>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

S 10

sagittarius

Użytkownik
Chcę grać tylko tak pytam z ciekawości na jakich zasadach się to odbywa bo niestety na stronie bwina znaleźć jakiekolwiek konkretne informacje graniczy z cudem.. Chociaż być może źle szukam ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak jestes dwuzlotowcem to zmien se bukmachera bo granie u nich to bezsens. Najgorszy bukmacher w sieci jezeli chodzi o wyplaty i czas oczekiwania na weryfikacje. Jest bet365 idealny dla dwuzlotowcow wiec nie wiem po co pchac sie w takie bagno
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
No niestety może zrobiłem błąd. Mogłem się zorientować wcześniej ale już trudno. Trzeba dobić do 120 zł i przenieść się na bet365. Dzięki za radę mimo wszystko ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Dwa dni temu zleciłem wypłatę z Bwin na Skrill.
Dzisiaj wciąż mam : Oczekiwanie na realizację / Oczekiwanie na weryfikację
Po jakim czasie ten status się zmieni i pieniądze będą na Skrill?
 
travism 190

travism

Forum VIP
Dwa dni temu zleciłem wypłatę z Bwin na Skrill.
Dzisiaj wciąż mam : Oczekiwanie na realizację / Oczekiwanie na weryfikację
Po jakim czasie ten status się zmieni i pieniądze będą na Skrill?
zwykle trwa to do godziny wiec pewnie maja jakies problemy bo ja wyplacalem wczoraj i do tej pory tez mam oczekiwanie na realizacje. takze trzeba chyba tylko czekac.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ja nie wiem na czym to polega ale 4 dni temu zleciłem wypłatę, ciągle status był oczekuje na zatwierdzenie. Wczoraj wycofałem wypłatę i zleciłem jeszcze raz. Status zmienił się na zatwierdzone po 8 minutach a kasę miałem po 2 godzinach. Nie wiem czy Wam to polecić bo nie wiem czy to też u Was zadziała czy po prostu stracicie czas. Dodam, że była to spora kwota więc argumenty, że &quot;pewnie wypłacasz dużo pieniędzy dlatego zwlekają&quot; są bez sensu.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Wczoraj zlecilem wyplate 1500.00 PLN . O 18:41 przyszedl mail ze zleceniem wyplaty . Takze o 18:41 przyszedl mail z zatwierdzona wyplata przez Bwin . 21:32 kasa na MB .
 
S 0

szczepansen

Użytkownik
Dostalem e-mail potwierdzający weryfikacje danych osobowych,i jak wchodzę na strone klikam wyplata to dalej mi wyskakuje załaduj dowod tozsamosci,moze ja cos zle robie.Jak do cholery zlecic ta wyplate,na expekcie i williamie zero problemów a tu masakra-pomóżcie kontakt tel 606957131
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Ja nie wiem na czym to polega ale 4 dni temu zleciłem wypłatę, ciągle status był oczekuje na zatwierdzenie. Wczoraj wycofałem wypłatę i zleciłem jeszcze raz. Status zmienił się na zatwierdzone po 8 minutach a kasę miałem po 2 godzinach. Nie wiem czy Wam to polecić bo nie wiem czy to też u Was zadziała czy po prostu stracicie czas. Dodam, że była to spora kwota więc argumenty, że &quot;pewnie wypłacasz dużo pieniędzy dlatego zwlekają&quot; są bez sensu.
Też tak próbowałem 2x razy, ale bez efektu. 2x razy zleciłem wypłatę, potem 2x anulowałem i między czasie &quot;coś&quot; sobie więcej ugrałem - wczoraj zleciłem 3x raz i dalej bez zatwierdzenia.
Dziwna sprawa, bo jakoś kilka dni wcześniej 2x razy wypłacałem w ciągu kilku dni i nie było żadnego problemu.
 
M 0

milion1

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wypłaty w moim przypadku weryfikacja trwała ze 3-4 dni ale mam inny problem dotyczący wyboru wypłaty ponieważ wpłacalem pieniądze poprzez Master Card a przy wypłacie nie ma takiej opcji . Więc mam pytanie co mam wybrać zeby bylo wszytsko ok ? Bardzo prosze o odpowiedz .
 
M 0

majlo85

Użytkownik
Witam ja mam taki problem:
Pieniądze prawdziwe
Dostępne 0,00 PLN
W grze 500,05 PLN
Zarezerwowane 0,00 PLN
Łącznie 500,05 PLN
Co zrobić żeby te pieniądze znalazły sie na głównym saldzie i byly dostepne. Chcialbym postawic jakies mecze a nie wykorzystywac je jedynie w kasynie.
 
M 0

majlo85

Użytkownik
Ale ja nie wykorzystywałem bonusu. Przelałem 50zl, pozniej mialem 150, postawilem w ruletce za 10zl i wygralem 360. wszystkie pieniadze czyli 500zl sa w saldzie gry. Dzwonilem do bwin i kobieta mowila zeby sprobowac zakonczyc gre. No ale tam takiego czegos nie ma. Kiedys pieniadze automatycznie przechodzily na glowne saldo. Zglosila to dzialu technicznego.
 
Do góry Bottom