>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Buty piłkarskie

betheone 188

betheone

Użytkownik
Najlepsze ochraniacze są najmniejsze, tzw. wkładki. Bez zapinek, gum, plastrów itd. Jak ktoś chce ochraniacze na cały piszczel plus kostki to powodzenia w swobodnym poruszaniu się po boisku. :p
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Najlepsze ochraniacze są najmniejsze, tzw. wkładki. Bez zapinek, gum, plastrów itd. Jak ktoś chce ochraniacze na cały piszczel plus kostki to powodzenia w swobodnym poruszaniu się po boisku. :p
Głupoty gadasz i tyle... Nie wiem w czym mają przeszkadzać ochraniacze przy bieganiu? Może dlatego, że ważą te kilkadziesiąt gramów więcej? Bez przesady! Może jeszcze w czasie uderzeń itp. ochraniacze na kostki nie pomagają, ale we wkładkach na cały piszczel jakoś nie widzę nic złego :razz:
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
A jaki masz rozmiar ?? Najmniejszy ?
Mam M, nie używam żadnych opasek, dobrze się trzymają. Ale tak ogólnie mowiąc gdy grałem w innych to w ogole ne zwracałem uwage na to czy spadają czy nie, czy sie przesunęły itd, nie odczuwam czegos takiego jak komfort grania, dla mnie jest to jakoś nie istotne, skupiam sie na grze a nie na ochraniaczach.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Głupoty gadasz i tyle... Nie wiem w czym mają przeszkadzać ochraniacze przy bieganiu? Może dlatego, że ważą te kilkadziesiąt gramów więcej? Bez przesady! Może jeszcze w czasie uderzeń itp. ochraniacze na kostki nie pomagają, ale we wkładkach na cały piszczel jakoś nie widzę nic złego :razz:
Jeśli Ci nie przeszkadzają ochraniacze na pół nogi z pięcioma wiązaniami na kostkę + plus but to fajnie, mnie na przykład przeszkadzają (a raczej przeszkadzały) i to bardzo. Od kilku lat gram we wkładkach, chwalę je sobie i nigdy nic mi się nie stało. Tak swoją drogą &quot;wkładki&quot; są na pół piszczela, a nie na cały, coś jak Cantoro grał kiedyś w Wiśle.
 
T 0

tiempo

Użytkownik
Podłączę się do tematu , bo nie chcę zakładać nowego a potrzebuję pomocy.

Do wydania na lanki mam max 190zł. Planuję zakup w decathlonie , bo tam gdy mi się rozwalą to wymieniam za darmo. Wybór więc mam taki:
-LOTTO Stadio Azzuri - 130zł
-UMBRO DENSTONE - 140zł
-NIKE MARQUIS - 150zł
-NIKE TIEMPO NATURAL III - 170zł
-LOTTO Stadio Classic - 170zł
-KIPSTA TOO - 180zł
-KIPSTA CAP 10 LEATHER - 180zł
-PUMA PWR 4 IFG - 180zł
-PUMA ESITO XL - 180zł

Jednak jak poczytałem opinie to okazało się , że godne polecenia są NIKE TIEMPO NATURAL III i PUMA PWR 4 IFG. Może ktoś z Was miał jakiś kontakt z którymś z tych butów. Przyznam się , że to będę moje pierwsze korki. Zawsze grałem przeważnie na hali i miałem halówki - 2 pary tiempo natural i grało się rewelacyjnie.

Jeżeli żadne z tych butów nie są godne polecenia , to czy opłaca się kupić jakiś inne kosztem ,,gwarancji&#39;&#39;? Jeśli tak to jakie polecacie? ????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Jeśli Ci nie przeszkadzają ochraniacze na pół nogi z pięcioma wiązaniami na kostkę + plus but to fajnie, mnie na przykład przeszkadzają (a raczej przeszkadzały) i to bardzo. Od kilku lat gram we wkładkach, chwalę je sobie i nigdy nic mi się nie stało. Tak swoją drogą &quot;wkładki&quot; są na pół piszczela, a nie na cały, coś jak Cantoro grał kiedyś w Wiśle.
http://www.allegro.pl/item967971088_nowe_ochraniacze_nike_mercurial_lite_ii_opaski_xl.html#gallery

