>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bwin - dowód osobisty

gmark 765

gmark

Użytkownik
Czytam Forum, i wyczytuje, ze bwin.com to oszuści ?
Mam pytanie, otóż, po ilu dniach mogą stwierdzić, ze mój dowód osobisty jest OK ? ( potrzebny przy wypłacie )
Drugie: Czy mogą się doczepić tego, ze w dowodzie mam dwa imiona Sebastian-Marek, a rejestrując się użyłem imienia Sebastian, bo w sumie zawsze go używam. (?)
Pytam, bo wyczytałem, ze literówek sie czepiają, i nie odwracalnie blokują konta.
A zależy mi głównie na tym, bo można powiedzieć, ze z 200 zł ugrałem 8 tys zł ????
Pozdrawiam ????

EDIT: aha, i zamiast skanu dowodu, wysłałem im dosyć dokładne zdjęcie dowodu osobistego.

Żeby nie było tak kolorowo, to dodam ???? że zanim wygrałem tą kwotę, to straciłem około 4 tysiące zł ;)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie doczepią się, że masz dwa imiona, weryfikacja dowodu trwa kilka dni, zdjęcie dowodu też może być. Ogólnie nie są tacy źli jak mówią.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Czytam Forum, i wyczytuje, ze bwin.com to oszuści ?
Nie, to nie oszuści.
Mam pytanie, otóż, po ilu dniach mogą stwierdzić, ze mój dowód osobisty jest OK ? ( potrzebny przy wypłacie )
Nie ma reguły, ale po około trzech dniach roboczych.
Drugie: Czy mogą się doczepić tego, ze w dowodzie mam dwa imiona Sebastian-Marek, a rejestrując się użyłem imienia Sebastian, bo w sumie zawsze go używam. (?)
Nie.
Pytam, bo wyczytałem, ze literówek sie czepiają, i nie odwracalnie blokują konta.
Bez powodu nie blokują, jeżeli nie masz multikont, nie wyłudzałeś bonusu na mamę, tatę, psa itd. wszystko będzie w porządku.
Prawda jest taka, że bwin ma dużo gorszą opinię niż w rzeczywistości powinien mieć. Osobiście wypłacałem z bwina mnóstwo razy naprawdę spore sumy i nigdy, podkreślam NIGDY nie spotkałem się z jakimkolwiek, nawet najmniejszym problemem, nie mówiąc już od odmowie wypłaty, czy blokadzie kotna. A konta jednego nie miałem, mówiąc delikatnie... Można psioczyć na limity, ale nakłada je każdy buk, a dużo gorsze doświadczenia w tym zakresie mam z takimi bukami jak betsafe, sportingbet, unibet czy szczególnie (i tu pewnie wielu zdziwię) bet365.
A bwin ma super program partnerski b&#39;inside, świetną ofertę zakładów, bardzo przejrzysty i przyjemny interfejs, znakomitą relację live i mnóstwo zakładów live, a ostatnio poprawiła się nawet komunikacja z supportem. Zdecydowanie bwin nie zasługuje na tak negatywne opinie jakie się do niego przyczepiły.
 
P 0

paveleks

Użytkownik
A mam pytanie przy rejestracji na bwin w imionach i nazwiskach nie można podać ą ę itp. jak mam np w dowodzie Paweł a rejestracja Pawel to będę miał pomyslą weryfikacje ?
 
ester 87

ester

Użytkownik
A mam pytanie przy rejestracji na bwin w imionach i nazwiskach nie można podać ą ę itp. jak mam np w dowodzie Paweł a rejestracja Pawel to będę miał pomyslą weryfikacje ?
Ech, oczywiście że tak...
 
mlodzinalks 0

mlodzinalks

Użytkownik
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, czy podczas wypłacania kasy z bwin można ją przelać na inne nazwisko niż nazwisko zarejestrowanego np. Konto bwin jest na Kowalskiego a ja chce przelać kase na konto Jadzi Nowak. I jakie są minimalne sumy wypłaty ? Z tego co wyczytalem to depozyt rzeba obrócić min.1 a bonus 3 razy i nie ma min. kursów.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
A ja dodam jeszcze, w jaki sposób zostanę powiadomiony o tym, ze dowód osobisty został pomyślnie zweryfikowany ?
Podejrzewam, że potwierdzenie przyjdzie na maila, ale wole zapytać.
Pzdr
 
Do góry Bottom