>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

M 0

mar3kpl

Użytkownik
No cóż, niestety ja nadal mam problem. Wypłata na MB dokonana 14 grudnia 2012. Dziś jest już 26 grudnia a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Support nie odpowiada na moje pytania.
 
M 0

mar3kpl

Użytkownik
Nadal ten sam problem. Wypłata dokonana 14 grudnia 2012. &quot;Musampha&quot; musi być szczęściarzem, że jego wypłata została zrealizowana. Dowodem na to jest mail, który otrzymałem od supportu.
Dear Mr
Thank you for your e-mail. We would like to apologise for the delay in responding to your query.
We regret to inform you that we are currently unable to process any Skrill (Moneybookers) withdrawal requests due to technical difficulties. Please be assured that the relevant department are aware of the issue and are trying to resolve the issue as soon as possible.
Please also note that in order to verify the validity of details registered on your account we kindly ask you to send us a copy of an official photo ID (passport, driving licence, or ID card).
You can send us this copy by fax to 0043 1 2053 30 18000 or as an attachment to an e-mail to support.en_bwin.com.
Please ensure that the file does not exceed 5MB. You can scan and save the data as a .jpg file to avoid any problems.
We apologise for any inconvenience caused and thank you for your understanding. Please do not hesitate to contact us if you have any further queries.
Kind regards,
Your bwin customer service team


Oczywiście moje konto zostało już zweryfikowane w maju 2012. Wiadomość jest standardowa dla wszystkich, którzy mają problemy z wypłatą. Wysłałem im ponownie skany dowodu w nadziei, że w końcu oddadzą kasę.
Kiedy w końcu Bwin wypłaci mi pieniądze oczywiście zrezygnuję z ich usług.
Pomimo iż funkcjonalność Bwin jest naprawdę na wysokim poziomie
ODRADZAM KAŻDEMU ZAKŁADANIE KONTA W BWIN. Pamiętaj - Twoje pieniądze są ważniejsze niż jakiś ich piepszony interfejs.
 
W 1

wojciech7911

Użytkownik
wypłaty bwin
Wypłata zlecona 23.12.2012 na Mb.Do dziś nie zrealizowana.28.12.2012 anulowali mi bez podania przyczyny.Tego samego dnia wniosłem o ponowną wypłatę.Następnego dnia przysłali mail ,że anulowali ponieważ mają takie prawo.Do dziś kasy brak na koncie Mb jak i Bwin.
Do tej pory specjalnie na nich nie narzekałem.Jednak po tych ich zmianach......jakoś na gorsze im to wyszło.
Miejmy nadzieję ,że wszystko będzie ok.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Ja z kolei po zmianach już drugi raz wypłacałem i jestem pozytywnie zszokowany. O ile uprzednio czekałem bardzo długo teraz pieniądze na MB doszły błyskawicznie: zleciłem 12/30/2012 23:13 CET na koncie pieniądze były już 31 Dec 12 00:33. Nie wiem jaka jest przyczyna problemów innych, ale jeśli nadal będą tak szybko wypłacać to na pewno jest to wielki plus bo do tej pory schodziło im z tym dość długo w porównaniu do konkurencji.
 
W 1

wojciech7911

Użytkownik
Jednym zmieniło się na lepsze drugim na gorsze.Jednym wypłacają od razu innym nie.Miałem cichą nadzieję ,że dziś się nade mną zlitują.Nic z tego.A wiszą dla mnie niezłą kasę! 1900PLN.Czyżby to dla nich jakaś zawrotna kwota?
A Ty Musampha ile im wyrwałeś?
Pozdrwawiam i życzę nam wszystkim w nowym roku samych pozytywnych wrażeń na temat Bwin i innych buków oraz trafnych kuponów,wysokich kursów ,samych zwycięstw w typowaniu i ekspresowych wypłat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mar3kpl

Użytkownik
Mogę pocieszyć wszystkich oczekujących na pieniądze, że dzisiaj czyli 31.12.2012 otrzymałem na konto MB wypłatę z Bwin, której dokonałem 14.12.2012.

Życzę wszystkim szczęścia w nowym roku. Nie tylko w obstawianiu, ale również w doborze odpowiedniego bukmachera ????
 
firer 886

firer

Użytkownik
Obecnie to wgl nie licz na wypłatę , czekam już tydzień na wypłatę na MB. Ogólnie to mają graczy w dupie bo nawet na ticketa nie łaska odpowiedzieć
 
D 0

daamiaanoss

Użytkownik
Witam jestem użytkownikiem strony bwin od jakiegoś miesiąca i chciałbym spytać czy podczas wypłacania swoich pieniędzy opłata zawsze wynosiła 30zł i 32gr zł ? Wydaje mi się, że jest to sporo i nie wiem czy na innych stronkach tego typu opłata czasem nie wynosi mniej, moje pytanie tyczy się oczywiście przelewu bankowego z góry dzięki za różnorodne odpowiedzi ;d
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Witam. Opłata na stronie bwin (30zł) jest wprowadzona po ostatniej modernizacji strony. Jest ona pobierana od każdej kwoty , którą chciałoby się wypłacić. U innych buków nie wiem jak sprawa wygląda bo gram tylko na bwinie.Pozdrawiam
 
K 0

kwiatek69

Użytkownik
nie wpisalem ostatnich dwoch cyfr konta bankowego
Wiatam tak jak w tytule przy wyplacie z konta bwin zle podalem nr.konta bankowego poprostu nie wpisalem dwóch ostatnich cyfr konta!! bwin twiedzi ze wystal piniadze na konto ktore podalem.Moim zdaniem to jest nie mozliwe bo zadne konto bankowe nie ma24 cyfr i w takim przypadku nie mozma zrobic przelewu.pisalem dzwonilem tlumaczylem i jak narazie zadnej odpowiedzi od bwin.co robic dalej??
 
P 0

paweub

Użytkownik
Masz rację, żaden numer konta nie ma tyle cyfr i taka wypłata po prostu by do nich wróciła - także dalej walcz o swoje. Ja czekam na wypłatę zleconą przez MB 4 stycznia, pieniędzy nadal nie widac, heh, a pamiętam czasy, jak w bwinie wszystko odbywało się szybko i bezproblemowo, a kursy były czołowe. Została już po nich chyba tylko nazwa...
 
S 5

sensei65

Użytkownik
Dobrze że piszecie o tym , bo miałem zamiar przerzucić się z Baha na Bwina ale po tym co tu przeczytałem to tego nie zrobie, w bahu nie ma problemów z wypłatami nawet na konta bankowe które przychodzą w 2 dni
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Aktualnie min wypłata na MB to: 30.67 PLN
Jednak najlepsza jest opcja przelew bankowy ????
Min: PLN 10.00
Maks: PLN 50000.00
Opłata: PLN 30.68
Hehehe
 
S 5

sensei65

Użytkownik
Ta firma to jest jakiś żart , w bahu pierwsze trzy wypłaty na konto bankowe w miesiącu są darmowe , każda kolejna to koszt 5 zł
 
B 0

beniaminvag

Użytkownik
Witam
Chciałbym się zapytać kogoś kto się orientuje ile może być opóźnienia przelewu bezpośrednio na konto bankowe kartą VISA??

1Stycznia odp mi tak:

Uprzejmie informujemy, że wypłata o numerze transakcji XXXXXXXX w wysokości XXXX PLN została przekazana na kartę Visa dnia 31.12.2012. Z naszego doświadczenia wynika, że kwota wypłaty powinna być dostępna w przeciągu 2-5 dni roboczych.

5dni minęło dzisiaj a mi nerwica już puszcza

Na BET to wypłacali najpóźniej po 3dniach a tutaj 5 dni minęło a kasy nie widac


Mam nadzieję że moje wpłaty na bwin nie poszły na marne

Wie może ktoś coś na ten temat??
 
Do góry Bottom