>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

C 1

crome

Użytkownik
BWIN oszuści i złodzieje!!!
Grałem ostatnio w tenisa stołowego na żywo, i mecz można było oglądać live na bwin. Pod koniec seta gdzie był wynik 9-9, oni popełnili błąd i napisali 10-8, gdzie na nie faworyta stawka automatycznie skoczyła, więc zaryzykowałem stawiając na słabszego czyli tego co ich zdaniem miał 8 punktów, ale niestety przegrał-moja strata.
Drugi mecz i identyczny przypadek, sytuacja punktowa była 5-2, a oni zapisali 4-3, gdzie na faworyta stawka poszła do góry, przy czym powinna być dużo niższa, no i postawiłem na faworyta, ale tym razem kupon był wygrany. Ale jak się zaraz okazało kupon mi unieważnili, kontaktując się z customer service, powiedzieli, że musieli unieważnić kupon gdyż popełnili błąd w zapisie punktowym, wiec im powiedziałem skoro tak to proszę mi zwrócić pieniądze za kupon wyżej wymieniony gdzie była ta sama sytuacja.
Oczywiście niby kupon dali do analizy do specjalnego działu i po dwóch dniach napisali , że w tym przegranym kuponie nie dopatrzyli się żadnego błędu ze swojej strony.
Jeszcze było parę maili z mojej strony , ale bezskutecznie, za każdym razem pisali to samo. Przepraszamy tam nie było błędu, pozdrawiamy.
Konto rzecz jasna zamknięte, i odradzam tych oszustów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mauro76

Użytkownik
Popieram
Witam,chciałem się odnieść do Twojej wypowiedzi o bwin-ie. Dziś też zamknąłem swoje konto ,bo zostałem oszukany przez nich,przynajmniej ja to tak nazywam. Zacznę od początku -obstawiłem kupon w czwartek czyli 9 VI 2011, za 10 zł 4mecze do wygrania było koło 350zł weszły mi 3 mecze i czekałem na 4ty meksyk wenezuela,przy kursie 5.3 na wenezuele .Mecz miał się odbyć w sob o 5rano wiec wstalem o 6.30 włączyłem kompa i patrze weszło ???? Patrze na konto w bwinie a tu 68zł ,patrze na kupon -zdarzenie usunięte,hmmm .Nie przedlużając tej wypowiedzi ,powiem tylko że napisalem im parę maili żądając wyjasnień i ewent zaplaty reszty lub czesci wygranej ,ale napisali mi 2 razy ze mieli błąd przy wprowadzaniu kursu i w regulaminie jest opisane że tak można,ale co błędy sie zdarzają ,mogli przyjac na klate i wyplacic mi marne 350 a nie uniewaznianie meczu-a jeszcze w pt wieczorem patrzylem i jeszcze ten mecz był-pewnie w czasie meczu mi anulowali.Grałem w expekcie 2 lata i nigdy nie mialem z nimi najmniejszego problemu,ale zablokowalem sie na pol roku ze wzgledu na gry ktorych nie kontrolowalem.Reasumując nikomu nie polcam bwin Tobie crome proponuje expekta,(ja spróbuje swoich sił w betway lub bet at home) z tym że nie wiem jak tam u nich zaklady live .pozdrawiam wszystkich antyfanów BWIN
 
A 0

alvarok

Użytkownik
Ja nadal mam zablokowane konto - juz od prawie 2 miesiecy. Pisalem wielokrotnie - do ecorga tez - i nic-nawet to nie pomoglo. Napisdali mi ze jakis niby mecz byl ustawiony i wszystkie operacje analizuja!? Tylko ciekawe ile beda to analizowac(chyba wiecznosc). Dodam tylko ze na koncie po serii zwyciestw mialbym 5k a wczesniej tylko raz wyplacilem i drugi raz nie bylo mi dane. Wiec ostrzegam wszystkich co do tego buka SZCZEGOLNIE TYCH CO CHCIELI BY U NIEGO ZACZAC GRAC NA SERIO A TYCH CO SA NIECH ROBIA WYPLATE I SPIEP..... Z TAMTAD BO TO WIELKI SYF!!!!!!!
 
