>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

T 0

taro

Użytkownik
Dopiero co zacząłem grać i staram się to wszystko opanować, dlatego mam takie pytanie. Czy jest taka opcja jak &quot;oferta na dziś&quot; ??? tzn czy mecze są podzielone dniami, np mecze osobno na sobotę i osobno na niedzielę tak jak na sts&#39;ach ??
 
O 0

obserwator

Użytkownik
nie wiem czy to dobry temat ale lepszego chyba nie znajde. nie szukalem czy ktos wczesniej o to sie pytal bo szczeze mowiac poprostu mi sie nie chce.
chcialbym sie dowiedziec czy jesli ktos zalozy sobie konto na bwin dostanie 40 zlotych bonusu czy dopiero ktos mu musi wyslac zaproszenie z innego konta z bwin, aby otrzymac bonus. z gory dzieki za odpowiedz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ten temat, załóż następnym razem nowy temat, a nie pisz gdzie się da...
Bwin prawdopodobnie nie ma już bonusu za poleconego gracza w wysokości 40zł, tylko sam bonus powitalny.
Rejestrujesz się z linku, który jest na forum, wpłacasz min. 40. a dostajesz 50% garatis, nawet do kwoty 100zł.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Zalozylem konto w Bwin ale osobiscie mi sie nie podoba, slabe kursy przede wszystkim... strona czarna nie podoba mi sie wizualnie dlatego tez nie gram. Firma bardzo znana w swiecie bo maja wykupiona reklame na koszulkach w najlepszych klubach europy. Szalu nie robi choc oferte maja dobra i dosc szybko wprowadzaja kursy na poszczegolne dyscypliny sportowe np. tenis bardzo szybko u nich sie pojawia. Jak czytam opinie uzytkownikow do dosc duzo jest skarg, ze sa nie uczciwi i robia problemy dlatego tez nie gram u nich.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zalozylem konto w Bwin ale osobiscie mi sie nie podoba, slabe kursy przede wszystkim... strona czarna nie podoba mi sie wizualnie dlatego tez nie gram. Firma bardzo znana w swiecie bo maja wykupiona reklame na koszulkach w najlepszych klubach europy. Szalu nie robi choc oferte maja dobra i dosc szybko wprowadzaja kursy na poszczegolne dyscypliny sportowe np. tenis bardzo szybko u nich sie pojawia. Jak czytam opinie uzytkownikow do dosc duzo jest skarg, ze sa nie uczciwi i robia problemy dlatego tez nie gram u nich.
Słabe kursy? Jestem innego zdania.
Zapewne Twoje wrażenia co do &quot;słabych kursów&quot; opierasz się na &quot;faworytach&quot;. Faworyci często mają niższe kursy niż u konkurencji. Ale dzięki temu nie faworyt ma wyższy kurs. Bardzo często właśnie można zagrać dużo wyższe kursy w bwinie. Najwyższe na rynku.
Marżę mają podobną jak inni. Chociaż czasami mają najniższą na rynku w egzotycznych dyscyplinach/ligach.
Co do skarg.
Jeśli mają dużo klientów to każdego nie zadowolą. Im więcej klientów tym więcej możliwości do problemów...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
ja ta sie nie wypowiem na ten temat bo nawet nie prubowałem obstawiac w biwinie ale będę zamierzał wpłacic te 40 zł na konto i zobacze co i jak ;)
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
a ja mam problem z live video-nie moge sie nigdy polączyc(mam kase na koncie).Czy ktos tez ma taki problem,czy jest to sprawa techniczna np.odblokowanie portu?Co do samego buka,podoba mi sie zaklady live(ale ze wzledu na brak video,musze ogladac gdzie indziej) sa o wiele lepsze niz w bet-at-home,unibet,bo tam tez mam konto.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Gram od jakiegoś czasu u nich, kursy nawet spoko alwe to co dzisiaj się dzieje to tragedia, 45 min. robiłem kupon na 4 zdarzenia i nie zdążyłem go ukończyć gdyż mecze się zaczęły. Ktoś miał kiedyś taki przypadek??
 
kermitek 0

kermitek

Użytkownik
Ja mam to samo...łącze 15/mb a nie dałem rady postawić przez 15 min. meczu, bo już się zaczął... żenada... ostatni raz tam dałem kase...????
 
Baqu 933,7K

Baqu

Forum VIP
to fakt, dzisiaj katastrofa, juz nawet zalogowac się nie idzie :/

najgorsze, że nie wiadomo kiedy znowu będzie portal &#39;normalnie&#39; działał.
 
M 0

minas

Użytkownik
Chyba mają problemy z serwerami. Od kilku dni w godzinach po południowo-wieczornych wielki problem aby otworzyć strone główną, nie wspominając o zalogowaniu!!!
 
R 125

roger12

Użytkownik
Paranoja maskara ten bwin to żenada zrobili oprawę która nie dość że muli wszystko to jeszcze ciężko obstawić co kol wiek zenada

musieli coś kombinować na weekend ;/;
 
T 7

tymooteusz

Użytkownik
no takich problemów z wejściem na strone bwin jak dzisiaj to nie było nigdy ...
dlatego wchodzę przez wap.bwin.com wapowe serwery działają bez problemu ...
najgorsze jest w tym to, że nie mogę skontrować zakładu na który ma do wygrania 26 000 PLN ...


 
A 0

aves89

Użytkownik
Ja gram od 3 lat na bwinie i jestem zadowolony chociaż ostatnio trochę zamula... A co do kolegi wyżej też miałem taki przypadek ale akurat wpłaciłem 80 zł po czym następnego dnia zniknęło... Nie było zakładów ani wypłat a pieniędzy brak. Okazało się że coś tam było nie tak z transakcją a pieniądze na konto bankowe wróciły dopiero po ok. 3 miesiącach... :;/:
 
Do góry Bottom