>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - opinie

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ilez razy mozna pisac.. moja przygoda z tym bukiem to ponad 10 kont. Kazde konto zalozone w tym roku to wyplaty okolo 2-3 dni. Konta starsze po 2-3 h kasa.
Do tego konta gdzie jestem na plusie bez wyjatku weryfikacja(obojetnie czy duzy plus, chodzi tutaj o to ze jesli wplacono 50zl a wyplaca sie 100 to jest weryfikacja, to samo 500 i 1000 wyplaty, natomiast zauwazylem ze jezeli wplacono 5000 a wyplaca sie 4000 to idzie szybciutko...) i wyplata nawet po 14 dniach co opisywalem. Konta gdzie + wynosi ponad 10000 zablokowane i oczekuje na kase ponad miesiac.
Nowe konta zalozone z tydzien przed zakonczeniem rejestracji albo nie mam w ogole mozliwosci wplaty albo limity od razu do 40zl stawka..
Czyli przetrzymuja perfidnie kase graczom ktorzy ich ogrywaja, nie wazne na jakie kwoty ale wazne ze sa na plusie. Zabierac pieniedzy nie zabieraja czego jestem przykladem ale takie czekanie jest uciazliwe i przede wszystkim wkur.....
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Czyli przetrzymuja perfidnie kase graczom ktorzy ich ogrywaja, nie wazne na jakie kwoty ale wazne ze sa na plusie. Zabierac pieniedzy nie zabieraja czego jestem przykladem ale takie czekanie jest uciazliwe i przede wszystkim wkur.....
Chyba dokładnie tak jest. U mnie dalej wyplata zlecona w sobotę rano na moneybookers ma status do weryfikacji ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Któryś raz w ciągu 2 tygodni zdarza mi się na Bwin, zagrać coś na live (under bramkowy) w 65-70 minucie meczu, czas leci do 90-tej - już bukuje kasę, a tu nagle czas się zmienia na jakąś 50-60 minutę z powrotem.

Jako, że to egzotyczne ligi to nie mam gdzie tego weryfikować, ale radzę uważać.
 
R 9

rumaczek

Użytkownik
Jakby ktos mial jeszcze watpliwosci co do tego zlodziejskiego bukmachera - wplacilem do nich hajs, ktory od razu odjeli mi z konta. Jako powod podali &quot;przeniesienie zakladu&quot;, zapytalem o co chodzi. Powiedzieli, ze blednie zostal rozliczony zaklad i przez to musieli sobie wyrownac. Poprosilem o podanie zakladu, ktory zostal blednie rozliczony. W odpowiedzi powiedzieli mi, ze zaklad zostal zawarty w ich innej firmie PartyBets. Problem jest taki, ze ja nie mam nawet konta w tym PartyBets. Od czasu jak im to napisalem, czyli od 3-4 dni nie odpisuja mi na maila. Zlodzieje. Przestrzegam przed nimi, jest duzo ciekawych ofert bukmacherskich i duzo uczciwych bukmacherow, takze zastanowcie sie 2 razy zanim wplacicie tam pieniadze.
 
B 0

bwin-zlodzieje

Użytkownik
bwin to największa złodziejska banda
Gram na bwin już parę lat, to co się dzieje teraz to jakiś żart, grałem w shoot the moons taka gra w kości z innymi graczami, wygrałem a bwin po odejściu od stołu nie wypłacił mi pieniędzy, napisałam wiadomość i odpisali po 3 dniach że muszą to sprawdzić, będzie to trwało do 10dni, minęło 10 dni i dalej nic, napisałm kolejną wiadomość i odpisali że jak wyjaśnią to się odezwą. Ani pieniędzy które wpłaciłam do stołu ani wygranych nie mam do tej pory.
Mam kontakt z innymi graczami i mają podobne problemy a polski support ma wszystkich w dupie. Odpisują z automatu te same regułki . to nie tylko się dzieje przy grach ale także przy zakładach a teraz ich sztandarową zagrywką jest blokowanie konta, to już stało się normą, jak im się e-mail nie podoba to piszą swój paragraf i zamykają konto. ODRADZAM BWINA, TO ZŁODZIEJE!!!!! zauważcie że jak wpiszecie opinie o bwin to są z 2005 roku, a jak checie wyrazić opinię to musicie się rejestrować, to wszystko jest po to żeby zniechęcić potencjalnych, niezadowolonych klientów żeby nie pisali źle o bwin!!!
 
B 0

bwin-zlodzieje

Użytkownik
bwin
jest sposób żeby to przerwać, złożyć wspólny wniosek do I.B.A.S-u.
oni (bwin) myślą że wszystko mogą a to nie jest tak do końca, jeżeli zostanie im odebrana licencja to są w czarnej dupie, jeżeli I.B.A.S to oleje to można iść dalej, co Wy na to? może niech każdy oszukany przez bwin się określi czy chce odzyskać swoje pieniądze? i wtedy będziemy działać dalej. jężeli będzie dużo chętnych to mogę się tym zająć
 
parias 9

parias

Użytkownik
Po kilku miesiacach wplacilem hajsy do bwin i chcialem wyplacic na konto i widze, ze prowizja 10zł. No to sobie pomyslalem, ze wyplace przez skrill i u innego buka za free wyplace, ale jak sie okazuje moge wyplacic jedynie ta sama metoda. Czy mozna to jakos obejsc, obrocic, cokolwiek?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Po kilku miesiacach wplacilem hajsy do bwin i chcialem wyplacic na konto i widze, ze prowizja 10zł. No to sobie pomyslalem, ze wyplace przez skrill i u innego buka za free wyplace, ale jak sie okazuje moge wyplacic jedynie ta sama metoda. Czy mozna to jakos obejsc, obrocic, cokolwiek?
musisz wpłaćic raz jakąś metodą , żeby można było nią wypłacić ,

swoja droga tak kombinować dla 10 zł (wiem że szanuje sie kase no ale...)

musiał byś wpłacić przez mb żeby wypłacić podsumowując
 
R 9

rumaczek

Użytkownik
jest sposób żeby to przerwać, złożyć wspólny wniosek do I.B.A.S-u.
oni (bwin) myślą że wszystko mogą a to nie jest tak do końca, jeżeli zostanie im odebrana licencja to są w czarnej dupie, jeżeli I.B.A.S to oleje to można iść dalej, co Wy na to? może niech każdy oszukany przez bwin się określi czy chce odzyskać swoje pieniądze? i wtedy będziemy działać dalej. jężeli będzie dużo chętnych to mogę się tym zająć
Jak cos to podpisze sie pod tym. Oszukali mnie na marna kwote, bo 42 zl ale chodzi juz o zasade - nie o pieniadze.
 
P 0

pyskaty8

Użytkownik
Wygralem 300 zl i chcialem to wyplacic, oczywiscie sa problemy bo ponoc &quot; dane sie nie zgadzaja&quot; no ciekawe ze u konkurencyjnych bukmacherow nie mam zadnych problemow z wyplata ;/ jeszcze przesylalem skany dowodu i nie wiadomo co jeszcze i nadal problemy... ehhh . Najlepsze jest to ze za kazda probe przelewu biora 10 zl ... jak dalej tak pojdzie to z tej wygranej mi nic nie zostanie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
jest jakiś kontakt z obsługą w bwin? coś w stylu czata najlepiej. Bwin źle mi rozliczył zakład i chciałbym żeby mi poprawili a minęło już ładnych kilka godzin od zakończenia spotkania.
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
smiecie ten bwin straszne... wplaty im pasuja w ch**, ale wyplaty to najchetniej by palanty je**** anulowaly wszystkie... i tak sa bankowo do przodu jak kazdy bukmacher ale oczywiscie kur*** sprzedajnym malo i jeszcze musza denerwowac klientow
 
Do góry Bottom