>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin - 40zł za rejestracje z linku przyjaciela

F 0

fasolak

Użytkownik
Dowiedziałem się że na bwin można dostać 40zł za rejestracje z linku przyjaciela. Zarówno osoba zapraszająca jak i rejestrująca się dostaje to premię .
I moje pytanie ma ktoś tam konto i może wysłać zapro ja podam email ? Z góry wielkie dzięki.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
§5 Warunki otrzymania premii

  1. Werbujący

    Zapraszający za każdego nowego klienta (patrz definicja w §4), któremu polecił stronę otrzymuje premię w wysokości 40 PLN, jeżeli nowy klient wniesie jeden lub kilka zakładów sportowych w wysokości 280 PLN. Przyznany bonus zapisywany jest na konto użytkownika w przeciągu 36 godzin po spełnieniu przez nowego klienta wszystkich warunków wymaganych do otrzymania premii (patrz §4, definicja &quot;nowego klienta&quot;).
  2. Nowy klient

    Nowy klient otrzymuje bonus sign-up (rejestracyjny) w wysokości 40 PLN na swój pierwszy depozyt, który musi wynosić przynajmniej 40 PLN. Jeśli wpłata jest niższa niż 40 PLN, bonus traci ważność. Taki bonus sign-up przysługuje nowemu klientowi tylko jeden raz i klient nie jest uprawniony do otrzymania innych ewentualnych bonusów sign-up.
Bardziej opłaca Ci się ten bonus:
http://forum.bukmacherskie.com/f37/promocja-zgarnij-do-100-pln-bonusu-12324.html
Pozdro
 
F 0

fasolak

Użytkownik
Wlasnie w tym problem i ja nie mam 18 lat ale jak coś podam ze mam i pytanie jak coś prześlą mi kasę na paypal przez email bez żadnych kłopotow ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
mówić to im możesz, ale oni chcą kopie dowodu osobistego a dane na nim muszą się zgadzać z tymi które wpisałeś podczas rejestracji u buka

możesz np założyć konto na ojca matkę lub rodzenstwo które ma +18 i pstryknąć telefonem obie strony ich dowdu
jakies konta na twoje dane z przekręconą datą urodzenia nie przejdą
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na betsafe daja na start 5zl i nic wplacac nie trzeba tylko trzeba dobic do 125zl
edytuj posty.

A skąd wiesz że jak przyjdzie do wypłaty to nie zażądają skanu dowodu ? tego nigdy się nie wie.

Dużo Ci brakuje do tej 18 ? jak dużo to lepiej nie kombinuj
 
F 0

fasolak

Użytkownik
Chyba założę te konto na kogoś z rodziny. I konto w zakładzie buchmacherskim online musi być też tej samej osoby co w paypal żeby wypłacić kasę czy konto na paypal mogę mieć ja ? Na betsafe gracie , bo jak chyba tam zacznę bo 5zl na start dają ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
najlepiej nie kombinuj tylko zakładaj konto tak aby wszystko się zgadzało i konto w banku i u bukmachera.
Możesz śmiało zaczynać grać na Betsafe
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jak dobijesz to zapewne całość Ci wypłacą. Najpierw dobij poźniej będziesz myślał nad wypłatą. Betsafe cieszy się ogólnie dobrą opinią więc problemów być nie powinno.
 
F 0

fasolak

Użytkownik
I tam obojętnie jak mam uzbierać te 125zl to zawsze wypłacą ? W zakładach online można kilka meczy na 1 kuponie jakby obstawiać czy tylko 1 mecz?
Kurczę chyba z betsafe nie da się wypłacić na paypal ????
 
F 0

fasolak

Użytkownik
Z betsafe na paypal wypłacić nie da rady ? Można kilka meczy na 1 kuponie obstawiać w zakładach buchmacherskich online ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak można. tylko zapewne jest jakiś minimalny kurs którego nie można grać. ze np nie mozna kursu pojedynczego zdarzenia miec mniej niz 1.40 ( ale to tylko przykład)
 
Do góry Bottom