L 51

legionista880

Użytkownik
juz od dawna slyszalem ze bwin masowo oszukuje ludzi i dlatego na sbr ma note bodaj D- chyba ze cos sie zmienilo takze jest to juz bliski scam, masowe oszustwa na swiatowa skale. Ludzie nie grajcie tam przeciez to typowo typowo komercyjny buk chyba najbardziej na swiecie myslicie ze oni skad maja te 20mln rocznie na Real Madryt? z ksiezyca? bwin to scam duzo ludzi chyba patrzy na koszulki Realu i mowia - o to musi byc dobry buk, wiem ze to moze nieodpowiednie co powiem ale narazie zapewne przegraliscie jakies groszowe sprawy, macie przynajmniej teraz doswiadczenie, zalozcie konto gdzie indziej i tyle, zycie biegnie do przodu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No to może i ja dodam swoje słowa o Bwin.
Gram tam już ponad trzy lata? Coś takiego, więc co nieco może się przydać osobom nowym, bądź tym co są przed rejestracją.
Bwin parę lat temu był zdecydowanym top1, nie miał z nim nikt szans. Teraz przez wkładanie większej ilości starań w Pokera, zaniedbali bardzo ostro sport. Chodzi mi tu o live. Oferta przedmeczowa jest wciąż bardzo dobra, opcji do każdego meczu wystarczająco, by zadowolić nawet tych narzekających. Lecz nadal można na żywo znaleźć coś dla siebie - choć jak pisałem na górze - kiedyś było wszystko. Załóżmy w nocy z poniedziałku na wtorek mieliśmy razem 12 meczów Amerykańskich sportów, wszystkie na live. Teraz nawet na klasyk (coś typu LAL-Boston) nie można być spokojnym.
Mają fajną szatę graficzną. Myślę, ze co do łatwego poruszania się i bez oczopląsu są na bardzo dobrym poziomie, coś jak Bet-at-home.
Na live oferują ogólnodostępny czat. Oczywiście nie obejdzie się tam bez kretynów, ale można fajnie pogadać w trakcie meczu, poznać dobrych typerów.
Strona się nie zacina tak jak parę miesięcy temu przy remoncie. Wszystko jest płynnie.
Co do aspektów sportowych - oferta przedmeczowa &#39;bardzo&#39; dobra. Kursy rzeczywiście średnie, lecz bez przesady. Jak ktoś rzeczywiście zna się na rzeczy i posiada dobry kapitał nie będzie się czepiał. Bo większej większości chodzi o to - na b365 stawiając 20 zł na Real wygram 25, a tutaj 22 i już narzekanie - niektórzy mogliby dać sobie siana... :?
Brak live czatu to niespotykana rzecz w dzisiejszych internetowcach. Ale co zrobić? Trzeba żyć dalej. Ich e-mail nie odpisuje w przeciągu minuty, ale można przymknąć delikatnie oko i luknąć za pewną porcje czasu i będzie.
Można się z nimi dogadać (miałem parę dni temu bardzo duży problem - w dwa dni załatwiony z ich biurem. Problem większy niż wypłata).
No właśnie, co do wypłat, jeśli gracz nie próbuje zrobić buka w balona to wypłacą. Ja nigdy nie miałem problemu z wypłatami, złymi rozliczeniami etc. Może też fakt, że gram tylko single&amp;duble i to z dość obszernych meczów ale jednak. Wczoraj brakowało im w ofercie bardzo ważnych spotkań, w nocy napisałem o dodanie i po godzinie były wszystkie.
Aczkolwiek nalegam - nie chwalcie dnia przed zachodem słońca. Bo raz zdarzy się, że zauroczy się ktoś tym bukiem a potem wielkie zdziwienie.
Na początku tego tematu zauważyłem tekst
&#39;Buk na +, wypłacili mi 120 zł bez problemu&#39; - tyle to każdy by wypłacił przy wpłacie 40.
Ja mam prosty schemat. Zarejestrujcie się, od razu wyślijcie im skan dowodu - a nawet nie im tylko wgrajcie w swoim panelu. (Na górze po lewej - Kontakt, po wejściu w niego po prawej Upload plików i tam). Grajcie spokojnie, bez krętactw i tym podobnych. Bo pierw ktoś pokręci w graniu, a potem buk dokręci przy wypłacie i skończy się babci sranie.
Ogółem Bwin oceniam na 5✅ w skali szkolnej. Idealnego buka nie ma, a dla ludzi którzy chcą po prostu grać swoje i nie martwić się o to, że drugiego dnia zastanie ich suprise to dobry wybór.
 
