>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin konto zablokowane przez PaySafeCard

A 0

andriu1986

Użytkownik
Witam
potrzebuje porady w sprawie odblokowania konta od kogoś kto miał podobny problem i wie czy dam rade coś zrobić
Wpłaciłem przez PaySafeCard kilka tys. złotych ale potrzebowalem tej kasy i nic nie obstawiłem , więc zrobiłem wypłate i zablokowali konto e-mail
a na końcu taka treść :

Informujemy również, że aktualnie przeprowadzana jest analiza operacji na Pana koncie bwin. W celu prawidłowego przeprowadzenia tej kontroli, prosimy o przesłanie kopii kart Paysafecard, które wykorzystał Pan do zlecenia wpłat na konto bwin.
Kopie prosimy przesłać jako załączniki do wiadomości e-mail, na adres xxxx Przed wysłaniem, prosimy upewnić się, że pliki nie przekraczają rozmiaru 5MB i został zapisany w formacie pliku .JPG, bez użycia znaków specjalnych.
Kopie można również przesłać za pomocą faksu na numer: 0043 1 2053 30 18000. Dokument należy podpisać nazwą użytkownika. Jest to zgodne z obowiązującymi u nas &quot;Ogólnymi warunkami handlowymi&quot;, które zaakceptował Pan przy rejestracji i stanowi część standardowo stosowanej przez nas procedury.
Wpłate zrobiłem z konta MyPaySafeCard więc o co chodzi z ta kopiia kart Paysafecard , konto PSC mam zrobione na moje dane osobowe i tam trzymam środki

HELP !
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
W każdym bukmacherze jest ,że musisz obrócić wpłaconym hajsem.
Musisz dać wyciąg wpłat do MyPaySafeCard i starczy.
 
A 0

andriu1986

Użytkownik
czyli jednak jest szansa , dobrze ze wpłacam na MyPaySafeCard , bo tych paragonow nie zbieram
dzieki za nadzieje , bo widzialem na innych forach jak przez to starcili tysiace
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Jak masz wyciąg wpłat i wypłat w MyPaySafeCard to powinni to uznać. Daj zrzuty ekranu i powiedz,że tam wpłacałeś środki,a paragony są w koszu na śmieci.
 
A 0

andriu1986

Użytkownik
tylko ze jak napisze ze sa w koszu zeby sie nie wycwanili i nie zabrali kasy na stale , bo juz mialem w planach kupic nowe karty w kiosku i wyslac kopie z innym datami zakupu , bo i tak by nie wiedzieli czy taki pin zostal uzyty
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
tylko ze jak napisze ze sa w koszu zeby sie nie wycwanili i nie zabrali kasy na stale , bo juz mialem w planach kupic nowe karty w kiosku i wyslac kopie z innym datami zakupu , bo i tak by nie wiedzieli czy taki pin zostal uzyty
napisz do PaySafeCard o prośbę wyciągu wpłat i wypłat. Będziesz rzetelniejszy. Nie baw się ,że piny nowe kupisz,a oni to chyba mogą sprawdzić.
 
A 0

andriu1986

Użytkownik
masz racje zrobie screeny i wysle jak to nie da rady musze domagac sie wyciagu , w koncu nie moga mi zablokowac konta jak innym osoba ,w koncu jakies dowody mam ze to moja legalna kasa
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
masz racje zrobie screeny i wysle jak to nie da rady musze domagac sie wyciagu , w koncu nie moga mi zablokowac konta jak innym osoba ,w koncu jakies dowody mam ze to moja legalna kasa

Po prostu zrób to co napisałem. Nie martw się nie mogą Cię pozbawić ze środków. Muszą Ci wypłacić jak nie będą chcieli odblokować konta.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
W regulaminie paysafecard pisze że kupon psc jest potwierdzeniem zakupu.
Jeżeli nie masz kart psc którymi wpłacałeś to jesteś na przegranej drodze.
Ja nigdy nie wyrzucam kart psc dopóki nie dokonam wypłaty z buka do którego kartą wpłacałem. Niektórzy bukmacherzy regulamin psc nadużywają aby blokować konta graczom. Support Paysafecard według mnie nic ci nie pomoże jak również screany z mypaysafecard ponieważ tylko kupon psc jest dowodem zapłaty i dokonania transakcji.
 
