamtquote:
596,38
Möglicher Gewinn:
156,55 €
inkl. 5% Bonus:
7,45 €
Gewinn:
19,65 €
Gewinnbonus:
0,98 €
Matrix




Fenster schließen
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam po udanej w typowaniu kolejki 9 / 8 trafnych%:champagne::champagne: pobrubuje wytypowac 2 kolejke bunesligi jak pisalem juz wczesniej w moim temacie zawsze gram to co najbardziej pasuje to danego meczu i tez daje w miare fajna kwote@ a wiec do typowania ????
1.Hannover96- Dortmund typ 2wynik 0-0⛔
2.Hoffenheim -SC Freiburg typ 1wynik 3-1✅
3.E;Frankfurt- W:Bremen typ 1DNB wynik 1-2⛔
4.Augsburg- B:m,gladbach typ - obie druzyny trafia TAK wynik 1-1✅
5.FC:Nürnberg- Mainz typ 1DNB wynik 1-1 zwrot
6.Stuttgart - Bayern ,M Typ 2 wynik 0-3✅
7.Leipzig - F ???? üsseldorf typ 1 wynik 1-1⛔
8.Bayer:L- vfl.Wolfsburg typ przedzial bramkowy 2-3wynik 1-3⛔
9.Schalke- Hertha.B Typ -2,5 bramki w meczu wynik 0-2✅
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam znowu podam swoje przemyslenia odnosnie 3 kolejki bundesligi a wiec to co najbardziej pasuje mi do danego meczu a jak bedzie to zobaczymy a wiec tak
1.Dortmund -E:Frankfurt typ obie druzyny trafia TAK wynik 3-1✅
2.Bayern.M- Leverkusen typ Lewy trafi i Bayern wygra mecz wynik 3-1⛔Lewy bez bramki
3.Leipzig -Hannover typ- przedzial br , w meczu 2-3 wynik 2-2⛔
4.Mainz - FC:Augsburg typ obie druzyny trafia TAK wynik2-1✅
5.Wolfsburg - Hertha .B typ 1 i drugi typ -2,5 bramki w meczu wynik 2-2⛔
6.F ???? üsseldorf - Hoffenheim typ 2 wynik 2-1⛔:cholerniezly:
7.B:m,gladbach - Schalke typ przedzial br 2-3 wynik 2-1✅
8.Bremen - Nürnberg typ obie druzyny trafia TAK wynik 1-1✅
9.Freiburg - VFB: Stuttgart typ remis wynik3-3✅
 
Do góry Bottom