>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

c-o-w.eu przestroga przed blogiem i innymi blogami z typami

cock 756

cock

Użytkownik
To, że Szakal golił naiwniaków to mi się nawet podoba. Dziwi mnie jednak, że tak nieprofesjonalnie to przygotował... a mimo wszystko znalazł odbiorców.

Domyślam się, że fortuny z tego nie miał, bardziej boli &quot;Ambergoldów&quot; naiwność.

Przewrotnie powiem, że mam nadzieję, iż dalej będzie to robić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
cock 756

cock

Użytkownik
aka shakal kiedyś założył się ze mną, że Azarenka czy Na Li już nie pamiętam kto wygra AO i co? Wygrałem a kasy do dziś nie otrzymałem.
Nie powinno zależeć Ci z kim się zakładasz, ale o co i za co. Od zakładów masz firmy a nie szakali... Gratuluję wygranej. ????
Debil to upośledzony umysłowo w stopniu lekkim...
Niestety Fonfe... to nie on jest debilem. ;)
 
J 41

janquewe

Użytkownik
Temat przyklejony, niech będzie przestrogą dla innych.
Gratuluje, pierwsza dobra decyzja w sprawie tego PRZESTĘPCY! :spokodfhgfh:
Cieszę się, że administracja forum wreszcie zrozumiała, że ten człowiek swoim negatywnym zachowaniem, tylko i wyłącznie szkodzi wizerunkowi forum. Co najciekawsze jest niesamowicie BEZCZELNY, bo pomimo tej afery udaje, że nic się nie stało i dalej jest bardzo aktywny na forum. A w tym temacie nawet nie ma zamiaru zabrać głosu. Człowiek BEZ HONORU, nic więcej...
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
To, że Szakal golił naiwniaków to mi się nawet podoba. Dziwi mnie jednak, że tak nieprofesjonalnie to przygotował... a mimo wszystko znalazł odbiorców.
Domyślam się, że fortuny z tego nie miał, bardziej boli &quot;Ambergoldów&quot; naiwność.
Przewrotnie powiem, że mam nadzieję, iż dalej będzie to robić.
Naiwniacy zawsze się widać znajdą, inaczej taki Szakal czy inni ludzie od &quot;cudownych sposobów na ruletkę, progresja na czarne/czerwone&quot;, &quot;magicznych diet&quot;, &quot;cudownych leków&quot;, &quot;zysku ze złota 10% gdy na rynku jego cena utrzymuje się ciągle na tym samym poziomie&quot; itd itp po prostu by tego nie robili, proste. Smutne to ale prawdziwe. Nawet jak Szakal by przestał to na jego miejsce pojawią się kolejne &quot;szakale&quot; na tym żerujący.
Fajnie, że temat przyklejony ale osobiście również jestem za nadaniem mu specjalnej rangi &quot;Oszust&quot;, technicznie to żaden problem. Temat za jakiś czas przycichnie a on dalej będzie reklamował się jako świetny gracz mający na największym forum bukmacherskim milion pińcset punktów reputacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Już chyba na prawdę nie ma pomysłu na treść postów mających przykrywać ten temat, który demaskuje jego oszustwa. W ciekawostkach wrzuca linki do artykułów z czerwca 2015 :v
Ramzes/ pisałem, że temat jest przyklejony, więc nic nie znika.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Gratuluje, pierwsza dobra decyzja w sprawie tego PRZESTĘPCY! :spokodfhgfh:
masz gdzieś jakieś zarzuty Prokuratora dla niego, że go tak nazywasz? to jest karane, w PL jest domniemanie niewinności dopóki nie ma prawomocnego wyroku Sądu a ty już go tak nazywasz? na jego miejscu ja bym Cię pozwał, najpierw zgłoś jego działanie do odpowiednich organów, jak te postawią zarzuty to możesz ewentualnie go tak nazywać chociaż do prawomocnego wyroku Sądu daleko, wtedy możesz go tak nazywać
nie wiem co on tam robił i szczerze mnie to g...o obchodzi bo ja aż taki frajer nie jestem, tak jak tam ktoś wyżej już napisał
To, że Szakal golił naiwniaków to mi się nawet podoba
naprawdę uważacie, że w interencie ktoś Wam da coś za darmo, doradzi Wam za darmo, da typy za darmo? na takich naiwniakach właśnie się zarabia, polecam wykop ile tam grup FB się przewinęło o płatnych typach. te grupy miały od 50 do 1000 osób płacących za nic! i też tam usuwają komentarze jak ktoś wtopi, coś nie pójdzie no ale ich golą dalej
tak samo ja będę miał passę 10 typów pod rząd, założę bloga, grupę na FB, dam abonament 50 zł na tydzień, dwa tygodnie, zdobędę 100 osób które zapłacą, podam 2-3 typy i zwinę działalność i do widzenia i koło się zamyka
 