L 0

lukasz_wwa

Użytkownik
Witam Panowie,

gdzie jak nie tu mogę opisać problem który mam z własnej głupoty i nieodpowiedzialności. Mianowicie: bukmacherkę traktuje totalnie amatorsko, obstawiam od wielkego dzwonu, jakieś 2 lata temu założyłem konto na bwinie, wpłaciłem kasę, przegrałem ją w 2 miesiące i było by po sprawie. Ale ostatnio naszła mnie znowu chęć żeby coś zagrać w necie bo za daleko mi było do pobliskiego buka, wpłaciłem kasę i zanim jescze dobrze obstawiłem, zauważyłem że w danych osobowych niepodałem pełnego nazwiska, a jedynie pierwszą literę [niewiem co mi wtedy strzeliło do głowy - chyba obawa przed inwigilacją ???? ] Poczytałem FAQ na Bwinie i tam jest napisane że niema mowy o zmianie nazwiska chyba że w przypadku ślubu etc. Na maila niedostałem jeszcze odpowiedzi. Stąd moje pytanie czy można coś z tym zrobić, może jest jakiś sposób aby uzpełnić te dane albo jakoś odzyskać te pieniądze czy jednak strata tych kilkudziesięciu złotych musi mi posłużyć jako nauczka na przyszłość i niewarto się trudzić bo sprawa jest z góry przegrana? Dodam tylko iż zdaję sobie sprawę że to tylko i wyłącznie moja wina i niemam żadnych pretensji do bwina ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Łukasz
ja Ci powiem tak, jeśli reszta wszystkich danych się zgadza, spróbuj im zaproponować coś takiego - wyślesz im kopię dowodu, prawka, jakiś rachunek i wtedy powinni zmienić Twoje nazwisko. Co do kasy - szczerze wątpię by zwrócili, musiałbyś wpłacić nowe. Ale pierwszy problem może zostać rozwiązany.
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Co sie dzieje ze stroną BWINu? Wszystko sie od godziny tnie. Na live wyswietla, ze mecze pilki noznej trwaja wlasnie 180 minute. Nic nie da sie obstawic. Zaklady nie rozliczone mimo tego ze mecze sie 3 h temu pokonczyly. Co jest??
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Veerdi
Czasami na Bwin tak się zdarza. Widzę to nie pierwszy raz. Ale nie nastawiaj się źle, to nie jest &#39;naturalny&#39; problem tego buka. Już wszystko gotowe, zakłady rozliczone i live działa poprawnie. Bwin też system komputerowy, pracownicy też ludzie - zdarza się.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dzisiaj trzeba po raz enty pochwalić Bwin. Niecałe dwa dni szły dwa przelewy. Co prawda nie zabrałem połowy ich banku, ale prawie tysiaczek był, także kolejny ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mają oni jakiś chat? Bo próbuje się dowiedzieć jak jest z bonusem przyjaźni, i tak koleżanka weszła w to, zagrała wszystko si, wszystkie warunki spełnione a bonus nie przyznany ;) orientuje się ktoś jak to z tym wygląda
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Kuchcik MU mam do Ciebie pytanie,ponieważ widzę ,że jesteś kompetentny i masz doskonałe rozeznanie co do BWIN.
Chcę wpłacić około 600 zł na eliminacje Euro 2012 i spróbować wyciągnąc włącznie z depozytem tak max. 2000 zł. Są tam zdarzenia przedmeczowe,których na razie nie ma gdzie indziej.
Jak wg Ciebie zachowają się co do szybkości wypłaty na moje konto MB?
Konto mam zweryfikowane zaraz po rejestracji ( nie jestem już najmłodszy),ale ostatni raz wpłacałem do nich 4,5 m-ca temu.
Jak czytam te posty to trochę obawiam się nie o to,że zrobią mnie wbalona tylko o to ,że np: wymyślą coś i w przypadku wygranej będę czekał na wypłatę kilka dni,co mnie może bardzo wkurwić.
Napisz króciutko proszę co otym sądzisz .Do tej pory przegrałem u nich niespełna 1000 zł ,nie wypłacałem jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie będzie tu żadnych problemów, a jeśli wcześniej ich troszkę &#39;zasponsorowałeś&#39; to tym bardziej. Wypłata dwóch kafli potrwa troszeczkę dłużej, bo będzie rozłożona na dwie (przynajmniej tak jest na bank) ale nie ma co się martwić, dojdzie w godnym czasie.
Posty to pozory, a pozory mylą - bo tak naprawdę nie możesz zajrzeć w pełną historię kont autorów. Ja nie jestem zbyt specyficzny, wpłacam - gram tylko sporty - wypłacam i nie ma żadnych problemów, a w grę nie wchodzi kasa w przedziale paru setek.
Jeśli ja miałbym taki &#39;zamiar&#39; jak Ty, to nie martwiłbym się nawet o czas wypłaty przez bank, więc bądź spokojny. W razie jakichkolwiek jeszcze zapytań będę obserwował dział ;)
 
