>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin dzis nie działa Tylko mi ?

P 0

pavvelek

Użytkownik
bet365 sportingbet dzialaja Nie moger wogole wejsc na strone Instaluje firefoxa zobacze czy przez nia pojdzie ( Zzainstalowaniem firefoxa tez mam problem ) Zainstalowalem opere i nie dziala tam tez
 
P 0

pavvelek

Użytkownik
I udalo sie zaladowac strone TO co multimedia zablokowala mi strone ?? A czymm grozi logowanie sie na konto wchodzac z tej bramki ?
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Puściłem kilka zakładów za ostatnią kasę,trafiłem jej ale do tej pory mi ich nie zaakceptowali nadmienie że był to khl i skończył się o 16 a jest po 20 ???? ...gdzie się dopominać bo pierwszy raz mam taki przypadek...nie wspomnę że chciałbym dalej coś puscić ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
na Bwin nigdzie się nie dopomnisz. Nie ma live czatu, a zanim e-mail do nich dojdzie to już będziesz miał rozliczone.
To się rzadko tam zdarza, no ale jednak takowe problemy się napotyka. Jak na moje to jakoś w nocy, jutro popołudniu to jest maks (jakby to śmiesznie nie zabrzmiało).
 
P 18

pablozur

Użytkownik
mam dokładnie tą samą sytuacje, nie rozliczyli mi 10 kuponów jeszcze a pierwsze skonczyly sie już zeszłej nocy, wydaje mi się zę to wynika z tego ze bwin tez ma świeta ???? nie ma co sie bać napewno rozliczą
 
B 2

bvito123

Użytkownik
powiedzcie mi dlaczego francuska strona bwin działa, a reszta nie?
wiecie kiedy odblokują bwin po aktualizajci?
 
thma 43

thma

Użytkownik
Wypłaty z BWIN idą maks 2 dni robocze przelewem bankowym. Mam MBANK. Dołączam do pytania. Kiedy skończy się aktualizacja?
 
Do góry Bottom