>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bwinner 150 % bonus do 75 euro

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
niestety jako że mało mam czasu itp itp proszę aby ktoś w dwóch,trzech zdaniach napisał co zrobić aby otrzymać bonus po wpłaceniu 50euro ;)

z góry wielkie dzięki a wieczorem posty do kasacji
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
przegrać lub obrócić depozyt (50e) 3razy x 1.50. potem piszesz maila, że chcesz bonus 150% na podany w 1.poście adres, dopisują kasę i bawisz się dalej.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Jak korzystałem z darmowego piątka to mogę również skorzystać z bonusa od depo? i jak z wypłatami, bo mimo wszystko boję się wpłacać do takiego buka ????
edit:
Już wiem
Yes, You can use both bonuses, no problem, just send an email to [email protected] claiming 150% bonus.
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
a jakie sąwarunki tego piątaka ? bo nigdzie nei mogę znaleźć, jak ugram 75euro to mogę wypłacać całość, czy jak to jest
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Wpłaciłem wczoraj 50 ojro wieczorem przez moneybookers kasa za 2 minuty była na koncie. udało mi w nocy przegrac te 50 e. o 9 rano napisałem mejla że chca bonus i potem sprawdzałem o 9:45 i 75 e już było na koncie. wie ktoś czy kursy z tego buka są na jakiejś porównywarce kursów ? bo na oddsportal ich nie ma a &quot;ręczne&quot; szukanie kursów trwa bardzo długo...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na pewno można, bo to twoja prawdziwa kasa. Bonus dodają ALBO jak przegrasz cały depozyt, ALBO jak obrócisz depozyt 3x. Tylko nie wiem czy tylko i wyłącznie po wysłaniu maila dodają bonus czy automatycznie. Ale chyba trzeba samemu się po niego zgłosić.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
ja mam inny problem. zagrałem za w sumie 700euro (wymagany obrót to 625 po kursie 1.5) ,zleciłem wypłate, którą mi cofli ponieważ nie obróciłem kwotą freebetu 5euro (a nie starałem się o niego) dostałem też informacje,że aby go obrócić należy zagrać 5razy za kwotę freebetu o kursie 2. Miał ktoś podobną sytuację?Mam ponad 160euro i nie wiem czy zagrać za 25euro o kursie 2 czy pisać im o anulowanie tego freebetu o którego się przecież nie upominałem podczas rejestracji ????
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
ja mam inny problem. zagrałem za w sumie 700euro (wymagany obrót to 625 po kursie 1.5) ,zleciłem wypłate, którą mi cofli ponieważ nie obróciłem kwotą freebetu 5euro (a nie starałem się o niego) dostałem też informacje,że aby go obrócić należy zagrać 5razy za kwotę freebetu o kursie 2. Miał ktoś podobną sytuację?Mam ponad 160euro i nie wiem czy zagrać za 25euro o kursie 2 czy pisać im o anulowanie tego freebetu o którego się przecież nie upominałem podczas rejestracji ????
Trywialny masz przypadek. Wystarczy zagrac 2,00 plus kontra gdziekolwiek. Lekka strata.aby nie zlapac g dzies limitow .Dla 160 euro. Nawet 10% procent mozna podarowac. Ale 5 euro. To bez szukania. Inns rzecz czy znoeu ci die do czegos nie dopieprza.smart.pozniej wykasowac post
 
Do góry Bottom