>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bwinner 150 % bonus do 75 euro

kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Czyli rozumiem ze najpierw wplacam 50e musze je obrocic 3 razy zeby ubiegac sie o bonus, a pozniej jesli otrzymam juz bonus to musze obrocic 50e+75e bonusu x5 czyli 625e ?
Jakby ktos mogl to bym prosil o wyjasnienie dokladnie na przykladzie jesli wplacam 50 E. Co mam ile razy obrocic i kiedy sie zglosic po bonus .
 
J 0

jarmi-1986

Użytkownik
Czyli rozumiem ze najpierw wplacam 50e musze je obrocic 3 razy zeby ubiegac sie o bonus, a pozniej jesli otrzymam juz bonus to musze obrocic 50e+75e bonusu x5 czyli 625e ?

Jakby ktos mogl to bym prosil o wyjasnienie dokladnie na przykladzie jesli wplacam 50 E. Co mam ile razy obrocic i kiedy sie zglosic po bonus .
tak jak napisales. wplacasz 50e, obracasz 3 razy po 1,5 (jezeli wszystko przegrasz tez sie mozesz ubiegac o bonus).pozniej wysylasz maila na bonus@ bwinner365.com i dopisuja ci 75e. i robisz obrot 625.
ja wplacalem przez mb i po chwili mialem kase na koncie.
wczoraj zlecilem wyplate i dzis okolo 14 dotarla ????
mecze live rzeczywiscie troche mula ale da sie grac.
a support mi odpowiedzial na wszystkie pytania ale trzeba po angielskiemu gadac(albo ruskiemu;))
ps. no i zadnej weryfikacji nie mialem.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
tak jak napisales. wplacasz 50e, obracasz 3 razy po 1,5 (jezeli wszystko przegrasz tez sie mozesz ubiegac o bonus).pozniej wysylasz maila na bonus@ bwinner365.com i dopisuja ci 75e. i robisz obrot 625.
ja wplacalem przez mb i po chwili mialem kase na koncie.
wczoraj zlecilem wyplate i dzis okolo 14 dotarla ????
mecze live rzeczywiscie troche mula ale da sie grac.
a support mi odpowiedzial na wszystkie pytania ale trzeba po angielskiemu gadac(albo ruskiemu;))
ps. no i zadnej weryfikacji nie mialem.
dzieki za odpowiedz. a zaklady live sie licza do obrotu ?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
jesli wyplacam na skrilla to skrill musi byc na te same dane co konto u nich czy nie koniecznie ?
Jeśli wpłacałeś z MB to ich system automatycznie zapisał twoje konto i przy kliknięciu w wypłate MB z automatu zostanie wybrane to właśnie zarejestrowane konto,z którego poszedł depozyt.

Nie kombinuj bo Cię zablokuja i wtedy będzie problem z wypłatą.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Jeśli wpłacałeś z MB to ich system automatycznie zapisał twoje konto i przy kliknięciu w wypłate MB z automatu zostanie wybrane to właśnie zarejestrowane konto,z którego poszedł depozyt.

Nie kombinuj bo Cię zablokuja i wtedy będzie problem z wypłatą.
tylko chodzi o ugrane 75euro z darmowych 5.
 
Z 0

zadro

Użytkownik
Dobrze zrozumiałem że tego pierwszego obrotu depozytem trzeba dokonać w ciągu 7 dni aby ubiegać się o bonus?
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
A ten bonusik 5euro to trzeba po prostu zagrac w przeciagu tygodnia, czy trzeba zrobic te 75 euro ?

Odnosnie tego :

&quot;1. The FREE BET should be played within 7 days after registration.&quot;
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Przegrałem depozyt , ale otrzymałem bonus 75%.
Pytanka (suppport odsyła mnie do regulaminu, a ja na bakier z angielskim)
1 . czy ten bonus jest bezterminowy ( mam zamiar pobawić sie dłużej za mniejsze stawki) ??
2. czy w zgodzie z regulaminem i do obrotu zaliczają się typy w stylu np. 4 z 6- ściu ?? kurs wiadomo over 1,50 zdarzenie
Będę wdzięczny za odp., a poza tym forumowiczom się powinno przydać takie info
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Przegrałem depozyt , ale otrzymałem bonus 75%.
Pytanka (suppport odsyła mnie do regulaminu, a ja na bakier z angielskim)
1 . czy ten bonus jest bezterminowy ( mam zamiar pobawić sie dłużej za mniejsze stawki) ??
2. czy w zgodzie z regulaminem i do obrotu zaliczają się typy w stylu np. 4 z 6- ściu ?? kurs wiadomo over 1,50 zdarzenie
Będę wdzięczny za odp., a poza tym forumowiczom się powinno przydać takie info
Dołączam się do pytania czy bonus jest bezterminowy a także ile ma się czasu na obrót pierwszym depozytem
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Kasy jak nie było , tak nadal nie ma na koncie , a jakaś Anna z live chatu pisze, żeby jej dokładnie opisać jak wpłaciłem pieniądze. Masakra jakaś! Wysłałem screenshota i mam nadzieje, że kasa będzie na koncie. Koniec z wynalazkami, trzeba grać u normalnych buków.
 
J 0

jarmi-1986

Użytkownik
Kasy jak nie było , tak nadal nie ma na koncie , a jakaś Anna z live chatu pisze, żeby jej dokładnie opisać jak wpłaciłem pieniądze. Masakra jakaś! Wysłałem screenshota i mam nadzieje, że kasa będzie na koncie. Koniec z wynalazkami, trzeba grać u normalnych buków.
jak dla mnie to musza to wyjasnic i kasa musi trafic na twoje konto.
ja bez problemow przesylalem przez mb i po chwili mialem kase na koncie.
na jakis blad systemu musiales trafic i tyle...
 
L 5

lampardd

Użytkownik
jak dla mnie to musza to wyjasnic i kasa musi trafic na twoje konto.
ja bez problemow przesylalem przez mb i po chwili mialem kase na koncie.
na jakis blad systemu musiales trafic i tyle...
Możliewe, że błąd systemu, ale nigdy takiej sytuacji z money czy netelerem nie miałem. Kasa już jest na koncie ????
 
Do góry Bottom