>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a ja mam moze banalne pytanie, ale dla mnie bardzo wazne.... nie dokonywalem jeszcze wyplaty na bwin, wiec nie wiem jak to jest.... otoz podczas rejestracji nie mozna bylo uzywac polskich znakow, a ja mam &quot;ł&quot; w imieniu i &quot;ę&quot; w nazwisku.... czy nie ma problemów z tym przy wypłatach?
Nie ma problemów, wszystko będzie okay.
Wiem to z autopsji (Jarosław)
 
M 0

march100

Gość
Mam pytanie, jeśli wpłacam na bwin przez internet z własnego konta to czy wypłacając kase musze wypłacic na ten sam nr konta czy moge na inny?
 
R 0

rapen

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj dalem wyplate z konta bwin na konto bankowe. Skan dowodu juz przeslalem wczesniej. Ile trzeba czekac? Z gory dzieki za odp.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam,
Dzisiaj dalem wyplate z konta bwin na konto bankowe. Skan dowodu juz przeslalem wczesniej. Ile trzeba czekac? Z gory dzieki za odp.
Zależy jakie konto. W tygodniu na Inteligo idzie 1 dzień nawet. Dłużej idzie na WBK tak, 2 dni.
Dziś w nocy zleciłem wypłatę i spodziewam się hajsu jutro.
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Pewnie było juz taki epytanie ale ni emoge go znależć.. Orientuje się ktos może czy przy drugiej i kolejnych wypłatach tez muszę wysyłac skan dowodu? Na moj rozum nie skoro jest mowa tylko o pierwszej... Przy pierwszej wysłałem i wypłata przebiegła bezproblemowo.... I chce zeby teraz bylo tak samo ???? Pisałem do supportu ale jeszcze sie nie doczekalem odpowiedzi, dlatego tu pisze..
 
R 0

rapen

Użytkownik
W poniedzialek rano (9.30) zlecilem wyplate na konto (bzwbk) i jeszcze nic nie ma :/ zadnego maila ani nic! :/ ile jeszcze mam czekac? moze napisac maila do nich?

dobra, dzis o 15 sie pojawily
 
P 0

paveleks

Użytkownik
Wypłatę zleciłem 30 Sierpnia na MoneyBookers kasy jak nie było tak nie ma, a support robi jakieś śmieszne zagrywki ;/
A uważałem buka za najlepszego, ale powoli trace do nich szacunek
 
B 0

bloodberry

Użytkownik
Witam mam pytanko. Chce wypłacić pieniądze z bwin więc posłałem im skan dowodu za pośrednictwem strony. Czy mogę od razu zlecić wypłatę teraz czy muszę czekać na jakiegoś maila czy coś innego ?
dzięki i pozdrawiam
 
H 0

habuoi

Użytkownik
w jaki sposob oni weryfikuja/sprawdzają &quot;orginalość&quot; dowodu osobistego?

trzeba wyslac skan storny ze zdjeciem czy obydwu stron.?

jesli uzywam programu photoshop do otwierania zdjec nie przyczepia sie ze skan dowodu moze byc podrobiony.?
 
B 0

bloodberry

Użytkownik
Witam . Mam pytanie ile mniej więcej będę czekał na przelew z bwin na konto w PEKAO SA ? Przelewał ktoś już do tego banku ile mniej więcej to trwa ? dzięki i pozdrawiam
 
D 0

danio_mag

Użytkownik
Witam, mam jedno pytanie. Otóż zarejestrowałem się na bwin i podałem tam moje dane. Konto zasilił mi natomiast mój brat ze swojego konta bankowego. Czy podczas wypłaty pieniędzy na jego konto będę musiał przesłać skan dowodu mój czy mojego brata?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
chce wplacic przez online banking, PKO BP i kaza mi wklepac emaila, musi to byc ten sam email co podałem podczas rejestracji? bo jesli tak to nie moge wplacic gdyz ten email jest uzywany (zablkowany na MB, bo nie uzywam tego dziadostwa). Nie mozna jakos inaczej odrazu kasy tam wplacic? tak jak w innych bukach np przez bank browser?
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Pytanie
Mam pytanie w sprawie wypłacenia pieniędzy z Moneybookers na swoje konto bankowe (ING). Muszę podać numer NRB (numer rozliczeniowy banku), tylko w tym problem, że nie mam pojęcia o co im chodzi.
Nawet jeśli naciskam wypłać pieniądze, wybieram metode konto bankowe, to nie mogę tam nic wybrać.
Musze przeprowadzić jakąś dodatową weryfikację konta?
Prosze o opowiedz
 
Do góry Bottom