J 41

janquewe

Użytkownik
masz gdzieś jakieś zarzuty Prokuratora dla niego, że go tak nazywasz? to jest karane, w PL jest domniemanie niewinności dopóki nie ma prawomocnego wyroku Sądu a ty już go tak nazywasz? na jego miejscu ja bym Cię pozwał, najpierw zgłoś jego działanie do odpowiednich organów, jak te postawią zarzuty to możesz ewentualnie go tak nazywać chociaż do prawomocnego wyroku Sądu daleko, wtedy możesz go tak nazywać
A czy to forum podlega polskiej jurysdykcji?
W przypadku gdy tego typu przypadki nie będą ostro piętnowane, to w krótkim okresie czasu, takich naciągaczy będzie 10-20 razy więcej. To się nazywa: cicha aprobata.
Pamiętaj, że jest bardzo dużo ludzi dobrych z natury, dla których nie do pomyślenia jest, że można tak po prostu &quot;wyruchać naiwniaka&quot;. Tego typu zachowania powinny być tępione w zarodku, bo nawet gdy nie ma prawomocnego wyroku sądu, to śmiało można uznać, że to jest to zachowanie wysoce niemoralne, które w dłuższym okresie czasu, przyczynia się do zwiększenia poziomu demoralizacji społeczeństwa i docelowo do upadku cywilizacji.
W mojej subiektywnej ocenie, ten temat przyczynia się do znacznego podniesienia poziomu świadomości naiwniaków, ponieważ edukuje osoby &quot;niewtajemniczone&quot;. I tu wielki ukłon dla administracji za przypięcie tego wątku.
P.S. Powiedz wprost, jesteś kolegą szakala czy tylko dostałeś kasę za obronę tego oszusta?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@janquewe
Serwis, który oferuje płatne typy musi jakoś dotrzeć do potencjalnych naiwnych klientów. Gadasz o zarodku. Jeśli właściciele serwisów, facebooki będą dalej udostępniać odpłatnie lub bezpłatnie na swoich stronach reklamy płatnych typów to ten precedens się nie zakończy. Żaden tego typu temat tego nie zmieni.
@Cristovao napisał bardzo obiektywny post. Z naszego forum nikt na serwis shakala się nie dostał, nikt bezpośrednio przez nas nie wiedział o jego praktykach. Już dobrych kilka lat temu miał różnego rodzaje blokady (bany na PW, na konto, na działy) i dał sobie spokój. Przeniósł się na inne serwisy, gdzie admini mieli w nosie swoich czytelników/użytkowników.
 
J 41

janquewe

Użytkownik
@janquewe
Serwis, który oferuje płatne typy musi jakoś dotrzeć do potencjalnych naiwnych klientów. Gadasz o zarodku. Jeśli właściciele serwisów, facebooki będą dalej udostępniać odpłatnie lub bezpłatnie na swoich stronach reklamy płatnych typów to ten precedens się nie zakończy. Żaden tego typu temat tego nie zmieni.
@Cristovao napisał bardzo obiektywny post. Z naszego forum nikt na serwis shakala się nie dostał, nikt bezpośrednio przez nas nie wiedział o jego praktykach. Już dobrych kilka lat temu miał różnego rodzaje blokady (bany na PW, na konto, na działy) i dał sobie spokój. Przeniósł się na inne serwisy, gdzie admini mieli w nosie swoich czytelników/użytkowników.
Czy mi się wydaje, czy szanowny Pan admin chyba jest z dećka nie w temacie? Albo tak jak wcześniej pisałem, to wasz dobry kumpel, którego otoczyliście parasolem ochronnym.

