>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Po blokadzie bwin, gdzie nie można się rejestrować, są jakieś problemy z wpłatami i wypłatami?
 
P 5

petmay

Użytkownik
Witam. Może ktoś, kto ma dłuższe doświadczenie z bwin mógłby napisać jak wygląda rozstrzyganie sporów z tym bukiem? czy uznają ewidentne racje klientów, czy totalnie ich olewają? Poza tym, jeśli ktoś wypłacał od nich kasę po 1 maja to czy były jakieś kłopoty? Mieszkam poza Polską i nie wiem jak będzie wyglądała obsługa takich Polaków po tych ich ograniczeniach.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dzisiaj się rejestrowałem i wszystko działa jak należy ;)
Te plotki o tym że już nowych klientów nie przyjmują to chyba specjalnie po to aby sobie darmową reklamę zrobili oraz aby jak najwięcej graczy z Polski się zarejestrowało.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Albo po prostu wydali taki komunikat jaki powinien wydać każdy inny internetowy bukmacher.A że nic z tym nie robią to nie ma się co dziwić.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Albo po prostu wydali taki komunikat jaki powinien wydać każdy inny internetowy bukmacher.A że nic z tym nie robią to nie ma się co dziwić.
Od dawna na ich stronie jest komunikat:
&quot;Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej&quot;
A 99% z nas ma tam zarejestrowany polski adres i nie ma żadnych problemów z wpłatami i wypłatami. Po prostu chodzi raczej o zabezpieczenie się &quot;w razie czego&quot; - a nie o nie przyjmowanie Polaków, nie wierzę że jest taka zasada że na klientach z Polski czy Rumunii są generalnie w plecy - ponieważ to nie może być prawdą.
 
karol13x 3

karol13x

Użytkownik
Ja się nie mogę zalogować ... niech nawet nie świrują , mam tam kasę ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sylar 87

sylar

Użytkownik
Już było tak kilka razy, pewnie problemy techniczne znowu.
EDIT: już działa elegancko ;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Te plotki o tym że już nowych klientów nie przyjmują to chyba specjalnie po to aby sobie darmową reklamę zrobili oraz aby jak najwięcej graczy z Polski się zarejestrowało.
A jednak już nie można.
 
widghet 13

widghet

Użytkownik
Nie polecam bukmachera bwin. Weryfikacja dowodu tożsamosci trwa juz 20 dni... Mailowo informują mnie ciągle że moja sprawa została przekazana do odpowiedniego działu i oni zweryfikują te dane. 20 dni to zdecydowanie za dużo. 3/4 mojego budżetu tam leży i nie mogę nim obracać. NIE POLECAM
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego jakiś czas tematu było już pisane jakie praktyki ostatnio stosuje dla polaków Bwin nie rozumiem dlaczego ludzie zanim zaczną grać u bukamachera nie prześwietlą go np. poprzez fora bukmacherskie.
 
J 10

jerky

Użytkownik
Co prawda weryfikacje robiłem dobry rok temu, ale przebiegła on bardzo szybko 24h i mogłem wypłacać kasę. Co jakiś czas robię wypłaty na MB i nigdy nie było problemów. Kasa na koncie w 2-3h.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Jakiej wielkości są to wypłaty ze macie je w 2-3 h na moneybookers ? U mnie ostatnie 3 wypłaty ( wszystkie kwota 4 cyfrowa ) ponad 3 dni.
 
Do góry Bottom