>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin leci w kulki x2

julek 421

julek

Użytkownik
Witam
Proszę Was o pomoc.
2 tygodnie temt wpłaciłem do bwiin 85zl ddostałem 100 z bonusu zagrałem za 100 zakład 3z4 jedno wypadło a więc jest wygrana prawie 600zł. Zlecam wypłate kwoty 500zł wysztko obróciłem jak trzeba. Podaje im dane niestety podałem zły IBAN (jak się pózniej okazało). Konto mi zablokowali i poprosili skan wyciągu z konta. Wysłałem. Zatwierdzili. Po 3 dniach chcą iban i swift :eek:? (po co im to znowu ) Zaczyna mnie ta sprawa denerować konto zablokowane wkońcu poszesdł ostrzejszy mail bo ile można czekac. Dostaje maila konto zablokowane bez porotnie no jakies żarty.
Oto kilka mail od nich

Pragniemy poinformować Pana o zamknięciu Pana konta ze względu na naruszenie postanowień naszych Ogólnych warunków handlowych.

Poniżej znajdzie Pan odpowiedni zapis, zawarty w Ogólnych warunkach handlowych. Znajduje się on także w zakładce &quot;Pomoc&quot; w punkcie &quot;Aspekty prawne/Ogólne warunki handlowe/Postanowienia ogólne&quot; oraz pod poniższym linkiem:

https://help.bwin.com/General/Legal/general_tac.aspx

**************************
6. Środki na darmowe gry i zakłady dostępne są dla użytkowników grających hobbystycznie. W przypadku podejrzenia o nadużycia, spółka zastrzega sobie prawo do cofnięcia wszystkich przyznanych bonusów oraz do blokady kont.

Jako nadużycia będą uznawane między innymi następujące przypadki:

powiązanie kont wg. kryteriów identyfikacji, takich jak np. nazwisko, adres, numer telefonu, numer konta bankowego (w tym także numery kart debetowych lub kredytowych, kont NETteller, Moneybookers lub podobnych), adres IP itd.
podejrzenie o posiadanie kilku kont (fikcyjne konta, zorganizowana grupa graczy, działających wspólnie).
wnoszenie zakładów, które niezależnie od wyników gwarantują użytkownikowi lub grupie użytkowników zysk z bonusów.
podejrzenie o zorganizowane wykorzystanie bonusów (np. nadmierne wykorzystanie)
[...]


Konto

W przypadku podejrzeń o manipulację lub oszustwo oraz w przypadku naruszenia warunków handlowych, a w szczególności wielokrotnego równoczesnego uczestnictwa w grach oraz wielokrotnego otwierania kont, spółka może wykluczyć danego użytkownika z dalszych zakładów lub z udziału w dalszych grach. Wszelkie wskazujące na niezgodne z przepisami prawa bądź wzbudzające podejrzenia czynności mogą zostać zgłoszone odpowiednim organom. W takim przypadku spółka wypłaci wykluczonemu klientowi kwotę będącą równowartością stanu jego konta z potrąceniem 10% opłaty manipulacyjnej pod warunkiem, że kwota z konta została uzyskana zgodnie z przepisami. Darmowo przyznana kwota na koncie lub wygrana uzyskana za pomocą darmowej stawki, które zostały uzyskane niezgodnie z przepisami, przepadają w całości. Klientom przenoszącym się z innej platformy do spółki zalicza się wniesienie pierwszego zakładu, względnie udział w pierwszej grze jako rejestrację i upoważnienie do przeniesienia istniejących należności z poprzedniej platformy [...]
**************************

Informujemy, iż otrzymaliśmy Panadane bankowe do wypłaty środków i przekazaliśmy je do odpowiedniego działu. Odpowiedź w tej kwestii otrzyma Pan najszybciej jak to będzie możliwe.

Dziękujemy za wyrozumiałość.
Dziękujemy za e-mail.

Ponownie informujemy, iż niestety Pana konto zostało bezpowrotnie zamknięte przez nasz Dział Bezpieczeństwa.
Kwestię wypłaty przekazaliśmy go do odpowiedniego działu.
Odpowiedź w tej kwestii otrzyma Pan najszybciej jak to będzie możliwe.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Pragniemy poinformować Pana o zamknięciu Pana konta ze względu na naruszenie postanowień naszych Ogólnych warunków handlowych.

Poniżej znajdzie Pan odpowiedni zapis, zawarty w Ogólnych warunkach handlowych. Znajduje się on także w zakładce &quot;Pomoc&quot; w punkcie &quot;Aspekty prawne/Ogólne warunki handlowe/Postanowienia ogólne/Darmowa stawka na zakłady/Bonus marketingowy&quot; oraz pod poniższym linkiem:

https://help.bwin.com/General/Legal/general_tac.aspx#boni

**************************
6. Środki na darmowe gry i zakłady dostępne są dla użytkowników grających hobbystycznie. W przypadku podejrzenia o nadużycia, spółka zastrzega sobie prawo do cofnięcia wszystkich przyznanych bonusów oraz do blokady kont.

