>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

keyst 149

keyst

Użytkownik
Ja na przykład nie miałem z nimi żadnych problemów zleciłem wypłatę w piątek przez zwykły przelew bankowy, ale zapomniałem że trzeba wgrać skan i dopiero im wysłałem we wtorek, kasa następnego dnia była już na moim koncie bankowym, także pieniądze dostałem w 24h ✅
 
A 0

anarchaniol

Użytkownik
Witam
Mam małe pytanko. 19 czerwca w moim banku zrobilem przelew na podane konto bwin. Do tej pory nie mam tej kwoty na koncie bwin. Na ich stronie jest napisane ze niby do 7 dni nom ale wlasnie mija 7 dzien. Mam do nich napisac? Ktos juz mial podobny problem?
 
Z 0

zlatanacm

Użytkownik
mam pytanie, poniewaz chce w Bwinie zalozyc konto a wlasnego konta w banku jeszcze nie mam. Czy nie beda robic problemow z wyplacaniem kasy jezeli konto u nich bedzie na mnie a konto bankowe np. taty. ?
 
M 2

maxkabra

Użytkownik
jeśli zarejestrowałem się na bwin przez zwykłą rejestracją, a nie przez link z bonusem dla nowych graczy to nie dostane bonusu po 1. wplacie?
prosze o odpowiedz
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Up
Jeśli po zalogowaniu się nic nie masz tzw. &quot;wpłać kasę a otrzymasz bonus&quot; to ci on nie przysługuje....
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Zleciłem wypłatę z Bwin na konto bankowe w sobotę po południu. - Ale hajs spłynie na konto najwcześniej w środę?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
P 1

pawelok

Użytkownik
Mam na koncie pewną sumę, chce dokonać wypłaty na Skrill lecz nie mogę tego zrobić bo jak wiadomo trzeba pierw z owej metody skorzystać. Mam pytanie czy jak teraz np wpłacę pewną kwotę za pomocą Skrill będę mógł całą kwotę którą mam na koncie wypłacić na Skrill ? Z góy dzięki za odp
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Hej wszystkim. Mam 2 pytania do bardziej wtajemniczonych. Wypłacałem na bwinie kasę jakieś 2 lata temu i wtedy robiłem skan dowodu.. Teraz przy wypłacie mnie o nic nie prosiło. Rozumiem że jest on wysyłany raz w celu weryfikacji i przy następnych wypłatach nie jest to konieczne ? A drugie pytanie to o sam proces wypłaty. Wpłacając pieniądze przechodziło mi przez jakieś Money.. i dopiero na bwina. Zleciłem wypłatę na konto bankowe, czyli rozumiem to jako bezpośrednie przelanie pieniędzy z bwina na konto osobiste ? Czy na Money i stamtąd też muszę jakąś wypłatę zlecać ?
Z góry dziękuję za pomoc !
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Hej wszystkim. Mam 2 pytania do bardziej wtajemniczonych. Wypłacałem na bwinie kasę jakieś 2 lata temu i wtedy robiłem skan dowodu.. Teraz przy wypłacie mnie o nic nie prosiło. Rozumiem że jest on wysyłany raz w celu weryfikacji i przy następnych wypłatach nie jest to konieczne ? A drugie pytanie to o sam proces wypłaty. Wpłacając pieniądze przechodziło mi przez jakieś Money.. i dopiero na bwina. Zleciłem wypłatę na konto bankowe, czyli rozumiem to jako bezpośrednie przelanie pieniędzy z bwina na konto osobiste ? Czy na Money i stamtąd też muszę jakąś wypłatę zlecać ?

Z góry dziękuję za pomoc !

1. weryfikacja jest tylko raz
2. Kasa dojdzie od razu na konto podane przy wypłacie


