>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

sylar 87

sylar

Użytkownik
Na pewno nie anulują wypłaty na weekendzie, musisz poczekać do poniedziałku ;) Dział płatności działa od pon do pt ????
 
R 0

ripley991

Użytkownik
hehe jednak działa ???? anulowali mi i zweryfikowali konto ale jak wczoraj zleciłem wypłatę to narazie nie ma kasy więc pewnie wypłata kasy nie jest w weekend ale anulować już mogą.
A i czytałem opinie ze weryfikacja trwa do 2 tygodni. Błąd ! Mi wczoraj zweryfikowali konto przez kilka godzin ???? plusik dla nich ale te wypłaty ze w weekendy nie czynne to jednak minusik. Ale jednak zmieniam decyzje co do Bwin daje im 8/10 te 2 braki to wlasnie brak wyplat w weekendy
 
live_bet 0

live_bet

Użytkownik
Ja wpłaciłem w czwartek wieczorem internetowym przelewem i dzisiaj (poniedziałek) w południe pieniądze wpłynęły. Nie licząc weekendu to trwało półtorej dnia. Zobaczymy jak przy wypłacie.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Witam mam pytanie czy jest mozliwosc wplaty z innego konta moneybookers niz jest konto w bwin, a pozniej po wykonaniu obrotu zlecic wyplate na konto bankowe?
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Witam mam pytanie czy jest mozliwosc wplaty z innego konta moneybookers niz jest konto w bwin, a pozniej po wykonaniu obrotu zlecic wyplate na konto bankowe?
nie polecam, moneybookers mówi że osoby trzecie nie wchodzą w grę, nie zdziw się jak dostaniesz bloka na mb na którym miałeś pare kafli
a ja przelałem kase na bwin na ich stary numer konta ale ref ten sam. napisałem do nich w tej sprawie ale czy ktoś tutaj odpowie mi teraz czy kase da sie zwrócić?
Wpłacić można.
MB - buk - bank to przechodzą u nielicznych. Unibet chyba daje taką opcje, Bwin szczerze wątpię.
Wpłacałem z moneybookers na bwin i od razu na konto bankowe w celu uniknięcia prowizji, więc można ????
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Panowie, pomocy
Jeżeli wpłaciłem niedawno 70zł na Bwin i dostałem ten bonus, który wynosił 100zł
100zł przegrałem, zostało mi właśnie te 70. Obrót mam w wysokości 180zł i teraz rodzi się moje pytanie - jeżeli dopłacę z własnego konta 50zł to te 120zł wypłacę później bez problemu? Nie chcę już stracić tych pieniędzy
Mam podobny problem, podbijam
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jak dopłacicie 50 i będziecie mieli 120 to dalej będziecie musieli wykonać obrót 180 przed wypłatą, przecież nie odpuszczą wam obrotu bo sobie dopłacicie kasę do rachunku... (oczywiście trzeba pamiętać że wpłacona kwota podlega 1x obrotowi po kursie min 1.01 przed zleceniem wypłaty)
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Mam dobre wieści dla obawiających się o terminy wypłat z BWIN.
Wypłatę zleciłem dziś w nocy przed 1.00 zaraz po ty jak Riquelme pięknym strzałem z wolnego zdobył 2 bramkę dla Boca Junior w meczu Newell s Old Boys Rosario.
Miałem zakład live na over 1,5 już po kursie 1,80.Zakład rozliczyli 10 sekund po golu.
Wypłata na Moneybookers weszła mi dzisiaj czyli jak by ktoś czytał post później to w poniedziałek o 9.27!
Byłem bardzo mocno zaskoczony jak sprawdziłem e-maila po powrocie z pracy.Na MB czekało 600 zł, o które poprosiłem wypełniając okno wypłata.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Też macie opóżnione wypłaty zlecone w poprzednich dniach ? Bo ponoć mają jakieś problemy...
Dokładnie, zleciłem w niedzielę tak abym miał wypłatę wczoraj lub dziś ale wciąż nie ma. Co prawda nie minęły 2 dni ale tydzień wcześniej tak samo w niedzielę zleciłem wypłatę i na koncie miałem w poniedziałek po 12.
Ale to pewnie chwilowe problemy i dziś wieczorem lub max. jutro kasa będzie. Pozdrawiam
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Wypłaty to chyba trochę są losowo robione i trzeba mieć troche szcęścia.
Jak opisałem nieco wyżej moja wypłatę na MB zrealizowali w 7,5 godziny,aż byłem w szoku.
 
Do góry Bottom