>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Po paru dniach kozrzystania z bwin mam mieszane uczucia.Po pierwsze,nie otrzymalem jeszcze bonusu powitalnego.Wyslalem meila,odpowiedzieli na drugi dzien,teraz rzekomo sprawdzaja czy mi sie nalezy...hmm kretactwo wg mnie.Druga sprawa to ze anulowali mi wygrany zaklad po kursie 4.40!!!

Nie mam polskich znakow.sory
 
B 0

beniaminvag

Użytkownik
Siema
chcialbym sie zapytac ile ida przelewy na bwin?
zlecilem wyplate w czwartek i dzies jeszcze nie dostalem kwoty.
a 2 pytanie czy dostane money jesli mi dzis blokli konto ? nie wiem za co i z ciekawosci mnie interesuje czy zlecona wyplata dojdzie...;/
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Czy Wy możecie zrozumieć, że Bwin jest w trakcie zmian i nic nikomu nie zginie? Kermitek na 100% otrzyma bonus, Artek na 100% odzyska kasę. Opinia pozostanie, a &quot;kulisami&quot; wszyscy będą zadowoleni.
Wszystko zostanie zrealizowane, ale mogą być opóźnienia. Waszych lamentów nie da się czytać!
Prośba do kolegi Marcina-Odry, aby potwierdził, że Bwin po zmianie formuły swojego działania nie daje już graczom tradycyjnych tzw. bonusów urodzinowych, które ostatnio wynosiło 40 PLN.
 
M 0

mar3kpl

Użytkownik
Dzisiaj otrzymałem wypłatę na Moneybookers, której dokonałem ponad dwa tygodnie temu. Support ignorował moje pytania i ponaglenia. Gdyby napisali: Sorry, robimy update strony wypłacimy kasę za dwa tygodnie nie byłoby problemu. Tymczasem czekałem i czekałem aż w końcu zacząłem już wątpić w to, że w ogóle otrzymam swoje pieniądze.

Dlatego też dzisiaj zamknąłem konto w Bwin.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety kolego tak się zdarza bukmacherzy zmieniają system wiąże się to często właśnie z różnymi problemami i błędami bukmacher ma 14 dni na wypłatę pieniążków więc jeśli w tym terminie się mieszczą tak na prawdę my gracze nie możemy nic z tym zrobić....
 
B 0

beniaminvag

Użytkownik
Siema
chcialbym sie zapytac ile ida przelewy na Bwin?
zlecilem wyplate w czwartek i dzies jeszcze nie dostalem kwoty.
a 2 pytanie czy dostane money jesli mi dzis blokli konto ? nie wiem za co i z ciekawosci mnie interesuje czy zlecona wyplata dojdzie...;/
Wie może ktoś na ten temat?
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
beniaminvag, jak długo idzie kasa to zależy jaką metodą wypłacasz. Ja ekspertem jakimś nie jestem, ale skoro zlecasz wypłatę a po chwili Ci blokują konto to proponowałbym nie czekać aż pieniądze wpłyną na konto, bo możesz ich się po prostu nie doczekać. Skontaktuj się z supportem i wyjaśnij całą sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Odkąd bawie się w bukmacherke,to z tego co sobie przypominam to firma Bwin w okresie świąteczno-noworocznym zawsze realizowała wypłaty z dużym opóźnieniem.

Trzeba uzbroić się wcierpliwość i czekać. Jeśli nie przysłali żadnej informacji,że coś jest nie tak ,to wypłata jest zatwierdzona.
Na pewno dojdzie jeśli nie na koniec tego tygodnia,to pewno w przyszłym.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Siema
chcialbym sie zapytac ile ida przelewy na Bwin?
zlecilem wyplate w czwartek i dzies jeszcze nie dostalem kwoty.
a 2 pytanie czy dostane money jesli mi dzis blokli konto ? nie wiem za co i z ciekawosci mnie interesuje czy zlecona wyplata dojdzie...;/
Wie może ktoś na ten temat?
14 Dni .......
AD 2. Proponuję po prostu skontaktować się z Supportem najlepiej tam udzielą Ci odpowiedzi dlaczego konto zablokowane ale pachnie mi to na Multiii
 