A 0

andriu1986

Użytkownik
czyli mam rozumiec ze mam zrezygnowac z wplat z konta MyPaySafeCard bo kazdy buk mi konto zablokuje i zabierze sobie moje wplacone srodki , to jak to nic nie da to juz nigdy nie gram :;/:
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
czyli mam rozumiec ze mam zrezygnowac z wplat z konta MyPaySafeCard bo kazdy buk mi konto zablokuje i zabierze sobie moje wplacone srodki , to jak to nic nie da to juz nigdy nie gram :;/:
Jak wpłacałeś z MyPaySafeCard to pisz do Nich. Daj wyciąg i powiedz,że zbierałeś środki od dłuższego czasu.

Nie mogą zabrać Ci od tak zabrać hajsu.

Następnym razem z MyPaySafeCard przelej na skrill i wlej ze skrilla.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
czyli mam rozumiec ze mam zrezygnowac z wplat z konta MyPaySafeCard bo kazdy buk mi konto zablokuje i zabierze sobie moje wplacone srodki , to jak to nic nie da to juz nigdy nie gram :;/:
Nie zrezygnować ale piny psc trzymać do puki wszystkiej kasy wpłaconej do buków dzięki psc się nie wypłaci. TyperS ma rację najlepiej wpłacić psc do skrill z tym nie będzie żadnego problemu. Dodam jeszcze ciekawostkę że skrill jest właścicielem paysafecard.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Napisz lepiej kiedy kupowałeś piny psc to może na forum znajdą się osoby które zrobią ci skany kuponów psc aby w razie czego mieć co wysłać bwinowi.
 
A 0

andriu1986

Użytkownik
spoko mam wyciag z konta wszystko pisze seria karty jaka uzyta , a numery pin mam zapisane na gg , wyslalem e-maila jak nie da rady bede caly dzien skladac wszystko do kupy , wiec szanse widze ze mam ogromne

wiec podrabianie kuponow by nic nie dalo , ale mam potrzebne dane
edit:
jednak lipa te numery chyba sa jakos wymieszane , bo sie nie zgadzaja , a znalazlem 2 kupony , ale nie widze podstaw zeby trzymali moje srodki jak mam udokumentowane ze karty nie sa kradzione
w kazdym razie jak nie odblokuja rezygnuje z bukow , bo bede wiedziec ze tylko czekaja zeby okrasc i zablokowac konto

w kazdym razie mam nauczke zeby nigdy nigdzie nie przekazywac wielkich wplat na takie lewe strony , bo ktos bedzie mial chec kasy przejecia
 
A 0

andriu1986

Użytkownik
AKTUALIZACJA :
wysłałem wyciag z konta PSC kasa odblokowana i konto ????
jak by ktos wpakowal sie w takie szambo jak ja , to macie sposob rozwiazania problemu
 
S 0

shadow1926

Użytkownik
Mam ten sam problem. Wplacilem 1350 na bet365 nie zrobilem wyplaty i chcialem wyplacic. Zablokowali konto i chca skany kuponow. Zrobilem jak Ty @andriu1986 i modle sie aby sie udalo...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie wierzę w to co czytam. Jakie skany kuponów? Nieraz wpłacałem do różnych bukmacherów tą metodą, żadnych skanów nie posiadałem, bo i po co? Normalnie wstukałem kod i tyle, nie wiem po co komu jakieś skany? Przecież są fora bukmacherskie, gdzie nagrodami są kody PSC, żadnych potwierdzeń sie nie dostaje i jakoś problemu nie ma. Można też np. dostać w prezencie od kogoś kod na jakąś niewielką sumę powiedzmy za dobry typ na forum... Wątpię w to, żeby jakiś bukmacher chciał jakichś skanów, chyba coś kręcicie...
 
Do góry Bottom