>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

dudi18 7

dudi18

Użytkownik
Witam. Osobiście nie polecam tego buka bo jak wygrywasz to nagle blokują konto.
Ja miałem tak. Wpłaciłem 70 zł i grałem sobie, a grałem po jednym lub dwa mecze na kuponie i trafiałem często aż pewnego dnia z 70 zł zrobiła się suma ponad 1000zł i gdy chciałem znów coś postawić to nie mogłem się zalogować więc do nich zadzwoniłem zapytać co jest grane i usłyszałem odpowiedz że z przyczyn bezpieczeństwa konto zostało zablokowane, więc zapytałem co z moją kasą i usłyszałem że wszystkie zakłady zostały anulowane. Wkurzyłem się na maksa bo nie chcieli mi wypłacić kasy i napisałem do nich e-mail że czekam 7 dni na kasę a jak jej nie dostane to inaczej będziemy musieli to załatwić. Na szczęście przelali i nie musiałem nic robić ale nigdy w życiu nie wpłacił bym do nich nawet 1 centa. Uważajcie bo jak buk zarabia a Ty przegrywasz to jest ok ale gorzej jak Ty będziesz górą. Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Uważajcie na ten serwis strasznie oszukują zarejestrowałem się wczoraj dziś wygrałem mecz ,
mam problem z wypłaceniem pieniedzy od nich
Pewnie nie obróciłeś bonusu lub musisz przejść proces weryfikacji.
oszukuja z wygranymi meczami , ja wygrałem a policzyli mi to jako porażke
Możesz umieścić screen co to za mecz i typ?
Zarejestrowałeś się dzisiaj, więc mało wiarygodna jest taka &quot;ogólna&quot; opinia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja nie bardzo widzę co tam zagrałeś...
==&gt; Wklejanie screena na Forum &lt;==
Zajrzyj do tematu, zobacz jak się wkleja screeny i zrób zrzut ekranu.
Bwin to jedna z największych firm bukmacherskich na świecie i maili to oni otrzymują dziennie setki jeśli nie tysiące. Ponadto jest weekend więc więcej klientów gra a pracowników więcej pewnie nie ma.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No i po sprawie...
Tak jak przeważnie to bywa gdy ktoś nowy się rejestruje i wyzywa, że go oszukali.
Zagrałeś typ na Dvur 3 drogowo. Czyli było można zagrać handi Slovan, remis przy handicapie i Dvur.

Typ miałeś handi na Dvur podczas gdy był remis przy handicapie 3 drogowym = przegrałeś.
Poczytaj o co chodzi w handicapach i następnym razem nie oskarżaj bezpodstawnie. Twoje zarzuty wynikały z braku Twojej elementarnej wiedzy.
Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd
Dział dla Początkujących
Szkoła Gry &lt;== Kliknij
Podstawy Bukmacherstwa &lt;== Kliknij
Trochę teorii &lt;== Kliknij
Yield - informacje &lt;== Kliknij
---
Więcej nie nabijaj postów bo już jeden mod na prędkości zbanował Ciebie...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jakim handicapie ,postawilem na drużyne ze wygra : FK Kraluv Dvur i wygrala to co mi piszesz teraz za bzdury
Nie brnij kolego dalej...
Jesteś kompletnie zielony i nie potrafisz przyjąć do wiadomości tego co Ci ktoś pisze.
To Ty piszesz bzdury :!:
Jaki handicap?
Przecież masz na screenie, że rodzaj zakładu to handicap a typ zagrałeś na Dvur.

Przegrałeś i koniec kropka.
 
M 12

msic

Użytkownik
Witam. Osobiście nie polecam tego buka bo jak wygrywasz to nagle blokują konto.
Ja miałem tak. Wpłaciłem 70 zł i grałem sobie, a grałem po jednym lub dwa mecze na kuponie i trafiałem często aż pewnego dnia z 70 zł zrobiła się suma ponad 1000zł i gdy chciałem znów coś postawić to nie mogłem się zalogować więc do nich zadzwoniłem zapytać co jest grane i usłyszałem odpowiedz że z przyczyn bezpieczeństwa konto zostało zablokowane, więc zapytałem co z moją kasą i usłyszałem że wszystkie zakłady zostały anulowane. Wkurzyłem się na maksa bo nie chcieli mi wypłacić kasy i napisałem do nich e-mail że czekam 7 dni na kasę a jak jej nie dostane to inaczej będziemy musieli to załatwić. Na szczęście przelali i nie musiałem nic robić ale nigdy w życiu nie wpłacił bym do nich nawet 1 centa. Uważajcie bo jak buk zarabia a Ty przegrywasz to jest ok ale gorzej jak Ty będziesz górą. Pozdrawiam.
I tu zaczynam się trochę martwić bo mam podobny zamiar. Wpłacić 50 zł i z tego coś ugrać. Jednak jak piszesz że są takie jajca to się zaczynam wahać. Chociaż wszystko w bwin wygląda ładnie i profesjonalnie, sam nie wiem. Może inni forumowicze wypowiedzą się jak to faktycznie jest u tego buka.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja osobiście po wpłacie pierwszych pieniędzy w wysokosci 50zł w bwin nie dostałem bunusu pieniężnego ,pisze do nich emeile od paru dni , pisza że sprawa jest w toku ,gra na zwłoke na czas i że powinienem ze specjalnego linku wchodzić heheh , żenada ,ciekawe skąd miałem to wiedzieć , w innych bukmacherach jest to lepiej zrobione masz odrazu bonus przy profilu po wpłacie tylko z nimi problemy są
Opowiadasz kompletne głupoty.
To, że nie zarejestrowałeś się z linku uprawniającego do otrzymania bonusu (jak ten z naszego forum) to tylko Twoja wina.
Skoro widziałeś promocję, słyszałeś o niej... to powinieneś przeczytać na jakich funkcjonuje zasadach.
Nie zrobiłeś tego - możesz żałować.
 
