>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Camasino. Darmowe 7$ i 9$ .

seboes 507

seboes

Użytkownik
http://www.camasino.com/ po rejestracji należy wejść w cashier-&gt; coupons i wpisać kody:
CCFREE7
SKRILLFREE9
Można grać za to gdzie się chce ja poszedłem na pokera i mam ugraną kaskę. Wypłaty chyba od 25 $ przy wcześniejszym minimalnym depozycie podobno BEZ OBROTU :]. Jakby ktoś skorzystał proszę potwierdzić bo jutro mam zamiar wpłacić i wypłacić pieniążka. Także nie szaleć by nie poblokowali. Jak wszystko w porządku to proszę o podbicie reputacji ✅ .
Promocja jest dla Polakow i sporo osob juz od nich wyplacilo z tego pierwszego kodu.Zbedne posty zostaly usuniete z tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wisienka 8

wisienka

Użytkownik
mi nie działa, a dopiero co się zarejestrowałem
Sa momenty ze kody nie dzialaja.Sprobuj pozniej i kody powinny znowu dzialac
 
G 277

geryx

Użytkownik
wsio działa, to co jak mam powyżej 25$ z kuponu 9$ to już mozna wypłacać bez względu na obrót ( oczywiście zakładając że trzeba zrobić min.depo 25$)?
nie mogę odnaleźc żadych terms&amp;cond.

Nie ma obrotu a depo wystarczy 10$.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Wpiszcie ręcznie te kody nie opcją kopiuj wklej. Niby głupota, ale gdzieś kiedyś właśnie o to kody nie chodziły ???? A jak nie to próbować później.
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
&quot;Cant use Proxy to signup&quot;
Miał ktoś taki komunikat przy rejestracji ?
Próbowałem już wyłączać w przeglądarkach łączenie się przez proxy lecz dalej nic.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
&quot;Cant use Proxy to signup&quot;
Miał ktoś taki komunikat przy rejestracji ?
Próbowałem już wyłączać w przeglądarkach łączenie się przez proxy lecz dalej nic.
ja tez mam to samo i nic nie idzie z tym zrobic.wie ktos o co chodzi??
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pierwszy kod wszedł, drugi już nie istnieje.
Chyba, że trafiłem na moment gdy nie chcą wejść
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
&quot;Cant use Proxy to signup&quot;
Miał ktoś taki komunikat przy rejestracji ?
Próbowałem już wyłączać w przeglądarkach łączenie się przez proxy lecz dalej nic.
to jest ochrona przed multikontami, co za problem zmienic sobie IP przez PROXE http://spys.ru/en/anonymous-proxy-list/ ???? sprobuj zerknac w &#39;ustawienia PROXY&#39; w panelu sterowania i zaznacz &#39;automatycznie wykryj ustawienia&#39;, powinno zadzialac
 
A 37

andr_w

Użytkownik
seboes udało się zlecić kasę? Też ugrałem kilkadziesiąt dolarów na pokerze i chciałbym wypłacić. Min. depozyt 10$ ?
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Jak dlugo czekaliscie na wyplate na Skrilla? Byla jakas weryfikacja?
Zlecilem przedwczoraj wieczorem i do teraz cisza.

Nadal chyba bez weryfikacji ,ale wyplaty do 5 dni
 
Do góry Bottom