O takie coś chodzi ??
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja używam ochraniacze z możliwością doczepienia kostek, więc jak ktoś jest niezdecydowany to niech kupi ochraniacze właśnie z taką możliwością i nie będzie problemu, będzie sobie sprawdzał jak się gra i ok.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ja gram w tych --&gt; http://www.allegro.pl/item961256559_adidas_adinova_ii_trx_fg_43_1_3_model2010_skora.html .. Myślę, że model jest dość zbliżony do siebie, więc większej różnicy nie ma. Kupiłem je jakieś 3 tygodnie temu i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu itp. Jak na taką cenę gra się na prawdę dobrze ????
 
sylar18 1

sylar18

Użytkownik
Hej ????
czy miał ktoś z Was styczność z korkami Adidas Beckenbauer Liga,
- z jakiej skóry są wykonane,
- czy jest to może niższy model Adidas Kaiser 5 Liga ??

dzięki za odpowiedź
pozdro
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli Ci nie przeszkadzają ochraniacze na pół nogi z pięcioma wiązaniami na kostkę + plus but to fajnie, mnie na przykład przeszkadzają (a raczej przeszkadzały) i to bardzo. Od kilku lat gram we wkładkach, chwalę je sobie i nigdy nic mi się nie stało. Tak swoją drogą &quot;wkładki&quot; są na pół piszczela, a nie na cały, coś jak Cantoro grał kiedyś w Wiśle.
Musiałem ... Jak jesteś chojrak, to spróbuj zagrać we wkładkach, jak jesteś OBROŃCĄ. Ochraniacze na kostkę są specjalnie tworzone z myślą o defensorach. A wkładki z myślą o napastnikach...
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Musiałem ... Jak jesteś chojrak, to spróbuj zagrać we wkładkach, jak jesteś OBROŃCĄ. Ochraniacze na kostkę są specjalnie tworzone z myślą o defensorach. A wkładki z myślą o napastnikach...
o_O Że co? Kto tak powiedział? U mnie obrońcy w zespole grają we wkładkach i nikt nie narzeka. Zresztą to chyba bardziej napastnik jest narażony na faule ze strony obrońcy niż odwrotnie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ta wy za to znawcy z Warszaffki w szczególności... Żal i ból ... Nie chodzi o narzekanie, tylko o to żeby nie jeb**i cię po kostkach jak robisz wślizgi... Wtedy jesteś na to najbardziej narażony, że ktoś nadepnie nawet na kostkę... Ale skąd wy o tym możecie wiedzieć :] Ochraniacze z kostkami dla napastników ? To chyba dla Ciebie, to po pierwsze; po drugie zobacz, czy napastnicy grają w takich ochraniaczach gdziekolwiek. (chyba że klasa C) :] znawcy haha
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ta wy za to znawcy z Warszaffki w szczególności... Żal i ból ... Nie chodzi o narzekanie, tylko o to żeby nie jeb**i cię po kostkach... Ale skąd wy o tym możecie wiedzieć :] Ochraniacze z kostkami dla napastników ? To chyba dla Ciebie, to po pierwsze; po drugie zobacz, czy napastnicy grają w takich ochraniaczach gdziekolwiek. (chyba że klasa C) :] znawcy haha
Jak byłbym z innej miejscowości i napisał to samo, to co byś napisał ?
debil.
Pochwal się w jakim klubie się kopiesz po czole.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Ta wy za to znawcy z Warszaffki w szczególności... Żal i ból ... Nie chodzi o narzekanie, tylko o to żeby nie jeb**i cię po kostkach... Ale skąd wy o tym możecie wiedzieć :] Ochraniacze z kostkami dla napastników ? To chyba dla Ciebie, to po pierwsze; po drugie zobacz, czy napastnicy grają w takich ochraniaczach gdziekolwiek. (chyba że klasa C) :] znawcy haha
Chłopcze, przeczytaj to raz a porządnie, bo więcej Ci już nie odpiszę. W poprzednim poście napisałeś o ochraniaczach dla obrońców z ochroną na kostkę itd. Nie ma czegoś takiego, dla kogo robione są ochraniacze i czy z ochroną na kostkę są dla obrońców, bidoniarzy czy koła gospodyń wiejskich. Po drugie napastnik jest dużo bardziej narażony na atak ze strony obrońcy niż odwrotnie, więc wychodzi na to, że to napastnik powinien mieć te ochraniacze z ochroną na kostkę a nie na odwrót (co sugerowałeś w poprzednim poście). Dlatego zastanów się nad czym piszesz i ochłoń trochę. BEZ ODBIORU.
 
Do góry Bottom