>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

B 0

babraj

Użytkownik
Wpłaty
Długo nie korzystałem z Bwin , wysłałem niedawno wpłatę 50 zł a po dojściu pieniędzy zablokowali mi konto bo mogłem wpłacić tylko 40 bo to mój limit miesięcznych wpłat tak mi napisali myślałem że to żart - jest limit ale minimalnej wpłaty a nie maksymalnej i to na takim poziomie. Przypomina mi się taki monolog o wpisach do książki życzeń i zażaleń gdzie klient pisał różne bzdury a w odpowiedzi było bardzo dziękujemy za wpis i taki tam grzeczności z których wynikało że tego i tak nikt nie czyta i to samo jest z firmą bwin - gorszej nie widziałem
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
A ja dziś dostałem wypłatę na MB, w końcu ale trwało to chyba trochę zbyt długo bo od 5.02 do 10.02 no ale liczy się to, że dostałem.
 
K 0

kajos86

Użytkownik
Mam takie pytanie. Dzisiaj dotarły pieniądze z bwin na moje konto w Moneybookers. Czy teraz już ja sam muszę wypłacić pieniądze z Moneybookers na moje konto bankowe czy automatycznie one zostaną przelane na moje konto w banku? To moja pierwsza tego typu transakcja i stąd te pytania. Zawsze myślałem, że pieniądze z bwin bezpośrednio dotrą na moje konto w banku, czy tak nie jest? Z góry dzięki za odp.
 
tasior88 0

tasior88

Użytkownik
zrobiłem wypłate na konto bankowe. wczoraj o 12 dostalem potwierdzenie ze dokonali przelewu. ile trzeba czekac na pieniadze?
 
K 0

kajos86

Użytkownik
No ja też wypłaciłem 20 zł z MoneyBookers na moje konto (w PKO BP) bankowe. Pierwsze moje pytanie takie jak tasiora88, drugie: czy ten kod weryfikacyjny, który mam podać przy wypłacaniu pieniędzy, będzie w tytule przelewu, jaki otrzymam w PKO BP (tzn te 20 zł które wypłaciłem na konto bankowe)? Bo przy adnotacji wypłaty w Moneybookers mam puste pole. Pisze tylko status: przetworzony.
 
K 0

kajos86

Użytkownik
Listu póki co nie dostałem, i raczej wątpię czy kiedykolwiek do mnie dotrze. Wybrałem drugą opcję weryfikacji:

&quot;Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
Płatność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.&quot;

Tylko pytanie gdzie ten kod weryfikacyjny zostanie podany. W tytule przelewu jaki do mnie dotrze na konto bankowe czy gdzie indziej?
 
P 0

pistol86

Użytkownik
Problem z wypłatą
Witam,zapewne podobny temat pojawił się już tu x razy,ale proszę o zrozumienie-jestem na tym forum nowy.Mam problem-przy wypełnianiu formularza wypłaty z bwin na konto bankowe po wpisaniu przeze mnie adresu pojawia się błąd :,,Nieważny adres właściciela konta&#39;&#39;.Czy ktoś się już spotkał z czymś takim?Co jest tego powodem?Proszę o pomoc,z góry dziękuję ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dane jakie wpisujesz muszą być zgodne z danymi jakie są przypisane do konta w bwin. Jeśli wpisujesz coś innego to pojawia się taki komunikat.
 
kulasekfcb 3

kulasekfcb

Użytkownik
Witam, mam ten sam problem co Pistol86. Przy wypełnianiu formularza pojawiają mi się następujące błedy:
&quot;Nieważne nazwisko właściciela konta&quot;
&quot;Nieważny adres właściciela konta&quot;
Nie mogę sobie z tym kompletnie poradzić :/ wpisuje prawdziwe dane , próbowałem już nawet drukowanymi i nic :/ Uporał się może ktoś z tym problemem? Proszę o kontakt. Pozdrawiam ????
Dobra poradziłem sobie już z tym problemem. Mam teraz inne pytanko. Pewnie już się ono powtarzało - Ile średnio dni trwa przelew na konto bankowe? ???? Pozdrawiam ????
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na internetowych zakładach. Wpłaciłem pierwsze pieniądze (40zł) z własnego konta bo przyznam że tak dla mnie jest najprościej. Moje pytanie dotyczy wypłaty: czy mogę wypłacać pieniądze bezpośrednio na moje konto i jak do tego się ma bank i Urząd Skarbowy? Wiadomo że bukmacherka jest nielegalna i jeśli pojawiać się będą na moim koncie większe wypłaty (oby... ???? to czy nikt się do mnie nie przyczepi. Jeśli nie jest to problemem to po co w ogóle jest to MB i czy trzeba z tego korzystać?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mam pytanie co zrobić jak nie doszły pieniądze? w wtorek posłałem przez poczte i do dziś ich nie ma...
Chyba trzeba jeszcze czekać lub pisać do supportu bwin. Poczta Polska raczej nie jest zbyt obrotna, więc może im to trochę zająć - choć twierdzą, że 4 dni robocze to max. Jeśli bwin będzie się upierał, że kasa do nich nie doszła to nie obejdzie się bez wizyty na poczcie z potwierdzeniem przelewu i reklamacją. Ale pewnie i jedni i drudzy każą Ci czekać.
 
machcio 0

machcio

Użytkownik
wyplata.
mam pytanie czy min suma do wyplacenia to jest 120zl? nie ma mozliwosci mniej? bo chcialem wyplaciac kaske i patrze min 120zl :eek:
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Bardzo dawno nie grałem na bwin, ale na ich stronie przy każdym ze sposobów wypłaty jest min. 120 PLN, więc na 99,9% nie da się tego przeskoczyć.

Dla 100% pewności możesz dopytać ich supportu, ale bardzo marne szanse. Jestem wręcz przekonany, że się nie uda niestety.
 
Do góry Bottom