R 23

ramon123

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie Bwin. Co się z nimi dzieje? Czy oni mają jakikolwiek support techniczny? W sobotę postawiłem zakłady na GP żużlowe w kilku firmach. Wszystkie rozliczyły zakłady pozytywnie mimo, że GP przerwano. Taki Tobet rozliczył w niedzielę około 10, ale mailowo przeprosił mnie za zaistniałą sytuację. Bwin do teraz nie rozliczył zakładów w żaden sposób. Co ciekawe wszystkie zakłady weszły, więc albo wejdzie wygrana albo ewentualnie zwrot. A tak trzymają tę kasę zamrożoną (a to nie mało) już 2 dni. Do tego zero odpowiedzi z ich strony, choć napisałem dwa maile. Dziś rano napisałem kolejnego, już mniej sympatycznego. Jak tylko otrzymam kasę to ją stamtąd wypłacam, bo takiego podejścia nie widziałem w żadnej firmie, a grałem już w około 10. Brak słów i porażka.
No więc sam się wreszcie przekonałem jaka to porządna firma. Kupony z anulowanych zmienili na przegrane. Ja już zleciłem wypłatę, więc ją cofnęli tłumacząc to ujemny stanem konta. Konto zablokowali. Zażądali skan dowodu. Dostali dowód i prawo jazdy. Teraz żądają rachunków za prąd, telefon, gaz itd, z których wynikałby adres. Normalnie sobie jaja robią. Nie odpuszczę im bo to moja własna kasa i mój depozyt. Grosza z tego nie zostawię tam, a potem zamykam konto, szkoda nerwów. I zero live chatu oczywiście.....
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Miałem nie grać załapałem się u nich już nigdy ,ale postanowilem wpłacić jeszcze raz,bo w ostatniej chwili załapałem się na 80 zł bonusa.Warunki jego spełnienia błache -trzeba był postawić 5 razy w zakładach po obojętnie jakim kursie.
Brakuje mi tylko 1 obrotu bonusem i chciałbym Was zapytać czy Bwin wypłaca na MB przez 7 dni w tygodniu?
Nie chce pisać do supportu,bo jak wchodzę w pocztę to mam wrażenie ,że otrzymałem wiadomość z firmy pogrzebowej( dzięki ich szacie graficznej e-maila)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
tylko od poniedziałku do piątku realizują wypłaty, z tym że jak w piątek wypłacisz dostaniesz kasę w poniedziałek koło 10-12 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 23

ramon123

Użytkownik
No w końcu raczyli sprawę załatwić. Konto odblokowali, tożsamość zweryfikowali i kupony powtórnie rozliczyli jako anulowane a nie przegrane. Troszkę to trwało i musiałem znosić ich szablonowe odpisywanie, ale miło że wałka nie zrobili jednak.
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Zleciłem wypłatę w poniedziałek o 8.00 rano.Wysłałem zapytanie czy jeszcze mam dosyłać jakieś dokumenty aby nie wydłużał mi się czas oczekiwania na pieniądze.
Odpisali mi,że nie muszę bo mam konto zweryfikowane a dane personalne aktualizują się automatycznie po każdym pisemnym kontakcie.
Co ciekawe od razu poinformowali,że moja wypłata jest w trakcie realizacji i ,że z reguły instytucje realizujące płatności wygranych potrzebują 1-2 dni robocze na przelanie pieniędzy w miom przypadku na konto Moneybookers.
Wynika z tego,że dzisiaj minął 2 dzień roboczy,a kasy na MB nie jeszcze nie mam.
Ciekawe czy będzie w środę? Oj,bardzo ciekawe.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Drogie Jajko,
szczerze to nie wiem, czy oni mnie aż tak polubili ale ja nie miałem z nimi najmniejszego problemu w każdej kwestii. A nie były to incydenty, że wpłacam stówkę a wypłacam z trzy - nie, nie. Trochę gorzko mi się robi gdy czytam naganę na ich temat bo od długich lat bardzo jestem przywiązany do baw. Pamiętam ich czasy bycia bezsprzecznym top1, no ale wszystko się kiedyś kończy.
 
Do góry Bottom