Jako nadużycia będą uznawane między innymi następujące przypadki:

powiązanie kont wg. kryteriów identyfikacji, takich jak np. nazwisko, adres, numer telefonu, numer konta bankowego (w tym także numery kart debetowych lub kredytowych, kont NETteller, Moneybookers lub podobnych), adres IP itd.
podejrzenie o posiadanie kilku kont (fikcyjne konta, zorganizowana grupa graczy, działających wspólnie).
wnoszenie zakładów, które niezależnie od wyników gwarantują użytkownikowi lub grupie użytkowników zysk z bonusów.
podejrzenie o zorganizowane wykorzystanie bonusów (np. nadmierne wykorzystanie)
[...]
**************************

Dane bankowe do wypłaty zostały przesłane do odpowiedniego działu.

Niezwłocznie po przekazaniu polecenia dokonania wypłaty, otrzyma Pan od nas e-mail z potwierdzeniem z Działu finansowego.



Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
możliwe.

Prosimy zapoznać się z wyciągiem z regulaminu bwin, który został Panu przesłany w poprzedniej korespondencji.

https://help.bwin.com/General/Legal/general_tac.aspx#boni

*****

Zgodnie z poprzednią wiadomością ponownie informujemy, że kwestia związana z wypłatą środków z Pana konta bwin została już przekazana do odpowiedniego działu.

Gdy tylko uzyskamy więcej informacji w tej sprawie, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
o co tu chodzi? co robić?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Już nic nie zrobisz, zamknęli Ci konto bez możliwości odblokowania, ale wypłatę przekazali do działu płatności jak tylko potwierdzą wypłatę dostaniesz maila. Wypłaty mają od poniedziałku do piątku w godzinach koło 9-12 także jak nie chcesz pogorszyć sprawy to nie pisz nic już do nich i czekaj cierpliwie do poniedziałku/wtorku (w weekendy nie realizują wypłat) jak nie dostaniesz maila z potwierdzeniem wypłaty, zadzwoń do nich i zapytaj o co kaman.
Jako że we wt jest święto to cała procedura może zahaczyć o środę ;) ale myślę że w pon dostaniesz maila o wypłacie środków na Twoje konto bankowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
julek 421

julek

Użytkownik
Ale oni mi juz to wypłacaja od tygodnia jak nie więcej.
Jak to można zamknąc konto bez powodu?? Chyba to nie chodzi o tą wygrana bo to dla nich drobne.
Coś gdzieś jescze było że środki bonusowe przepadaja a oddaja mi to co wpłaciłem - 10% tej kwoty czyli 76,5 by wychodziło.
 
M 135

mhm

Użytkownik
najwieksza bzdura jest obrocic bonus i wyplacac 100% kasy.
W wiekszosci przypadkow skutkuje to blokada konta. Nie wiem po co tak robiles?
Jak to mozna? Tak to mozna ???? Poczytaj regulamin.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mhm a co to znowu za jakiś wymysł? Co ma piernik do wiatraka? Sam kilka razy wygrywałem u nich i wypłacałem całość bez problemu. Konto zostało zamknięte, najprawdopodobniej za zakładanie kilku kont z tego samego adresu ip, lub na innych domowników co do końca chyba też nie jest legalne.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Sprawdzaja go dlatego ze wplacil,obrocil bonus i od razu wyplaca. Oni nie lubia takich lowcow bonusow to szukaja pretekstu. Dal im pretekst, cos tam niby znalezli. Sam sobie winien. Bylo dalej tym grac przez 2 tyg i wyplacic czesc, potem znowu czesc. Ty na miejscu buka bys wyplacil majac nieograniczona wladze i wiedzac ze ten koles juz do ciebie moze nie wrocic albo zalozy konto na znajomego i znowu zgadnie bonus? Ja nie.
Trzeba uwazac i nie dawac im pretekstu.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Wypłacenie od razu obróconego bonusu wzbudza podejrzenie.
Za to Ci pewnie bloknęli konto, za wg Nich &quot;pranie brudnych pieniędzy&quot;.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja jak grałem od razu po obrocie bonusa wypłacałem i zero problemu, mój brat też dostał bonus i od razu po obrocie wypłata. Mało tego oboje mięliśmy bonusy urodzinowe 40zł i przy wpłatach 80zł i wymaganym obrocie wypłacaliśmy. Dodatkowo ostatnio korzystaliśmy z bonusów 100% 80zł i także oboje od razu po wymaganych obrotach zlecaliśmy wypłatę. Także to, że po dokonanym obrocie zlecasz wypłatę nie może mieć nic do rzeczy z blokadą konta. Po spełnieniu wymaganych warunków obrotu bonusami każdy bukmacher wypłaci nam nasze pieniądze. To nie może mieć nic wspólnego.
 
julek 421

julek

Użytkownik
temat pisałem 2x i pominąłem 1 rzecz. Jestem studentem zakład stawiałem w domu a wypłate zleciłem w wwa ale to raczej nie może być problemem. Z obu IP nikt nie grał w bwim na 100%.
 
julek 421

julek

Użytkownik
Sparwa zakończona sukcesem ???? Wielkie dzięki dla MistrzAA kassa na koncie troche to trwało ale sie udało ????
Można zamknąć.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Dobry przykład dla tych, którzy podobnie jak ty, zostali wydymani przez szeroko pojęte zapisy bezpieczeństwa w regulaminach buków.

Warto walczyć o swoje i pukać do wielu drzwi. Może ktoś nam pomoże?

Gratulacje dla obu panów.
 
Do góry Bottom