Z 0

zlatanacm

Użytkownik
Czy pobieraja oni jakies oplaty za niekorzystanie z konta ? I czy mozna pozniej spokojnie usunac konto bez jakichkolwiek oplat/problemow ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli masz kasę na koncie w bwin, a się nie logujesz przez 6 lub 12 miesięcy (dokładnie nie pamiętam) to mają prawo pobrać z konta opłatę administracyjną.
W innym przypadku nic nie pobierają.
 
zimpak 1

zimpak

Użytkownik
Witam

Jakies 6 miesiecy temu brat gral na jeszcze bwin.com i przestal grac ale konto nie zostalo usuniete.

Jakis miesiac temu bwin weszedl na licencje hiszpanska i konto trzebabylo robic od nowa juz na bwin.es

Wiec jakies 2-3 dni temu zrobilem tam konto na swoje dane wplacilem 10e wzielem 10e bonusu dzis mam 40e i chce sie zalogowac a tu pisze błędny login... ????

Napisalem do nich emaila zobaczymy co odpisza. Jakby tego sie nie dalo zalatwic i by mi nie odblokowali konta gdzie moge sie z tym dalej zglosic?
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Chcialem ostrzec przed tym bookiem.Limity u nich to chleb powszedni a do tego teraz taka akcja.9lipca zlecilem wyplate zaden majatek 278z na konto skrill i od tygodnia otrzymuje taego samego maila mamy problemy techniczne i nie mozemy podac kiedy nastapi ich rozwiazanie,a najmieszniejsze jest to ze stronka dziala normalnie.Podobne posty znajdziecie na forum pokerstrategy.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Chcialem ostrzec przed tym bookiem.Limity u nich to chleb powszedni a do tego teraz taka akcja.9lipca zlecilem wyplate zaden majatek 278z na konto skrill i od tygodnia otrzymuje taego samego maila mamy problemy techniczne i nie mozemy podac kiedy nastapi ich rozwiazanie,a najmieszniejsze jest to ze stronka dziala normalnie.Podobne posty znajdziecie na forum pokerstrategy.
Z tego co widzę, to u wielu graczy Bwin jest ta sama sytuacja - zlecona wypłata, brak wypłaty na koncie i jednoczesne bzdurne tłumaczenia, że mają problemy techniczne z realizacją wypłat????. Bez sensu.
 
J 0

jeziorek

Użytkownik
Ponad 2 tyg konto zablokowane i dalej 0 odpowiedzi. Nie polecam tego gowna, jakies pionki ktore kradna kase, zerowce jebane i tyle.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Widzę ,że raczkujesz jeśli chodzi o kontakt z tą firmą. Jak chcesz być jej stałym klientem to musisz się przyzwyczaić do tego.
Jak odpowiada Ci oferta zakładów to załóż konto na Gamebookers.
To jest kopia Bwin ( firmy należą do tej samej grupy,ale działają jako 2 osobne podmioty)tylko w innej tonacji kolorów na stronie,a wypłaty dużo szybsze ,wręcz jak Intercity w stosunku do kolejki podmiejskiej.
 
J 0

jacqqq

Użytkownik
Czy ktoś z was próbując wypłacić pieniądze w przeciągu ostanich 2-3 dni napotkał na problemy? Zleciłem wypłatę w pon i we wt. Zawsze następnego dnia miałem maila ze przekazano zlecenie do działu finansowego i do godziny 17 miałem kasę na koncie. Dzisiaj otrzymałem maila:

Dziękujemy za e-mail.
Uprzejmie informujemy, iż wypłaty z dni 13/08/2012 i 14/08/2012, w kwotach XXX.00 PLN oraz XXX.00 PLN nadal są w realizacji. Z przyczyn technicznych, zlecone do wypłaty środki zostaną przekazane na Pana konto bankowe z nieznacznym opóźnieniem. Z reguły od zlecenia wypłaty do zaksięgowania środków na koncie upływa 2-5 dni roboczych.
Kiedy wypłata zostanie zrealizowana, powinien Pan otrzymać potwierdzenie z naszego Działu Finansowego.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Zaczyna mi to śmierdzieć, jak tylko dostane kasę rezygnuję/
 
D 0

dyackon

Użytkownik
COś tu jest nie tak. Próbowałem wypłacić pieniądze przez Moneybookers ( tak jak zawsze wpłacałem) a tu info, że nie dla mnie ta opcja bo nigdy jej nie używałem. Przelew bankowy zlecam klikam wypłać to włącza mi sie jakas dziwna strona w kilku językach i też nic...
 
Do góry Bottom