>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

M 0

magik147

Użytkownik
Oczywista rzecz 300 zł droga nie chodzi. Jak ktoś moze to poleci mi jakiegos buka gdzie mozna szybko wpłcac i wypłacac z jakims mozliwym &quot;live&quot;. Tylko wolałbym na konto bankowe nie na mb czy inne opcje:/ no i pewny w miare...
to się ciesz że czekasz tylko na 300zł ja znacznie więcej i sie doczekać nie moge ???? Betclick dobry i Bet365 ja tam nigdy problemów nie miałem. bwin już out????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Przelewy na MB są najszybszą z wypłat.
Wielokrotnie było opisywane, że w NORMALNYCH warunkach, gdy nie występują opóźnienia, pieniądze na koncie są tego samego dnia - zazwyczaj po paru godzinach
 
travism 190

travism

Forum VIP
to kiepsko, ja juz 24h czekam i nadal pusto ????
tutaj tez mam zatsrzezenia, bo rozwniez czekam od wczoraj na pieniadze ???? ale tutaj moze zapytam czy realizuja oni wypłaty na MB w weekendy? Bo akurat jakos wczesniej nie zdarzało mi sie wypłacać tym sposobem i poprostu nie wiem.
Z góry dziekuje za odpowiedz ;)
 
A 6

abusek

Użytkownik
Problemy z wypłatami na polskie konta bankowe... dodali sobie napis: &quot;Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej&quot;
... może już nigdy nie zobaczymy naszych pieniędzy?
 
W 191

womirad

Użytkownik
Nieiesty 22/07/2011 godz 2:00 zlecona wypłata na MB i do chwili obecnej nie widać kasy, ani na MB ani na koncie Bwinu.
 
A 6

abusek

Użytkownik
Nieiesty 22/07/2011 godz 2:00 zlecona wypłata na MB i do chwili obecnej nie widać kasy, ani na MB ani na koncie Bwinu.
No ale nie było żadnego pełnego dnia roboczego w między czasie... daj znać dzisiaj wieczorem czy doszło ;]
 
W 191

womirad

Użytkownik
No ale nie było żadnego pełnego dnia roboczego w między czasie... daj znać dzisiaj wieczorem czy doszło ;]
Przed kilkoma minutami dzwiniłem do Bwin i dowiedziałem się, że do końca tygodnia pięniądze będą na moim koncie moneybookers. Nie wiem czy śmiać się czy jednak zdenerwować się i zamknąć konto (co powiedziałem podczas rozmowy telefonicznej).
 
A 6

abusek

Użytkownik
Przed kilkoma minutami dzwiniłem do Bwin i dowiedziałem się, że do końca tygodnia pięniądze będą na moim koncie moneybookers. Nie wiem czy śmiać się czy jednak zdenerwować się i zamknąć konto (co powiedziałem podczas rozmowy telefonicznej).
Ojj coś czuję, że ilość polskich klientów bwin drastycznie się zmiejszy. Jak tylko kasę dostanę żegnam się z nimi... tzn mam nadzieję, że kiedyś ją dostanę...
 
J 0

jankes1962

Użytkownik
Ja powiem tak: pierwsze zlecenie wypłaty zleciłem 12 lipca. Potem zlecałem następne, aż do 19 lipca. Po 20 lipca zorientowałem się, że coś jest nie tak, więc napisałem do supportu. Wzamian dostałem odpowiedź standardową, że mają problemy z wypłatami i proszą o cierpliwość.
22 lipca poprosiłem o anulowanie wypłaty (po czym przelałbym na moneybookersa, lub wpłacił 40zł kartą i wypłacił na kartę.
Niestety... Od 3 dni support milczy.
Moje obawy niestety są takie, że być może nigdy więcej pieniążków nie zobaczymy, co mnie zarazem bardzo dziwi, gdyż BWIN darzyłem do tej pory szczerze mówiąc największym zaufaniem.
 
J 0

jankes1962

Użytkownik
Nie wiem czy tylko u mnie, czy u wszystkich, ale od 3 dni support całkowicie milczy.
Nic tylko czekać, aż strona zniknie całkowicie.
 
A 6

abusek

Użytkownik
Transakcja wypłaty została zakończona. Nasz finansowy usługodawca otrzymał dyspozycję przelania kwoty 180,00 PLN na Twoje konto. Powyższa kwota zostanie przelana w ciągu kilku dni na Twoje konto
No to pozostało czekać te &quot; w ciągu kilku dni... &quot;

Przypomne.. czekam od 13 lipca ;]
 
F 1

faceoff

Użytkownik
Wlasnie dostalem kase na MB ???? Choc nie wiem co dalej bo nigdy z tego nie korzystalem gdyz robilem wyplaty od razu na konto
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Panowie - po co Wy się nawzajem nakręcacie?
|Jeden palnie głupotę, że już kasy nie zobaczycie, inny dorzuci swoje trzy gorsze i już panika.
Opóźnienia się zdarzają!
Bwin nie jest najlepszym z buków co już WIELOKROTNIE było zaznaczane w tym temacie. Jeśli nie chcecie mieć nigdy takich problemów przejdzie do konkurencji a skoro już wybraliście tego buka to czekajcie cierpliwie zamiast co chwilę wypisywać to samo.
Kilkanaście ostatnich postów to w skrócie, jedno wielkie &quot;dalej nie ma ???? !&quot;
Napiszcie jak coś się zmieni.
Mi to zaoszczędzi czasu a Wam stresu.

edit:
Pisałem wiadomość przed postem faceoffa
Widać, że pieniądze jednak dojdą. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość
 
Do góry Bottom