>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

bludek 367

bludek

Użytkownik
bwin jest bukmacherem raczej mało nastawionym na polski runek. minimalne wpłaty i wypłaty to przelicznik 10e i 30e, więc dla zachodnich europejczyków to drobne kwoty.

Musisz pamiętać, że w wypadku wielu opcji wpłaty to bwin pokrywa prowizję (moneybookers, P24, neteller...) i dyktują warunki jakie im się podoba.

Na przyszłość dobrze byłoby sprawdzać sobie minimalne wpłaty i wypłaty, zamiast później się denerwować ;). Wielu bukmacherów ma niższe minimalne wypłaty.
 
machcio 0

machcio

Użytkownik
ok a moze mi ktos powiedziec co to jest IBAN tzn przeczytalem to ale czy jest obowiazkowo podawac? bo SWIFT z mojego banki (ing) to INGBPLPW a iban nie wiem ;/
 
P 0

pierrot

Użytkownik
Przepraszam najmocniej.
A czy mógłbym się dowiedzieć ile może potrwać samo zaakceptowanie transakcji? Od momentu kiedy zlecę wypłatę do potwierdzenia jej dokonania przez buka? Dni? Godziny?

Nazwę banku wpisałem mBank
Czy to jest poprawnie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zazwyczaj jest potwierdzenie wniosku w tym samym dniu co zlecona wypłata. Czasami zdarza się, że jest to następnym dniu, nie ma reguły.
 
P 0

pierrot

Użytkownik

Dziękuję, a czy w polu adres trzeba było wpisać pełny adres?


Ja wpisałem tak:


Miastno, ulica (numer), kod pocztowy


Nazwę banku wpisałem mBank

Czy to jest poprawnie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Raczej nie trzeba podawać, ja sie z tym nie spotkałem. Jak zostaniesz poproszony o Iban (w co wątpię) to wystarczy wpisać PL przed numerem konta.
 
P 1

pawelok

Użytkownik
Ja ku mojemu zaskoczeniu wypłatę z BWIN (wybierając opcję &quot; Przelew na konto &quot;) dostałem na drugi dzień. Całą transakcja, od zgłoszenia chęci wypłaty do zaakceptowania pieniędzy przez bank na moim koncie, trwała 15 h .
Wielki PLUSIK dla tego bukmachera.
 
K 0

krism19

Użytkownik
wiatma wszystkich mam pytanie, wplacilem 40 zł chcialbym sie dowiedziec jakie sa warunki wyplacenia pieniazkow?? coprawda jeszcez nie zamierzam ale tak chce sie zorientowac
 
L 0

look998

Użytkownik
Witam wszystkich! Mam pytanie:zarejstrowałem się w Bwin i chcę wpłacić pieniądze z karty Pko inteligo,po kliknięciu w wybraną kartę,mam dwa pola do jednego muszę wpisac meila a w drugim wpisac kwote którą chcę wpłacić,następnie po kliknięciu WPŁATA,system kieruje mnie do formularza który jest w języku angielskim :razz: i zupełnie nie kumam o co w tym chodzi,jeśli ktoś z Was orientuje się co dalej to proszę o info.Dzieki Pozdrawiam ????
 
eman 1

eman

Użytkownik
Witam! mam takie pytanko.. zarejestrowałem się na bwin.. i teraz chce dokonać wpłaty.. przez moneybookers. Mam konto w Kredyt Banku.. czyli krok po kroku powinienem wpłacić z mego konta na KB do MoneyBookers a następnie z MB dokonać przelewu na Bwin? zgadza się ? Dobrze rozumuję ? nie chce nic sknocić dlatego też pytam Was koledzy ????
pozdrawiam
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jeszcze raz co trzeba zrobic by poprawnie przesłać swoje pieniądze na swoje konto ?? poprzez przelew bankowy wszystko ze szczegółami a najlepiej jak by ktoś dał link do blankietu z takiego przelewu prawidłowego z danymi

tak to ma wyglądać :