S 2

salomon82

Użytkownik
Witam wszystkich na wstępie ponieważ dziś założyłem konto na forum.
Czytałem tu posty że bwin ma w ostatnim czasie problemy i czekałem grzecznie ale mój problem ciągnie się mianowicie od 16 grudnia 2012r.
Tego dnia chciałem się zalogować na swoim telefonie na bwin.Nie udało mi się i po kilku próbach dałem sobie spokój.Jak wróciłem do domu i odpaliłem lapka okazało się że też logowanie jest niemożliwe.Do dziś mam zablokowane konto.Dziś też próbowałem się zalogować przez opcję zapomniałem hasła i jak wypełniłem formularz to pokazał się komunikat że konto nie istnieje.
Jetem na bwin koło 2 miesięcy i taka mnie niespodzianka spotkała.
Dodatkowo chciałem żeby na mb zwiększyli mi limit,przysłali mi maila po kilku dniach że muszę wysłać do nich ksero dowodu co uczyniłem i od kilku dni piszę do nich i cisza.
W sumie mam zablokowanych 5 tyś.
Bwin od 16 grudnia wysłał mi dwie wiadomości jedną że zablokowali mi konto ponieważ było kilka prób błędnych logowania się na moim koncie a druga że już odblokowali je a nie mogę się zalogować a nawet nie istnieje moje konto a odp w tej sprawie nie dostałem.
Miał ktoś taki problem?
Pozdrawiam.
 
L 25

lookas1989

Użytkownik
Ja mam konto od dwóch lat na Bwin. Podczas modernizacji też konto mi zablokowali, tzn nie mogę się zalogować. Napisałem 2 maile, na jednego mi odpisali, że mam czekać bo dostęp jest tymczasowo ograniczony...Wczoraj wysłałem kolejnego i czekam na odp
 
N 12

nadolina

Użytkownik
Ja również od 16 grudnia nie mogę się dostać na swoje konto. Wysłałem już kilka maili i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi. Jak tylko odzyskam konto to wypłacam kasę i omijam tego buka szerokim łukiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Czy Wy możecie zrozumieć, że Bwin jest w trakcie zmian i nic nikomu nie zginie? Kermitek na 100% otrzyma bonus, Artek na 100% odzyska kasę. Opinia pozostanie, a &quot;kulisami&quot; wszyscy będą zadowoleni.
Wszystko zostanie zrealizowane, ale mogą być opóźnienia. Waszych lamentów nie da się czytać!
Szanowny Kolego Marcinie z tytułem &quot;Administratora&quot;. Już po raz 2 proszę Ciebie o pomoc - z racji twojego tytułu &quot;Administratora&quot; o pomoc w uzyskaniu informacji z Bwin, czy po ich tzw. Update, przyznają oni jeszcze tzw. bonusy urodzinowe.
Na moje pytanie wysłane w tej sprawie do supportu Bwin - nie mam odpowiedzi już przez 5 dni. A przecież Ty, tak ich zachwalasz i strofujesz innych graczy (patrz twój cytat)
 
W 0

wojtek56

Użytkownik
bwin
ja na odpowiedź czekałem 16 dni ,a odpowiedź nie miała nic wspólnego z pytaniem - jeżeli ktoś kogoś chwali to nie robi tego bezinteresownie - ogólnie bwin to niezbyt ciekawy buk
 
S 2

salomon82

Użytkownik
Kolega Marcin-Odra mocno się spina ale nie ma racji ponieważ jego chyba nie dotyczy ten problem!
Bwin zablokował mnie 16 grudnia i cisza,do tego mam zamrożonych kilka tysięcy to nie jest profesjonalne podejście do klienta.
Każdy kto czyta te posty niech potraktuje to jako przestroga!
Mnie nie interesuje to że ktoś łaskawie odda mi moje pieniądze mnie interesuje brak profesjonalizmu w obsłudze i informowaniu o zaistniałych zmianach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kermitek 0