pozdro :razz:
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Wielkie dzięki za pomoc. Zaliczyłem jednak gafę większą niż myślałem. Tak to jest, gdy gra się i wypłaca co 2 lata. Pomóżcie mi jeszcze w takiej kwestii, jeśli możecie. Nie zmieniłem konta do wypłaty, i pieniądze poleciały na konto, którego już dłuższy czas nie używam. Przeoczyłem ten moment a byłem święcie przekonany, że z automatu jest to konto, z którego realizowane są wpłaty na bwina. Co w takiej sytuacji ? Podejrzewam, że pieniądze w eter nie poszły, ale czy oni mi je cofną na konto bwin, czy co ? Ma ktoś pomysł, bądź konkretną wiedzę ?
Dzięki z góry za pomoc!
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Witam.
4 lipca zrobilem przelew bankowy na moje konto w bwin. Minęło 10 dni, a kasy nie mam na koncie. 3 krotnie pisałem już maile i wciąż ta sama odpowiedź, że mają jakąś awarię i nie mogą automatycznie przelać środków i że próbują usunąć usterkę - oczywiście wszystko milutko: &quot;Dziękujemy, przepraszamy&quot; a ja siedzę wkur.... Ile można czekać?:-( Wpłaciłem niemałą sumkę 7000zl więc się trochę niepokoję. Wcześniej jak wplacałem drobne kwoty nie bylo problemu i po paru dniach kasa była. Co mogę zrobić??? Czy bukmacher ma prawo tak długo przetrzymywać pieniądze bez konsekwencji????
 
L 0

leibnitz

Użytkownik
mistrzunio358 ja zrobiłem przelew jeszcze w czerwcu i boksuje się mailami podobnie jak Ty. Z ich strony totalna ignorancja. Najpierw weryfikacja przelewu (skany, nr rachunku itp) a póxniej stwierdzają, mimochodem że mają awarię autamtycznego księgowania od 18 czerwca. Po kilku takich uprzejmych mailach, zarządałem zwrotu kasy, a oni dalej niewzruszenie o awarii, którą chą jak najszybciej naprawić. Ostatni mail był najbardziej pocieszający. Oni już nie nazwyają tego awarią, tylko problemem technicznym, i nie wiedzą kiedy w ogóle zostanie rozwiązany. To, że chcę od nich kasę, nawet nie przyjmują do wiadomości. Angielski support w ogóle ma wy..... Gdy im opisałem, że zrobiłem wpłate w czerwcu, oni odpisali, że przel;ew bankowy może iśc do 5 dni. Generalnie podejrzewam, że mają formułki, kopiuj/wklej, być może nawet nie czytają wiadomości.
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Leibnitz to mnie teraz załamałeś. Coś trzeba z tym zrobić. Napiszę im maila, że jeśli do końca tygodnia nie będzie pieniędzy to zgłoszę problem na policję i chyba tak będzie trzeba zrobić. Co o tym sądzisz?
 
S 12

sick

Użytkownik
Leibnitz to mnie teraz załamałeś. Coś trzeba z tym zrobić. Napiszę im maila, że jeśli do końca tygodnia nie będzie pieniędzy to zgłoszę problem na policję i chyba tak będzie trzeba zrobić. Co o tym sądzisz?
rozumiem że znasz sytuację prawną zakładów bukmacherskich w Polsce ?
Policja będzie miała niezły ubaw
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Leibnitz to mnie teraz załamałeś. Coś trzeba z tym zrobić. Napiszę im maila, że jeśli do końca tygodnia nie będzie pieniędzy to zgłoszę problem na policję i chyba tak będzie trzeba zrobić. Co o tym sądzisz?
Faks 0043-1-205330-18000
Adres ElectraWorks Limited., Suite 711, Europort, Gibraltar

Raczej Polska policja nie ma tam szczególnych kontaków żeby mogli Ci pomóc. Pisz do tego kto daje im licencje jak udowodnisz że nie chcą oddać twojego depozytu powinnienes bez najmniejszego problemu je odzyskać
 
L 0

leibnitz

Użytkownik
Żeby było śmieszniej i bezczelniej, bwin zachęca do kolejnej wpłaty, &quot;kusząc&quot; bonusem 40zł, w przypadku obrotu 40zl. Teraz pytanie, skoro jest awaria automatycznego księgowania, to po co zachęta dalszego wpłacania? To już jest przewał z gatunki prostackich.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Macie jakieś świeższe informacje czy coś się ruszyło z wypłatami z bwin?

Ja czekam już ósmy dzień na wpływ wygranej na Moneybookers i nic.Pisałem zapytanie do supportu,ale odpowiedzieli lakonicznie,że problemy techniczne itp,ale żadnej konkretnej informacji nie dali.

Wypłacałem już od nich ze 3 razy i było w miar o.k.Konto zweryfikowane,aktualne,gram też dosyć często,ale to co się teraz dzieje powoduje,że zastanawiam sie nad sensem grania tam.

Niech ktoś może napisze kto dostał wypłate ostatnio i poda info kiedy ją zlecał.

Będę miał chociaż orientację ile jeszcze poczekam.
 
Do góry Bottom