>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bwin Premium?

D 224

dboniem

Użytkownik
Kolega dostał zaproszenie/przeniesienie początkowo znieśli mu limity jakie możemy obecnie zaznać (przynajmniej część użytkowników ) czyli maksymalna wygrana około 240 zł.
Dodatkowo opcje wpłat i wypłat były zdecydowanie bardziej przyjazne dla gracza, mniejsze opłaty za depozyt i wypłatę.
A za obrócenie w danym tygodniu/miesiącu określonych punktów za postawione kupony zgarnia niezłe bonusy.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Przejrzałem na szybko i pierwsze co zauważyłem to fakt, że potwierdzamy iż nie jako na siebie bierzemy odpowiedzialność czy zakłady są legalne w kraju zamieszkania czy też nie ???? Więc obawiałbym się trzymać tam troszkę więcej hajsu, bo przecież oni doskonale znają status prawny zakładów wzajemnych w PL. Wiadomo, rynku polskiego nie porzucą ale myślę że kilka kwestii uregulowali w sensie prawnym w regulaminie i wolą się w pewnych kwestiach zabezpieczać.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Myślę, że gracze z Polski stanowią niemały procent stałych użytkowników regularnie grających u nich, dodatkowo jest to bukmacher bardzo znany, sponsor najlepszych drużyn piłkarskich, w rankingach wiarygodności wśród buków zajmuje wysokie miejsca.
Wśród sporej ilości buków w regulaminie jest napisane, że to gracz musi wiedzieć, czy może obstawiać przez internet w danym kraju, więc jest to jakaś niedogodność, ale póki co nie powinno stanowić to większego problemu
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Ja mam premium i jak narazie nie narzekam. Na początek dali 200 free za przejście. Ostatnio zalogowałem się sobie a tam 10euro freebet i 50% do 400pln gdzie obrót to x5 po kursie 1.7 czyli luzik. Przygoda z Bwin już trwa u mnie blisko 10 lat (oczywiście z większymi i mniejszymi przerwami) i nigdy z tym bukiem nie było problemu. Problemy zazwyczaj mają kombinatorzy i cwaniaczki, którzy jak zobaczą, że buk się walnął na kursy to są wielce pokrzywdzeni jak im to anulują albo jak robią multi konta czy wpisują dziwne dane.
Pozdrawiam.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Panowie, właśnie przeszedłem na premium i nie mogę się zalogowac przy wykorzystaniu danych do logowania w bwin. Ktoś moze wie dlaczego?
Dodam, że na bwin przy wykorzystaniu dokładnie tych samych danych loguję sie bez problemu.
 
S 0

siebier

Użytkownik
Witam.
Tez sie kiedys obrazilem na bwin, bo delikatnie mowiac zaczeli walic w ...Wygralem niezla sume i mialem problem z jej wyplata (nie wyplacilem ostatecznie) - byly problemy z weryfikacja konta, support nie odpowiadal na maila itd. Dalem sobie z nimi spokoj.
Nie dawno zaproponowali mi konto premium i 200 zl na start do tego o dziwo moglem je wyplacic odrazu. Tez zaczalem myslec ze to jakas sciema, ale pogralem troszke doszedlem do 1600 i poprosilem o wyplate na konto. Kasa doszla po 3 dniach, wiec chyba próbują odzyskac reputacje.
Pozdr
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja jestem w trakcie określenia &quot;problemu&quot;, zablokowali mi konto wczoraj bez żadnego wyjaśnienia...wysłałem trzy maile na support, na razie bez odpowiedzi...dodatkowo dalej na skrillu,nie mam zaksięgowanej wypłaty, pomimo tego, że przy ostatnim logowaniu była już zrealizowana niby...mało pro klienckie podejście...że też nigdy nie mają problemów przy naszych wpłatach na ich konto...miał ktoś z Was może podobne perturbacje?
 
R 0

robert1999

Użytkownik
Witam.Mam pytanie.Mam problemy z zalogowaniem się na koncie tak jak by ktoś zmienił hasło.CZy ktoś ma ten numer który jest do win premium.
 
A 15

artiz5

Użytkownik
a Wypłacał ktoś z premium na konto bankowe? wypłacam większą sumę i zastanawiam się czy wypłacą coś szybciej niż w normalnym bwin
Ps. tez mam problem teraz z zalogowaniem. Wyskakuje, że prosze zalogować się ponownie.
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
nie wiem czy aktualne pytanie, w ubiegłym roku wypłacałem spore sumy na konto, teraz mam kartę płatniczą skrill i właśnie tam wypłacam, kasa sporo szybciej i nie ma obaw że skarbówka się doczepi
 
S 0

selectlashes

Użytkownik
Ja wypłacam po 0,5k, 1k tygodniowo przelewem i działa o szybko. max 3 dni i kasa jest na koncie. dla mnie premium t teraz lider. duża oferta zakładów live i rozliczają kupony max do kilku minut po zakończeniu. Jak narazie polecam
 
Do góry Bottom