>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cage 33 - Helsinki

Status
Zamknięty.
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA


Zapraszam do dyskusji na temat gali.​

-------------------------------------------------------------------------

Anton Kuivanen ⛔Thibault Gouti defeats Anton Kuivanen via KO/TKO at 2:52 of Round 3 + Aleksi Nurminen✅Aleksi Nurminen defeats Jean Felipe Prestes via Submission at 2:26 of Round 2 = 1.31 Unibet.

Anton Kuivanen w federacji Cage prezentuje się naprawdę dobrze, mimo że z początku w niego wątpiłem. Ten jednak ma 3 zwycięstwa. Nad przyzwoitymi rywalami: Sergej Grecicho, Sean Carter, Eric Reynolds. Teraz dostaje jakiegoś Francuza z rekordem 10-0 który to zasłynął tym że uwalił w Finlandii w 40 sekund ich zawodnika Nyyssönen&#39;a. Zwykły lucky punch i tyle. Teraz Kuivanen wysoko zawiesi poprzeczkę i żabojad nie wygra.
Aleksi Nurminen pisałem już o nim tu. Teraz jest podobnie rywal z Brazylii z rekordem 7-2. Jednak wszyscy zawodnicy z jakim on się mierzył to totalne no-name z dziwnymi rekordami, walcząc na dziwnych galach. Ostatnio Brazol dwie porażki. Na moje on nie ma żadnych umiejętności.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Heikkola ⛔ ale leszcz + Elonen-Kulmala ✅ = 1.68 ⛔

Heikkola mierzy się z naszym Mikołajem Różańskim, dla którego będzie to pierwsza walka poza granicami naszego kraju. Niestety dużym faworytem jest tutaj Fin, który w tym roku odniósł już trzy zwycięstwa, Polak na swoim koncie ma wygrane z zawodnikami debiutującymi w MMA, także tutaj wielkiej niespodzianki być nie powinno i górą będzie zawodnik gospodarzy. W drugim starciu solidny &quot;Jamba&quot; mierzy się z Brazylijczykiem Bertranem, który pomimo dobrego rekordu ma na koncie mase tzw. &#39;ogórków&quot; czyli nabijaczy bilansu. Jak dla mnie również w tym starciu nie będzie niespodzianki i Janne poradzi sobie ze swoim przeciwnikiem.

Nyyssonen - 2.10 ✅

Dla Nyyssonena jest chyba ostatnia szansa żeby pokazać że coś z niego będzie w przyszłości, po dwóch porażkach w pierwszych rundach ma na pewno coś do udowodnienia. Jego rywalem jest Szwed Svensson, który nie wspomina miło pojedynków w Finlandii. Przewaga wzrostu i zasięgu na korzyść Nyyssonena, faworytem buków jest Svensson, ja gram tutaj na Fina, wierzę że to ogarnie.

@Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom