>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

travism 190

travism

Forum VIP
Z dniem dzisiejszym około godz. 11:30 wszystkie pieniadze trafiły na Moje konto, wiec chyba juz sie uporali z problemem ????
 
P 0

paweel32

Użytkownik
Ja także dzisiaj dostałem całą kase. Ale jeszcze wczoraj przez telefon ich z.... ????
Pozdrowionka dla wypłacających ????
 
I 0

ins88

Użytkownik
ja czekam już 7 dni, zleciłem 2 wypłaty na ponad 2000 zł i nic. Pisałem do supportu zarówno polskiego jak i angielskiego. Nawet nie raczyli odpisać. Ani pieniędzy, ani jakiegokolwike wyjaśnienia...
 
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Witam, wypłacałem wczoraj pieniądze już po 5 h napisali, że transakcja została zrealizowana, a pieniędzy nie ma dalej...
 
cz-devel 0

cz-devel

Użytkownik
ile idzie wypłata z bwin na mb ??
Od kliknięcia WYPŁAĆ, najpierw do 3 dni na weryfikację, a potem od 2 do 6h i będzie na MB. O ile Ci nie zablokują konta jak wielu osobom... Ale teoretycznie jest tak jak napisalem.
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
Dla wszystkich, którzy piszą o długim okresie oczekiwania na wypłatę. Może wam się przydać to co zaobserwowałem. Otóż zauważyłem, że jak w jednym dniu zlecam kilka wypłat w pewnych odstępach czasu np. co 2h to wtedy problemy są takie jak wy piszecie z drugą czy trzecią wypłatą. Natomiast jak robię JEDNĄ wypłatę co kilka dni to problemu nie ma żadnego i kasa jest bardzo szybko. Ja generalnie z wypłatami nie mam problemu, miałem tylko raz, jak właśnie w jeden dzień zleciłem kilka wypłat.
Być może coś w tym jest albo po prostu mnie to omija. Czy ktoś zauważył to samo?
 
cz-devel 0

cz-devel

Użytkownik
Dla wszystkich, którzy piszą o długim okresie oczekiwania na wypłatę. Może wam się przydać to co zaobserwowałem. Otóż zauważyłem, że jak w jednym dniu zlecam kilka wypłat w pewnych odstępach czasu np. co 2h to wtedy problemy są takie jak wy piszecie z drugą czy trzecią wypłatą. Natomiast jak robię JEDNĄ wypłatę co kilka dni to problemu nie ma żadnego i kasa jest bardzo szybko. Ja generalnie z wypłatami nie mam problemu, miałem tylko raz, jak właśnie w jeden dzień zleciłem kilka wypłat.

Być może coś w tym jest albo po prostu mnie to omija. Czy ktoś zauważył to samo?
Być może masz rację, u mnie pojedyncze wypłaty rzedu 4000zł przechodziły gładko, a raz zleciłem 150,700 i 900 w jeden dzień i z miejsca zablokowali mi konto i do teraz nie odblokowali kasy.
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
Być może masz rację, u mnie pojedyncze wypłaty rzedu 4000zł przechodziły gładko, a raz zleciłem 150,700 i 900 w jeden dzień i z miejsca zablokowali mi konto i do teraz nie odblokowali kasy.
Myślę, że musi upłynąć jakiś czas między jedną weryfikacją a drugą. Od czasu jak wypłacam jednorazowo wypłatę co 2-3 dni nie mam ŻADNYCH problemów, kasa jest ZAWSZE następnego dnia. Nigdy nie wypłacam więcej niż 1x w ciągu doby. Fakt, że nie wypłacam jakiś dużych kwot typu kilka tyś. ale myślę, że tu wielkość wypłaty nie ma znaczenia, zresztą potwierdza to też Twoja opinia.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Nigdy nie mialem problemu z wyplata.Jednak na ostatnia czekam juz 10dzien od zatwierdzenia.Wyslalem do nich maila z pytaniem co sie dzieje?Odpisali mi ze z przyczyn technicznych wyplata wplynie pozniej.Wyslalem kolejne 3 maile z zapytaniem jak dlugo bedzie trwalo to opoznienie.Jak dotad nie otrzymmalem odpowiedzi.
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
bigone a można wiedzieć kiedy ostatni raz robiłeś wypłatę?
3 dni temu, nie muszę mówić, ze i tym razem kasa była następnego dnia ;)
Nigdy nie mialem problemu z wyplata.Jednak na ostatnia czekam juz 10dzien od zatwierdzenia.Wyslalem do nich maila z pytaniem co sie dzieje?Odpisali mi ze z przyczyn technicznych wyplata wplynie pozniej.Wyslalem kolejne 3 maile z zapytaniem jak dlugo bedzie trwalo to opoznienie.Jak dotad nie otrzymmalem odpowiedzi.
Nie ma sensu zalewanie ich mailami. Musisz czekać i tyle, kasa na pewno dojdzie. A robiłeś jedną wypłatę czy kilka w jednym dniu?
 
I 0

ins88

Użytkownik
Dzięki wielkie, w środe w nocy dokonałem wypłaty na kilka tysięcy. JEDNĄ.
Dzisiaj o 12.00 kasa na koncie, a wcześniej czekalem 14 dni jak zrobiłem dwie... może faktycznie to jest problem? Tak czy siak dzięki! ????
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Wpłaciłem 50 zł przez PSC, a przewalutowało mi na USD. Miałem ustawione na polskie PLN. Teraz nie mogę nic obstawić, bo pisze że mam złą walutę ustawioną.
Co zrobić ?!
Napisałem do supportu.. Pomogą coś ?
 
P 0

paweel32

Użytkownik
Ja teraz czekam już 4 dzień na zwykłą akceptację. Zawsze miałem w ciągu godziny od zlecenia wypłaty. Telefon i emaile nic nie dają. To jest jakaś kpina co oni ostatnio odwalają!
 
cz-devel 0

cz-devel

Użytkownik
Ja teraz czekam już 4 dzień na zwykłą akceptację. Zawsze miałem w ciągu godziny od zlecenia wypłaty. Telefon i emaile nic nie dają. To jest jakaś kpina co oni ostatnio odwalają!
4 dzień... ???? ja czekam dokładnie 24 dzień.... ;)
 
Do góry Bottom