>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin - Ostatnia szansa na wykorzystanie kodu FreeBet!

A 37

andr_w

Użytkownik
Sprawdźcie skrzynki .... Dziś dostałem maila pierwszy raz coś za friko od bwin ????

Zakład dostaniesz od nas za darmo.
Zwycięstwo pozostawiamy Tobie!


3 EUR


Witaj ---!

Twój osobisty kod FreeBet: XXXX-XXXX-XXXX
FreeBet obowiązuje do 05.04.2009

Darmowy kod FreeBet możesz od razu wykorzystać do obstawiania. Teraz masz pole do popisu! Pokaż na co Cię stać!


Zasady działania:

Zaloguj się swoją nazwą użytkownika awyrwa.
Wprowadź swój kod FreeBet &quot;Wpłaty&quot;/&quot;FreeBet&quot;, najpóźniej do 05.04.2009.
Odbierz FreeBet!
Typuj i wygrywaj!
http://bwin.com

Jeszcze nie znam warunków udziału bo coś link nie działa
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie... każda promocja i to samo... Teraz każdy będzie pisał.
&quot;A ja nie dostałem...&quot;
&quot;A ja dostałem...&quot;
Wystarczy, że 2-3 osoby potwierdzą, że dostali lub nie i tyle.
Co każdego obchodzi, że X nie dostał, Y też nie dostał a Z dostał.
Piszcie merytorycznie.
 
A 37

andr_w

Użytkownik
a wiecie może jakie są warunki obrotu tego freebeta bo niestety ten link co jest podany w mailu nei działa mi ... :/
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Ja tam obrocilem kilka tysiecy zlotych i NIGDY nie dostalem zadnego darmowego freebeta. Nawet nie wiedzialem ze oni cos takiego rozsylaja
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja tam obrocilem kilka tysiecy zlotych i NIGDY nie dostalem zadnego darmowego freebeta. Nawet nie wiedzialem ze oni cos takiego rozsylaja
to tak jak ja tylko że ja wiedziałem jeszcze nigdy od nich nie dostałem free beta a niektórzy dostają ale słyszałem że na BWIn to komputer losuje komu daja
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
ci co grali, wygrywali i powyplacali to dostali i freebeta, spoko 14 zeta na koncie więc gramy ????
grałem, wygrywałem i powypłacałem a freebeta nie dostałem wiec Twoja teoria legła w gruzach ????
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Ja w Bwina gram od roku, przez ten czas wpakowałem do nich już dużo kasy (liczonych w tysiącach złotych) kilka razy też mi się udało wyciągnąć kasę a mimo to nigdy free beta nie dostałem i nawet tak za bardzo nie liczę że dostanę ????
Tak czy siak gratuluję tym co dostali. Pozdro
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Warunku udziału:
1. Do odbioru kuponu z kodem FreeBet upoważnieni są wszyscy klienci bwin, którzy otrzymali e-maila informującego o promocji .
2. Na każdego klienta przypada maksymalnie jeden kod FreeBet.
3. Kod FreeBet można wykorzystać wyłącznie na zakłady sportowe bwin.
4. Promocja FreeBet trwa do 05.04.2009.
5. Kwota z kuponu FreeBet musi zostać obstawiona przynajmniej siedem razy zanim może zostać wypłacona.
6. Rodzaj i czas trwania promocji w każdej chwili mogą zostać zmienione lub odwołane. Dochodzenie roszczeń na drodze prawnej jest wykluczone. Niemożliwe jest dochodzenie odszkodowania.
7. We wszystkich innych przypadkach obowiązują Ogólne warunki handlowe z bwin.
8. Niniejsza akcja promocyjna trwa do: 05.04.2009, 23:59 (GMT +1).
9. Ostatnia aktualizacja: 25.03.2009, 07:04 (GMT +1).
 
Do góry Bottom