>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BWIN znow kreci i to jak

T 2

teresa1978

Użytkownik
gralem ten mecz z dnia 19 wrzesnia Yokohama BayStars u Yakult Swallows (Spread, Run Line) Yakult Swallows -1,5
wynik 6-2 wiec zaklad wygrany .poczatkowo rozliczyli mi go ok nastepnei po 3 dniach usuneli

te palanty napisaly mi wpierw w pierwszym mailu ze



2008-09-19 11:20 Yokohama BayStars u Yakult Swallows Spread, Run Line Yakult Swallows -1,5

został anulowany ponieważ oferta na tego typu zakłady nie obejmuje remisu, więc niezależnie od tego jaki wynik obstawiłby użytkownik byłby on przegrany.




2 mail dostalem gdy zapytalem o co chodzi z tym remisem bo dla mnie to bylo bezsensowene tlumaczenie. o to odpis na to

Yokohama BayStars u Yakult Swallows Spread, Run Line Yakult Swallows -1,5

musiał zostać niestety anulowany ze względu na to, iż oferta nie obejmowała wyniku jaki padł w meczu( remisu).
)

wiec napisalem im wysylajac linki ze mecz zakonczyl sie wynikiem 6:2 z dajac linki linki nawet z japonskich stron.

kolejny mail od nich jest nastepujacej tresci

Przepraszamy za niepełną informację, która została wysłana do Pana w poprzednim emailu.

Po skontaktowaniu działu Bukmacherskiego informujemy, że wniesiony przez Pana zakład na


Yokohama BayStars u Yakult Swallows Spread, Run Line Yakult Swallows -1,5

musiał zostać niestety anulowany ze względu na to, iż według naszej informacji spotkanie nie zostało zakończone, w związku z tym ostateczne wyniki nie mogę zostać ustalone.


wwiec dalej nie daje za wygrana wysylam im linka ktory pokazuje ze wynik 6-2 byl wynikiem koncowym z tabelami z kolejki na koleje i widac na niej ze wynik zostal dodany do tej tabeli i ze wynik 6-2 jest wynikiem koncowym zapisanym w tabeli tejze ligi

kolejny mail od nich to taka tresci piszac by mi podali linka w ktorym jest pokazane ze wynik jest remisowy i oto odp


Dziękujemy za Pana e-mail.


Ponownie informujemy, że wniesiony przez Pana zakład na

Yokohama BayStars u Yakult Swallows Spread, Run Line Yakult Swallows -1,5

musiał zostać niestety anulowany ze względu na to, iż według naszej informacji spotkanie nie zostało zakończone, w związku z tym ostateczne wyniki nie mogę zostać ustalone. Według informacji z działu Bukmacherskiego spotkanie zostało przerwane przy stanie remisowym przy 5-tym inningu (tak, jak już Pana poinformowaliśmy w poprzednim emailu). W związku z tym, że ostateczny wynik nie jest znany, wszystkie zakłady zostały anulowane.

Oto link potwierdzający zakończenie spotkania:

http://www.xscores.com/LiveScore.do


wchodze na ten link i co widze?? oczywiscie wynik 6-2 wiec te debile bo jak inaczej mozna to nazwac robia nas w ch........totalnie

wiec im odpisalem ze sa niepowazni ze daja mi linka na ktorym jest jasno napisane ze jest 6-2 a oni na nim widza ze jest wynik remisowy !!!!!!

wiec odpisalem im i tu dostalem odp czyli standartowa gadke ich



Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakład na (Yokohama BayStars u Yakult Swallows, Spread, Run Line, Yakult Swallows -1,5) musiał zostać niestety anulowany ze względu na błąd techniczny, jaki wystąpił podczas wystawiania oferty na to spotkanie. Stawka wniesiona na te spotkania została zwrócona na Pana konto zakładów. Jeśli zakład ten był częścią zakładu kombinacyjnego, został wyliczony według kursu 1,00.


TAK WLASNIE NAS W CH.................ROBI BWIN

PROSZE O KOMENTARZE I UWAZAJCIE . ONI MOGA ROBIC CO TYLKO CHCA. NIE MA ZADNYCH SZANS Z NIMI.