Czy ja kiedykolwiek zarzuciłem szakalowi naciąganie na swoje typy?
Nie, tutaj cały dym jest związany z fałszowaniem statystyk przez tego typera!!! A to jest najzwyklejsze oszustwo, bo jest związane bezpośrednio z wprowadzaniem ludzi w błąd. I właśnie tego typu zachowania powinny być ostro piętnowane.

Co najciekawsze szakal sam przyznaje, że jest/był oszustem:

 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oczywiście, że jestem w temacie. Odpowiedziałem Ci na Twoje zarzuty m.in &quot;mamy w nosie swoich userów, bo ich nie chronimy&quot; czy &quot;dajemy możliwość promowania swoich blogów na forum&quot;
My administrujemy forum.bukmacherskie.com, a nie inne serwisy. Jeśli do oszustwa dochodzi na allegro to zgłasza się to im, a nie nam. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, co dzieje się na innych serwisach, co ludzie robią i jak robią.
Ogólnie ten temat jest bardzo, ale to bardzo niebezpieczny. Zamiast &quot;piętnować&quot;, podpowiada małolatom jak można &quot;kroić&quot; naiwnych internautów...
edit: i nie nazywaj go typerem, bo on na takie miano nie zasługuje.
 
J 41

janquewe

Użytkownik
Oczywiście, że jestem w temacie. Odpowiedziałem Ci na Twoje zarzuty m.in &quot;mamy w nosie swoich userów, bo ich nie chronimy&quot; czy &quot;dajemy możliwość promowania swoich blogów na forum&quot;
My administrujemy forum.bukmacherskie.com, a nie inne serwisy. Jeśli do oszustwa dochodzi na allegro to zgłasza się to im, a nie nam. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, co dzieje się na innych serwisach, co ludzie robią i jak robią.
Ogólnie ten temat jest bardzo, ale to bardzo niebezpieczny. Zamiast &quot;piętnować&quot;, podpowiada małolatom jak można &quot;kroić&quot; naiwnych internautów...
edit: i nie nazywaj go typerem, bo on na takie miano nie zasługuje.
I tu znów się nie zgadzamy, albo mamy jakiś problem ze zrozumieniem ????
Ja nigdzie nie pisałem, że wasze forum bierze odpowiedzialność za działania userów na innych portalach. Pisałem o dbaniu o dobro swoich użytkowników w kontekście obecności w tym miejscu patologicznych jednostek, jaką jest bez wątpienia szakal.
Ponadto to nie sam temat jest niebezpieczny, tylko ten pseudo typer. I proszę żebyś nie pisał, że podpowiada on jak kroić innych, bo jest zupełnie odwrotnie. Wątek ten pomaga w przeciwdziałaniu tego typu patologii. Bo im więcej osób zostanie wyedukowanych (dowie się o tego typu praktykach), to tym większe prawdopodobieństwo, że podobne sytuacje nie powtórzą się w przyszłości. Lub przynajmniej ich ilość spadnie do minimum.
Czy to takie trudne do zrozumienia???
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
C 445

