>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Ja wysłałem polecenie przelewu na konto w bwin 4 lipca i jeszcze nie mam środków na ich koncie... Cały czas odpisują że nie wiedzą kiedy usuną usterkę. Ciekawe dlaczego nie ma informacji na stronie bwin o awarii systemu? To skandal
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Sorki źle doczytałem ,wysłałeś do nich na swoje konto.
Weryfikacja nie ma tu znaczenia.Uderzaj jak najszybciej ,niech sprawdzają.
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
U mnie jeszcze nie ma a czekam już ponad tydzień...Chodzi o wypłatę...Masakra.
Info od supportu - problemy techniczne :rolleyes:
Wielki ⛔ dla bwin.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Spokojnie .Bwin nie wypłca w weekendy tylko w same dni robocze.
Ja też czekam i myśle ,że jutro najpóźniej pojutrze dostaniemy tę wypłatę.
Zagrożenia żadnego nie ma.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
No to gratuluję Wam.
U mnie niestety bez zmian.Wypłata zlecona na początku 16.07 o godz 2.00 w nocy i jeszcze nie ma.
Wypłacą to zabieram się stamtąd.To jest uwłaczające.Nie chodzi mi o to żeby płacili po godzinie czy dwóch,ale uważam ,iż w przeciągu powiedzmy 3 dni powinni się jakoś zorganizować aby wypłacić.Widać ,że nie zależy im chyba na graczach z Polski.
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
No to gratuluję Wam.
U mnie niestety bez zmian.Wypłata zlecona na początku 16.07 o godz 2.00 w nocy i jeszcze nie ma.
Wypłacą to zabieram się stamtąd.To jest uwłaczające.Nie chodzi mi o to żeby płacili po godzinie czy dwóch,ale uważam ,iż w przeciągu powiedzmy 3 dni powinni się jakoś zorganizować aby wypłacić.Widać ,że nie zależy im chyba na graczach z Polski.
Jak 16 robiłeś wypłatę to jutro powinieneś mieć. No ja też już przez te cyrki pożegnałem się z bwin - 8 dni czekania na kasę i zero informacji o rzekomej awari? Żarty.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dokładnie tak jak mówisz. Jutro powinienem mieć pieniądze.
W opcjach konta jest zamknij konto i też tak zrobię.Można max na 6 m-cy,później znowu i potem jeszcze raz.
Nawet jeśli spodoba mi się jakieś zdarzenie do zagrania to zagram w Gamebookers.
Oferta w GB to kopia tego co oferuje Bwin.Nie wiem tylko jak ostatnio z wypłatami u nich,bo dawno tam nie grałem.
 
S 12

sick

Użytkownik
Dokładnie tak jak mówisz. Jutro powinienem mieć pieniądze.
W opcjach konta jest zamknij konto i też tak zrobię.Można max na 6 m-cy,później znowu i potem jeszcze raz.
Nawet jeśli spodoba mi się jakieś zdarzenie do zagrania to zagram w Gamebookers.
Oferta w GB to kopia tego co oferuje Bwin.Nie wiem tylko jak ostatnio z wypłatami u nich,bo dawno tam nie grałem.
no to im pokażesz ;)
GB to własność bwin ;)
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Tak ,ale na temat wypłat GB na MB nie było ostatnio narzekań na forum.
Tak,że ja bym tu nie sugerowł się do końca kto do kogo należy,gdyż są to osobno działające podmioty.

Pytałem nawet wczoraj w temacie o Gamebookers jak w chwili obecnej wygląda sytuacja ,ale jeszcze nikt się nie wypowiedział.
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
Ja gram regularnie w gamebookers i nawet po przejeciu przez bwin szybko sprawnie! Jestem ich klientem od 8 lat i wyplata na moneybookers ok 6 h maksymalnie zajmuja.
Z tego co wywnioskowalem maja sztywne godziny wyplat:
wyplata zlecona rano ok 12 na moneybookers, wyplata zlecona wieczorem tuz po polnocy na moneybookers.
Zdecydowanie wole gamebookers choc nie ukrywam ze lepiej gralo mi sie w dawnym GB. Sporo lepsze kursy i wiecej zakladow na niektore dyscypliny.
Ale jak sie nie ma co sie lubi to sie...
 
shen 408

shen

Użytkownik
jak już inni pisali,średni czas wypłaty to 8 dni . W zeszły poniedziałek 16.07 zleciłem i własnie przyszło na MB wypłatka.Duży minus dla bwina.Dla porównania wypłata na MB z mającym średnią opinie betsafe trwała godzine - co za porażka !
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Do mnie też dotarła kasa o 9.40 zlecona do wypłaty na MB 16-go.
Zastanawiam się czy dać sobie spokój z Bwin,czy na razie nie wpłacać i zaczekać aż sytuacja z wypłatami na MB wróci do normy.
Ale czy wróci???
 
Do góry Bottom