>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

B 2K

borek149

Użytkownik
Ja w ostatnich dwóch tygodniach niemal co dziennie dokonywałem wypłaty i najdłuższy czas oczekiwania to 2 dni. Zazwyczaj wypłata na drugi dzień na koncie bankowym także jak najbardziej na plus.
 
viss 2

viss

Użytkownik
Niedziela - godzina 20 zlecenie wypłaty na Polskie konto bankowe bez żadnych skrillow, moneybookerów
Wtorek - godzina 18 - pieniążki są u mnie na koncie


POLECAM !
✅✅✅
BWIN !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wypłaty można dokonać tylko na konto bankowe ,które należy do użytkownika.Akurat Bwin jest bardzo rygorystyczny pod tym względem ,więc lepiej nie kombinuj,bo po prostu będą mieli prawo zamknąc Ci konto.
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Czy ktoś z Was dokonywał wpłaty z konta bankowego na Bwin, którego jest współwłaścicielem (chodzi o rachunek bankowy)? Jak wygląda sytuacja z późniejszą wypłatą na to konto?
Pytam, bo inny bukmacher zablokował mi kiedyś konto, a dział supportu nie był w stanie rozwiązać tego problemu - nie rozumiał że jestem współwłaścicielem, mimo iż moje dane widniały na przelewie bankowym obok drugiego współwłaściciela.
 
A 0

arawak

Użytkownik
Bwin wczoraj był niedostępny i pozmieniał sporo na swojej stronie.
Czy po tej zmianie ktoś jeszcze ma problem z wpłatą/wypłatą?
Chodzi o to, że mnie np. po wejściu w opcje wpłaty/wypłaty otwiera się okno z danymi osobowymi a co za tym idzie nie mogę ani nic wpłacić ani co gorsze wypłacić.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Bwin wczoraj był niedostępny i pozmieniał sporo na swojej stronie.
Czy po tej zmianie ktoś jeszcze ma problem z wpłatą/wypłatą?
Chodzi o to, że mnie np. po wejściu w opcje wpłaty/wypłaty otwiera się okno z danymi osobowymi a co za tym idzie nie mogę ani nic wpłacić ani co gorsze wypłacić.
Ja także próbuję wypłacić $ i nawet nie mogę użyć opcji wypłaty. Chyba bwin pospieszył się z tą zmiana interfejs, bo problemy to dopiero zaczną się pojawiać.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Próbuję wpłacić przez mb i wyskakuje mi info:
Transakcja została odrzucona
: Nie można przetworzyć żądania wpłaty. Przekroczono limit 40 transakcji .

Jakaś masakra wie ktoś coś o tym?
 
M 0

mar3kpl

Użytkownik
Wiedziałem, że wypłacanie na MB trwa długo bo ostatnio zajęło to kilka dni. Dlatego dokonałem wypłaty na Moneybookers już w zeszłym tygodniu, żeby przed świętami jeszcze zdążyć to przelać na swoje konto bankowe.
Ale z tymi kretynami nic nie można przewidzieć. Zachciało im się zmiany interfejsu. Kasy wciąż nie mam chociaż transakcja widnieje jako zrealizowana.
Support od wczoraj nie odpowiada na moje ponaglenia, ani pytania. Pewnie są zalewani mailami od niezadowolonych klientów.
Najprawdopodobniej pierwszeństwo odpowiedzi mają Ci wpłacający bo przecież łatwiej brać niż oddawać.

 
M 0

mar3kpl

Użytkownik
Mój problem polega na tym, że teraz aby wypłacić na MB trzeba mieć zaksięgowaną wpłatę w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Moj ostatni depozyt miał miejsce w marcu.
Dokonałem wypłaty na MB przed aktualizacją zasad. Pieniądze jeszcze nie doszły. Napisałem kilka razy do supportu zapytanie o moją sytuację i co będzie z moją kasą?
Otrzymałem przed chwilą odpowiedź z której cieszę się tylko dlatego, bo teraz wiem, że ktoś tam żyje:
Dear Mr
Thank you for your e-mails.
We kindly ask you for your patience until we have completed a full website migration and general maintenance of all our user&#39;s accounts, in order for us to present to you the biggest online gaming website in a new and enhanced version.
As soon as migration is completed, bwin.com users will be informed via mailing that the new version of the bwin.com is now online and they can take advantage of our updated offer.
You will find detailed information on our website soon.
We kindly ask that you contact us again once the migration has been completed if you are still experiencing any irregularities with your account balance or movements.
We apologise for any inconvenience this may cause and please do not hesitate to contact us if you have any further queries.
Please do not hesitate to contact us if you have any further queries.
Kind regards,
Your bwin customer service tea
 
M 0

mar3kpl

Użytkownik
Za pierwszym razem w kwietniu 2012, trwało to w moim przypadku dokładnie tydzień (czyli 5 dni roboczych) razem z weryfikacją ID.
Teraz za drugim razem wypłaty dokonałem 14.12.2012 i jak dotąd nie ma kasy ani na MB ani na Bwin&#39;ie. Nadal czekam na odpowiedź supportu.
 
S 0

ss89

Użytkownik
Nie rozumiem o co chodzi z tym chciałem dzisiaj wypłacić pieniądze i patrzę że jakaś prowizja 30zł za wypłatę (na kartę nie mogę bo minęło już pół roku) chyba oni sobie żartują. Jeżeli to się nie zmieni to ja zmienię bukmachera
 
S 0

ss89

Użytkownik
wiecie może czy zostaną te opcje że po 6 miesiącach będzie można wypłacić tylko przelewem bankowym i te 30zł zostaną? bo jak do końca roku tego nie zlikwidują i jak ma być tak cały czas to odchodzę przykro mi
 
Do góry Bottom