>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bwinner 150 % bonus do 75 euro

cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Jeśli czat nie kłamie to każde zdarzenie musi mieć 1,5 żeby liczyło do obrotu.
to jakos dziwnie bo co np dam 2 zdarzenia jedne np po kursie 2,5 a drugie po 1,4 i co juz mi sie nie liczy do obrotu??komedia by byla jak tak
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Arek tylko skan dokumentu którego nr podawales przy rejestracji. A co do kursów to tak na czacie napisali że do obrotu tylko kursy powyżej 1,5 i mogą to być single jak i zakłady live
 
J 0

jakubfajst

Użytkownik
&quot;Thank you for contacting bwinner365 bonus department.

We would like to inform you that from 14/08/2013 150% first deposit bonus
has been replaced with ?5 BET can send you to Stars. All user who made
first deposit before the above date can claim them 150% first deposit bonus
until 31/12/2013. &quot;

Koniec promocji :/
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
Promocja juz chyba nieaktualna. Zastapili ją jakimś kitshem ;p
&quot;We would like to inform you that as from 14-08-2013, the promotional 150% first deposit bonus has been replaced with, 5 BET can send you to Stars. All users whom had made first deposit before the above date, can claim them 150% first deposit bonus until 31-12-2013. &quot;
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
to ponad 1.5 to może być ako ( na kuponie na 1,2 i 1,3 np.) czy każde zdarzenie musi miec ponad 1.5 i to będzie się liczyło do obrotu?, do tej pory mi się tak wydawało ale ktoś pisał wyżej cos innego i teraz nie jestem pewny, a ten obrót depozyt+bonus x5 to w jakimś określonym czasie trzeba zrobić?
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
promocja była ważna tylko dla tych co wpłacili do 13sierpnia. Mój kolega obrócił 5razy depozyt i przysłali mu maila,którego zacytowałem kilka postów wyżej.
 
M 0

motee89

Użytkownik
zmienił sie regulamin i wypłata na skrill trwa od 3 do 10 dni, szkoda tylko ze nie ma tego na stronce tylko trzeba się dowiadywać na chacie, normalnie parodia
 
K 1

kosmos1987

Użytkownik
ja wypłate (600E) zleciłem 13.08, wszystko ok, została zaakceptowana, dokumenty chcieli przy dodaniu bonusa tylko do tej pory jeszcze jej nie otrzymałem... doszła komuś ostatnio wypłata na skrilla ?
 
Do góry Bottom