SMIESZNE JEST TO TEZ ZE .....NA DRUGIM KONCIE MAM WYNIK ROZLICZONY JAKO WYGRANY
 
R 125

roger12

Użytkownik
wiesz co coś ci powiem wybierz pieniążki z BWIN i podziękuj im to nie 1 raz i ty nie jedyny masz taki problem BWIN mnie 2 razy oszukał jak postawiłem na Igrzyskach dokładny wynik Polska włochy 7 Min przez mecz a nawet 20 bo wtedy mecz sie opóźnił. Wtedy zakład miałem zawarty na sporą stawkę i sporo było do wygrania ok 1000zł anulowali mi go bo sie tłumaczyli ze już obstawiłem w trakcie meczu. drugie oszusto postawiłem zakład ze nasi kajakarzy wygrają i zdobędą złoto kurs był ładny i tez zagrałem za sporo i nie dość ze mi go anulowali ponieważ połączyłem go z innymi meczami tak sie tłumaczyli ale powinno przy zawarciu zakładu pisać ze nie może być łączony to po tym wlepili mi limit ze max mogę pościć 2 kupony na dzień za nie więcej niż 5 zł to ja podziękowałem i zacząłem grac na BAHU kursy może i słabe ale nigdy mnie jeszcze tak w chu.. nie zrobili jak BWIN

ALE NIESTETY BWIN MA PRAWO TAKIE COŚ ZROBIĆ PONIEWAŻ MA TAKI REGULAMIN
PKT 1
JEŚLI KTOŚ TRAFI KURS POWYŻEJ 6.0 ZAKŁAD ZOSTAJE ANULOWANY POWÓD LUBIMY OSZUKIWAĆ LUDZI
 
V 256

vernix

Użytkownik
rżną wszystkich co za dużo wygrywają, a korespondencja mailowa wyraźnie pokazuje, że się powtarzają i nie umieją czytać ze zrozumieniem. Albo będziesz robił screeny tuż po zawarciu zakładów, albo zrezygnuj z grania w tym &quot;pseudobuku&quot;, bo szkoda nerwów a przede wszystkim kasy...
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
rżną wszystkich co za dużo wygrywają, a korespondencja mailowa wyraźnie pokazuje, że się powtarzają i nie umieją czytać ze zrozumieniem. Albo będziesz robił screeny tuż po zawarciu zakładów, albo zrezygnuj z grania w tym &quot;pseudobuku&quot;, bo szkoda nerwów a przede wszystkim kasy...

ale co da zrobienie scanu tuz po zawarciu zakladu?? chyba nic
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Mnie na szczęście ten buk nie zrobił w balona delikatnie mówiąc, może dlatego że nie grałem po kilka stówek ale po kilkadziesiąt i wygrane nie były aż tak duże. Kasę już wypłaciłem i tam nigdy nie wrócę bo z tego co tutaj pisze to szkoda sobie głowy zawracać.
 
R 125

roger12

Użytkownik
gdzie mam sie zglosci i co mi to da? mysle ze nic ale moze sie myle. a ty dzialales cos u niech??
Nic wam to nie da ja wiem ze taka Grupa istnieje ale BWIn ma zawarte w Regulaminie przeczytajcie sobie dobrze
W przypadku błędu zawarcia Zdarzenia zakład ma prawo być anulowany
przecież bwin musi sie jakoś zabezpieczyć a ze regulamin czyta co 3 osoba to wykorzystują to
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
ale na dobra sprawe za kazdym razem moga pisac ze byl bład. co to znaczy blad w ich definicjii

odpisali mi ponownie i usmialem sie do lez

wymyslili kolejna hisoryjke

cytuje

Informujemy, że Pana zakład na spotkanie:
Yokohama BayStars u Yakult Swallows
został unieważniony, ponieważ został on zawarty po terminie przyjmowania zakładów.



mecz rozpoczal sie o 11 a ja zagralem go o 10-33
 
R 125

roger12

Użytkownik
ale na dobra sprawe za kazdym razem moga pisac ze byl bład. co to znaczy blad w ich definicjii

odpisali mi ponownie i usmialem sie do lez

wymyslili kolejna hisoryjke

cytuje

Informujemy, że Pana zakład na spotkanie:

Yokohama BayStars u Yakult Swallows

został unieważniony, ponieważ został on zawarty po terminie przyjmowania zakładów.



mecz rozpoczal sie o 11 a ja zagralem go o 10-33
słuchaj jeśli masz trochę kasy na BWIN radziłbym ci nie pisać do nich cały czas o 1 meczu bo ci zablokują konto i wszystko przepadnie najlepiej jak masz tam jakaś kasę zagraj lub wypłać i wtedy sie kluć
 
Do góry Bottom