cristovao

Użytkownik
W mojej subiektywnej ocenie, ten temat przyczynia się do znacznego podniesienia poziomu świadomości naiwniaków, ponieważ edukuje osoby &quot;niewtajemniczone&quot;. I tu wielki ukłon dla administracji za przypięcie tego wątku.
P.S. Powiedz wprost, jesteś kolegą szakala czy tylko dostałeś kasę za obronę tego oszusta?
w mojej ocenie to kolejny X wątek o ludziach którzy trzepią kasę na naiwniakach
proszę mnie nie pomawiać, że coś od kogoś dostałem, po prostu mam niezły ubaw, że daliście się oszukać a teraz swoje żale wylewacie na forum jakby to Adminowie odpowiadali za tego usera, sam Admin uznał mój post za obiektywny więc gdzie ja go bronię? po prostu ja sam nie dałbym się ogolić bo mam mózg i myślę, że nie ma nic za darmo, co to Szakal jest pierwszy który wydymał innych?
przyznaj szczerze masz ogromny ból dupska, że Cię oszukano i teraz na siłę próbujesz ten temat puścić w eter, 3/10 osób może odwiedzi ten temat ale naprawdę wejdź na grupy typerskie na FB - tam takich ludzi jak kolega Szakal to jest więcej i golą innych jak leci
forum nie podlega PL prawu? no to skorzystaj z dobrodziejstw UE, zgłoś się na PL policję, że tutaj Cię ogolił na ile? 50, 100, 500 zł? i ścigaj go poprzez wspólne prawo UE, kto Ci tego zabrania? ogłoś za X lat, że szanowni użytkownicy w końcu mam wyrok prawomocny skazujący Szakala, że mnie kiedyś wydymał na 100 zł, sprawiedliwość nastąpiła
pytam kto Ci zabrania skorzystać z tego prawa bo jak narazie jeden z drugim krzyczycie, że oszukał...
podbijam post Cock&#39;a - mam niezły ubaw z tego jak Was ogolono, chciałbym myśleć, że macie po 15 lat bo te histeryczne reakcje na to wskazują
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
J 41

janquewe

Użytkownik
Czy ja Ciebie o cokolwiek pomawiam? Nie zauważyłeś, że w ostatnim zdaniu cytowanego przez Ciebie fragmentu mojej wypowiedzi, jest postawiony znak zapytania?
To chyba Ty mnie pomawiasz, za to, że dałem się wydymać szakalowi, co jest absolutnie nieprawdą.
A co do jurysdykcji pod którą podlega forum, to chyba sam już zaczynasz się gubić w tym co piszesz. Bo początkowo zarzuciłeś mi, że nazwałem Szakala przestępcą i tym samym grozi mi za to odpowiedzialność karna:
masz gdzieś jakieś zarzuty Prokuratora dla niego, że go tak nazywasz? to jest karane, w PL jest domniemanie niewinności dopóki nie ma prawomocnego wyroku Sądu a ty już go tak nazywasz? na jego miejscu ja bym Cię pozwał...
A w ostatnim swoim poście znowu sugerujesz, że forum podlega prawu RP i w związku z tym można złożyć skargę na Szakal, że kogoś oszukał.
Pomijając, że forum podlega prawu, w którym jest fizycznie usytuowany jego serwer (sprawdź sobie w who.is), to już sam nie wiem czy to Szakal ma mnie pozwać czy może ja jego???
 
C 445

cristovao

Użytkownik
no on Ciebie i ty jego to chyba logiczne, nazywasz go przestępcą - z grubej i dużej czcionki a jak on Cię wydymał na kasę to pozwij jego i po problemie - po co szukać rozgłosu na forum? ostrzegać innych fajerów?
 
J 41

janquewe

Użytkownik
no on Ciebie i ty jego to chyba logiczne, nazywasz go przestępcą - z grubej i dużej czcionki a jak on Cię wydymał na kasę to pozwij jego i po problemie - po co szukać rozgłosu na forum? ostrzegać innych fajerów?
Nie szukam rozgłosu, tylko nie akceptuję w przeciwieństwie również do Ciebie, tego typu praktyk.
I jeszcze jedno: nie nazywaj innych frajerami, bo to bardzo źle świadczy o poziomie Twojej kultury osobistej.
Dziękuję administracji za nałożenie na mnie cenzury w postaci konieczności moderowania moich postów przed publikacją.
Zamieszczam odpowiedz na poniższy post użytkownika Cristavao:
Napisz wprost: popierasz tego tupu praktyki?
Pytam dlatego, że po tym co piszesz, to śmiało można wywnioskować, że nie widzisz w tym nic negatywnego.
Ponadto znowu piszesz o &quot;goleniu frajerów&quot;.
Pomijając ordynarny styl wypowiedzi, to jesteś kolejną osobą, do której nie dociera, że nie chodzi o naciąganie na swoje typy, tylko o oszukiwanie w statystykach!
 
