>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cala Sprawa Berbeć, madrydreal, Wania, itp

Status
Zamknięty.
R 0

robert-19925

Użytkownik
No cóż mogę powiedzieć, mogę się pod tym jeszcze raz podpisać.

Po co piszesz na forum skoro to byla wiadomosc prywatna prosto z mojego serca ?
Sam zaczynasz, smiejesz sie i pozniej sie dziwisz.
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Ja nie rozumiem skad taka dyskusja ze policja sie tym nie zajmie, jak zloze doniesienie to beda musieli sie tym zajac bo nalozylo sie pare przestepstw naraz, a to ze ktos pisze ze nie bedzie sledztwa o taka kwote to zapomnial ze oprocz mnie jest jeszcze pare osob a kwota laczna bedzie kolo 500 zl pewnie plus podszywanie sie i liczne proby wyludzen, wiec skonczcie z pisaniem takich glupot ze niby nikt sie tym nie zajmie
 
R 0

robert-19925

Użytkownik
No zaraz będzie tak, że nie ma policji w naszym kraju. Widze ze ktos tutaj nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Policja nie podejmie działań ponieważ sami zrezygnujecie kiedy powie Wam ile to będzie trwało (wspominalem o tym wcześniej), jakie będą tego koszta i ile papierków.... Po drugie poniżej 75 zł nię będzie kary... ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
No zaraz będzie tak, że nie ma policji w naszym kraju. Widze ze ktos tutaj nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Policja nie podejmie działań ponieważ sami zrezygnujecie kiedy powie Wam ile to będzie trwało (wspominalem o tym wcześniej), jakie będą tego koszta i ile papierków.... Po drugie poniżej 75 zł nię będzie kary... ????
koszta ? A za co płacimy podatki ? Za chwilę mi napiszesz &quot; a masz 18 lat&quot; ? bo tylko w tym masz przewagę nade mną. Pozdrawiam
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Moze trwac i nawet 5lat mam to gdzies, byle winny byl ukarany, nie rozumiesz chyba co to znaczy sprawa honorowa i myslisz ze kazdy moze oszukiwac innych, zobaczymy czy bedzie taki cwaniak juz niedlugo...
Zreszta nie masz co sie cieszyc bo dowodow troche jest wiec mysle ze w 3-6miesiecy sie sprawa skonczy
 
D 0

daniel84

Użytkownik
Jeżeli mogę się wtrącić... Policja ma obowiązek zająć się chociażby sprawą podszywania się pod inne osoby, co jest naprawdę poważnym przestępstwem. A żeby zostać oszukanym naprawdę nie trzeba spisywać żadnych umów, umowa ustna (czyli poprzez komunikację na forum) jest wiążąca - odsyłam do prawa cywilnego. Pozdrawiam i życzę powodzenia i wytrwałości w ściganiu takich cwaniaczków i oszustów, o których była mowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom