>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - opinie

P 0

przemektryko

Użytkownik
Czy jeszcze ktoś ma problem z logowaniem do bwin? Od godziny mam komunikat &quot;Logowanie nie powiodło się, prosimy spróbować ponownie.&quot; ...
 
michaliv 9

michaliv

Użytkownik
W przeszłości też były tego rodzaju problemy z tego, co pamiętam dyskusje na forum. Ale czy ktoś wie, ile taka przerwa będzie trwać? Oni nie są mądrzy, żeby robić aktualizacje w takich godzinach, jeszcze jak baraże do MŚ w grze...
 
sloovak 12

sloovak

Użytkownik
po prostu swinie chyba celowo to robia kasa wieksza wpadla juz mam co pograc dalej a tu zonk nie moge sie zalogowac ..... a pozniej sie okaze ze czas minie mecze beda i nie zagram
ostatnimi dniami dziwne rzeczy sie dzieja z bwinem!!!!
 
M 0

maxisek

Użytkownik
koniec gry dla Polakow za duzo wygrywalismy ????
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.
jak kazdy Polak dostanie bana to im sie zwroci ????
 
P 0

przemektryko

Użytkownik
koniec gry dla Polakow za duzo wygrywalismy ????

4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.

jak kazdy Polak dostanie bana to im sie zwroci ????
&quot;Wykluczyć użytkownika&quot;, ale nie przywłaszczyć jego pieniądze.
 
M 0

maxisek

Użytkownik
dajcie info jak bedzie dzialac ????
i tak ten buk strasznie utrudnia gre, obstawialem po 2k i dostalem limit na 40zl WSZEDZiE, pewnie tylko dlatego ze za duzo wygrywalem ~~
 
G 0

gebusio1910

Użytkownik
Panowie tak sie stalo ze przed ta awaria wyslalem kase na konto na bwimie i do tej pory mi jej tam nie zaksiegowali a zazwyczaj bylo to max po 20-30 minutach.

OCB ?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Witam! Wpłaciłem do nich dzis 40zł i dziwnym trafem po chwili mialem na koncie kase ale tylko 7,29. Patrze w historie a tam takie coś - CFCP 3 - Manche 3 SH - 100€ aj co niby kosztowało mnie brakujace 33zł. Miał ktoś coś takiego?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Witam! Wpłaciłem do nich dzis 40zł i dziwnym trafem po chwili mialem na koncie kase ale tylko 7,29. Patrze w historie a tam takie coś - CFCP 3 - Manche 3 SH - 100€ aj co niby kosztowało mnie brakujace 33zł. Miał ktoś coś takiego?
Już wyjaśnione. W odpowiedzi napisali mi: W wyniku korekty zakładu &quot;CVM Tomis Constanta - Fenerbahce Istambuł, Która drużyna zdobędzie jako pierwsza 10 punktów (1. set)&quot; z dnia 15.11.2012 wygrana w wysokości 32,92 PLN została wycofana z Pana konta.
Prosimy pamiętać, że jeśli w momencie wycofania środków, Pańskie konto nie ma pokrycia, to z uwagi na fakt, iż konto nie może mieć ujemnego salda, system musi założyć brakującą kwotę, która zostaje pobrana przy następnej wpłacie. Tak stało się w przypadku Pana konta bwin. &lt;LOL&gt; Data: 15.11.2012 Ponad rok wyciagają jakiś zakład i korygują, ciekawe dlaczego nie wcześniej. Tak więc jeśli komuś kiedyś tak się zdarzyło lub nie jest tego świadomy (tak jak ja to nie polecam tam wpłacać kasy). Dodam tylko ze przed wpłatą stan konta wynosił 0.00 zł.

Zamykam u nich konto ????
 
Do góry Bottom