Biwin Interactive Entertainment AG

02 1240 5918 1111 0000 4909 7603

co jeszcze do tego ??? oprucz swoich danych
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam wszystkich! Mam pytanie:zarejstrowałem się w Bwin i chcę wpłacić pieniądze z karty Pko inteligo,po kliknięciu w wybraną kartę,mam dwa pola do jednego muszę wpisac meila a w drugim wpisac kwote którą chcę wpłacić,następnie po kliknięciu WPŁATA,system kieruje mnie do formularza który jest w języku angielskim :razz: i zupełnie nie kumam o co w tym chodzi,jeśli ktoś z Was orientuje się co dalej to proszę o info.Dzieki Pozdrawiam ????
Napisz czego nie czaisz, co pisze to pomożemy ;)
Witam! mam takie pytanko.. zarejestrowałem się na bwin.. i teraz chce dokonać wpłaty.. przez moneybookers. Mam konto w Kredyt Banku.. czyli krok po kroku powinienem wpłacić z mego konta na KB do MoneyBookers a następnie z MB dokonać przelewu na Bwin? zgadza się ? Dobrze rozumuję ? nie chce nic sknocić dlatego też pytam Was koledzy ????
pozdrawiam
Dokładnie. Najpierw wpłacasz z KB do Moneybookers, a pozniej za pomocą MB do Bwin. Operacja ta jest prosta. Pomyślałbym o opcji przelewy24 ;)
Jeszcze raz co trzeba zrobic by poprawnie przesłać swoje pieniądze na swoje konto ?? poprzez przelew bankowy wszystko ze szczegółami a najlepiej jak by ktoś dał link do blankietu z takiego przelewu prawidłowego z danymi

tak to ma wyglądać :

Biwin Interactive Entertainment AG

02 1240 5918 1111 0000 4909 7603

co jeszcze do tego ??? oprucz swoich danych
Najważniejszy jest numer konta (poprawny) i podać swój własny numer referencyjny w tytule przelewu. Znajdziesz go w zakładce depozyt, następnie przelew bankowy.
 
D 0

daammk

Użytkownik
Witam .mam pytanie co co BWIN.

Mając jakąś tam sumkę chcę postawić całość na mecz z mnożnikiem 1,01. Wyskakuje komunikat w stylu: Winnings of this pick would excess limit of 1600 pln. Zakład nie zostaje wniesiony. Ktoś wie o co chodzi ? Z góry dzięki i czekam na odp ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Masz limit na to zdarzenie w wysokości 1600 zł, to jest maksymalna stawka, za którą możesz zagrać i nie możesz tego zmienić. Możesz ewentualnie spróbować połączyć z innym zakładem i zagrać drugi raz.
 
G 0

g1a

Użytkownik
żeby nie zakładać nowego tematu to pisze tutaj. na wstępie powiem, że szukałem po postach o problemie którym chce napisać, ale nie znalazłem jasnej i klarownej odpowiedzi tak więc prosze o wyrozumiałość i o wyczerujące i klarowne odpowiedzi na moje pytania.

1. dokonałem wpłaty gotówkowej na bwin poprzez przelew. jeśli teraz będę chciał dokonać wypłaty to czy muszę to zrobić również przez przelew bankowy w każdy inny dowolny sposób np moneybookers?
2. nie mam jeszcze założonego konta na Moneybookers, NETeller czy na Click &amp; Buy. jeśli chciałbym dokonać wypłaty z bwin przez np Moneybookers (o ile to możliwe) to jak wygląda po kolei procedura wypłaty? na pewno musze tam założyć konto to wiem, ale co dalej? tzn jak wygląda przepływ gotówki z bwin przez Moneybookers aż do moich rąk i ile to trwa w chwili obecnej?
3. czy jak już pieniądze będą na Moneybookers to potem trzeba je wpłacić na konto mojego banku czy to się jakoś bezpośrednio wypłaca tak jak przez bankomat i w ogóle nie idą przez bank?
4. jeśli wypłace pieniądze z bwin na moneybookers to czy będzię pobrana za to jakaś prowizja i to samo jeśli potem z moneybookers wpłace na konto mojego banku. jeśli tak to ile ona wynosi?
5. jeśli dajmy na to wygram z 50 tys. (ładna okrągła sumka ???? ) to chcąc ją potem wypłacić lepiej to zrobić najpierw na moneybookers a potem na moje konto czy od razu przelewem na moje konto? czy lepiej zrobić to w na klika razy czy jednorazowo całą kwote? jeśli przeleje tak dużą kwote na moje konto obojętnie w jaki sposób to czy potem bank nie będzie mnie wzywał żebym się wytłumaczył skąd mam te pieniądze? czy bank aby nie powiadomi skarbówki i czy będę musiał od tego podatek zapłacić. czy bwin daje jakieś zaświadczenie o wygranej żebym miał ewentualnie jakiś papier na to skąd mam tyle kasy?
 
T 0

tza

Użytkownik
Dlaczego w bwinie nie mozna łączyć zdarzeń z Mś w RPA tj. &quot;Zakłady kwalifikacyjne&quot; miedzy grupami? widziałem ze u innych bukmacherow mozna.. Ktos wie coś na ten temat?
 
Do góry Bottom