>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin - 40zł za rejestracje z linku przyjaciela

F 0

fasolak

Użytkownik
Do obrotu wliczane są tylko te zakłady, wśród których występuje przynajmniej jedno zdarzenie o minimalnym kursie 1.50.
Może ktoś jaśniej bo nie rozumiem ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jak dobrze rozumiem to tak. grasz np na jednym kuponie 3 mecze. 2 z nich powiedzmy z kursami 1.20 i jeden zgodnie z regulaminem równy bądź większy 1.50
 
F 0

fasolak

Użytkownik
juz jednak rezygnuje z tego betsafe bo juz to bylo moje 2 konto bo do 1 konta zapomnialem nick i haslo , wiec nie bede gral bo i tak mnie pewnie potem zbanuja
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Fasolak, zakładając konto u jakiejkolwiek firmy nie mając 18 lat kasy nie wypłacisz. Nawet gdy już ukończysz 18 lat, również nie zobaczysz swoich funduszy.
 
F 0

fasolak

Użytkownik
ja ostatnio obstawialem mecze w punkcie sts i przez glupia anglie przegralem a bym wygra 90zl ???? , reszte 7 meczy trafilem. Jest tu na forum takie coś ze wpisze moj kupon a inni uzytkownicy tego forum ocenia czy wejdzie ich zdaniem czy nie ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie ma czegoś takiego. możesz ewentualnie przed postawieniem takiego kuponu poczytać co inni użytkownicy sądzą o takim meczu. Oceniania nie ma.
 
F 0

fasolak

Użytkownik
jeszcze mam takie pytania na stronie sts.pl pisze np. szwajcarja strzeli/nie strzeli gola. To jest na najblizszy mecz czy na cale ms ?
 
Do góry Bottom