kermitek

Użytkownik
Szanowny Kolego Marcinie z tytułem &quot;Administratora&quot;. Już po raz 2 proszę Ciebie o pomoc - z racji twojego tytułu &quot;Administratora&quot; o pomoc w uzyskaniu informacji z Bwin, czy po ich tzw. Update, przyznają oni jeszcze tzw. bonusy urodzinowe.
Na moje pytanie wysłane w tej sprawie do supportu Bwin - nie mam odpowiedzi już przez 5 dni. A przecież Ty, tak ich zachwalasz i strofujesz innych graczy (patrz twój cytat)
Ja miełem ten sam problem.... juz miesiac temu ..dostałem emeila ze jak wpłace itd. to 100% bonusu od wpłaty dostane w ramach urodzin, kasa poszła, a z bonusu nici i pisałem itd. zadnego odzewu... w życiu tam już złotówki nie wpłace i tu nie chodzi o zadne płacze, tylko niesolidny bukmacher i tyle... a konkurencja jest duża i jest w czym wybierac.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Jerzyk63
Nie otrzymałem odpowiedzi, ponieważ osoby z którymi się kontaktuje są na szkoleniach.
Jeśli miałeś w ostatnim czasie urodziny, a bonusu nie otrzymałeś to podaj na priv login. Postaram się ten bonus załatwić.
@Kermitek
Podaj na priv login
@salomon82
Ja się nie spinam, bo nie mam takiej potrzeby. Wiem, że firmy w trakcie tak wielkich zmian mają problemy. M.in Unibet czy Betsafe miały nie tak dawno duże zmiany i stabilizacja systemu trwała kilka dni. Nikomu pieniądze nie zginęły, nikomu konta na zawsze nie zamknięto, a teraz wszystko działa elegancko.
Stabilizacja systemu w Bwin trwa trochę długo, myślałem szczerze że do 2 tygodni się wyrobią. Wasze rozgoryczanie rozumiem doskonale, mamcie po kilka tysięcy zamrożone. Sam mam zablokowane kilka stówek, ale wiem, że prędzej czy później je odzyskam. Na razie &quot;pykam&quot; sobie na live.
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i to szanuję.
 
S 2

salomon82

Użytkownik
Witam!
Informacyjnie piszę że dziś mnie odblokowali i wszystko śmiga.
Kombinowałem na różne sposoby żeby się z Bwin skontaktować.
Opiszę swój przypadek jak odblokowałem konto może komuś pomogę w ten sposób:
W zakładce zapomniałeś hasło jak wypełniałem formularz odzyskania hasła wyskakiwał komunikat że moje konto nie istnieje więc postanowiłem,wypełnić go jeszcze raz ale wpisując swoje nazwisko nie użyłem liter ł i ń tylko l,n i dopiero wtedy system wysłał mi mail który umożliwił mi założenie nowego hasła.
Prawda jest niestety taka że Bwin nie przyłożył się w moim przypadku do jakiejkolwiek pomocy blokując mnie w połowie grudnia i ciekawe ile jeszcze bym czekał gdybym sam nie zaczął działać na własną rękę.
Dodam jeszcze że rozumiem wszelkie transformacje jakie dzieją się na naszych oczach ale kontakt z klientem to podstawa zaufania.
Pisałem maile na bwin poprzez ich stronę i jednocześnie na mail zwrotny w którym piszą do klienta a odp. w sumie żadna.
Mam nadzieję że Bwin zacznie działać pełną parą i odbuduje zaufanie.
Pozdrawiam.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
@Jerzyk63
Nie otrzymałem odpowiedzi, ponieważ osoby z którymi się kontaktuje są na szkoleniach.
Jeśli miałeś w ostatnim czasie urodziny, a bonusu nie otrzymałeś to podaj na priv login. Postaram się ten bonus załatwić.

Drogi Marcinie
Właśnie otrzymałem odpowiedź od Bwin po 5 dniach oczekiwania na nią, że Bwin już nie przyznaje bonusów urodzinowych dla graczy. Szkoda, że tak się stało, bo te bonusy urodzinowe, choć małe (40 PLN) to utrzymywały przy Bwin wielu tzw. rekreacyjnych graczy - takich jak Ja.
No, ale cóż - obecnie Bwin ma taką, a nie inną politykę promocyjną. Zobaczymy, jak na tym wyjdzie
 
Do góry Bottom