C 445

cristovao

Użytkownik
ale na siłę próbujecie wymusić na Adminach aby potępili te praktyki, na jakiej podstawie mają mu nadać rangę oszust? oszukał kogoś na forum? gdzieś to jest stwierdzone?
ja nie muszę tego akceptować, ja pomyślę x razy zanim dam się wydymać, wolę pomyśleć, użyć google, poczytać a nie zaraz gorąca głowa bo ktoś coś obieca, napiszę, poprawi w paincie kupony i już 10 frajerów to połknie jak ciepłą kaszkę..
ten temat to jakiś płacz, głos rozpaczy aby zbanowali Szakala... naprawdę wejdź na FB wpisz sobie typy, grupy typerskie i popatrz jak tam się goli frajerów, wpłacają kasę aż miło...
 
J 41

janquewe

Użytkownik
ale na siłę próbujecie wymusić na Adminach aby potępili te praktyki, na jakiej podstawie mają mu nadać rangę oszust? oszukał kogoś na forum? gdzieś to jest stwierdzone?

ja nie muszę tego akceptować, ja pomyślę x razy zanim dam się wydymać, wolę pomyśleć, użyć google, poczytać a nie zaraz gorąca głowa bo ktoś coś obieca, napiszę, poprawi w paincie kupony i już 10 frajerów to połknie jak ciepłą kaszkę..

ten temat to jakiś płacz, głos rozpaczy aby zbanowali Szakala... naprawdę wejdź na FB wpisz sobie typy, grupy typerskie i popatrz jak tam się goli frajerów, wpłacają kasę aż miło...
Napisz wprost: popierasz tego tupu praktyki?

Pytam dlatego, że po tym co piszesz, to śmiało można wywnioskować, że nie widzisz w tym nic negatywnego.

Ponadto znowu piszesz o &quot;goleniu frajerów&quot;.
Pomijając ordynarny styl wypowiedzi, to jesteś kolejną osobą, do której nie dociera, że nie chodzi o naciąganie na swoje typy, tylko o oszukiwanie w statystykach!
 
vde 119

vde

Użytkownik
masz gdzieś jakieś zarzuty Prokuratora dla niego, że go tak nazywasz? to jest karane, w PL jest domniemanie niewinności dopóki nie ma prawomocnego wyroku Sądu a ty już go tak nazywasz? na jego miejscu ja bym Cię pozwał [...]
Zawsze bawi mnie to, jak ktoś wyskakuje z zasadami prawa etc. pokazując jaki to ja błyskotliwy. Domniemanie niewinności stosuje się, gdy jest słowo, przeciwko słowu. Tu koleś się przyznał, ba, pochwalił się swoją działalnością i naśmiewał się z ludzi. Nigdy nie korzystałem z takich usług, jednak łatwo sobie wyobrazić, że czasami ludzie mogą być naiwni z różnych względów. Niedoinformowanie, brak doświadczenia w zakładach itd.
Mnie w tej sprawie właśnie najbardziej bulwersuje duma AKA SHAKAL, który nawet nie był skruszony swoim postępowaniem, tylko uznał to za coś, czym warto się pochwalić. Gdyby napisał, że potrzebował kasy, że naprawi swoje winy, to potrafiłbym to jeszcze jakoś zrozumieć.
Opieszałość adminów jest czymś kuriozalnym. Nawet nie będę tego komentować. Jak można takiemu użytkownikowi wystawiać pozytywną recenzję (reputacja i ilość postów) tego nie wiem i nie jestem w stanie pojąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom